بهترین معاملات تلویزیونی Prime Day: Insignia ، LG ، Toshiba ، TCL و موارد دیگر در فروش هستند

2021-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

Amazon Prime Day به سرعت در حال ظهور است و این بدان معناست که زمان آن رسیده است که در یک تلویزیون جدید یک معامله مناسب داشته باشید. خوشبختانه نیازی نیست منتظر بمانید تا هفته آینده فروش رسمی آغاز شود تا معامله کنید. آنچه امروز درباره معاملات Prime Day در تلویزیون می دانیم در اینجا است.

بیشتر بخوانید : بهترین تلویزیون ها برای سال ۲۰۲۱

آمازون در حال حاضر تخفیف در تعدادی از تلویزیون ها را قبل از آغاز رسمی فروش Prime Day خود آغاز کرده است ، از جمله دو مورد از تلویزیون های ارزان قیمت Fire با نام تجاری تلویزیون های چاپی و معاملات مناسب Best Buy در برخی از بهترین تلویزیون هایی که ما آزمایش کرده ایم ، از جمله مدل های بودجه ای و بهترین تلویزیون دارای رتبه بندی که گورو تلویزیون CNET دیوید کاتزمایر تاکنون بررسی کرده است.

Insignia

طبق استانداردهای امروزی ، این تلویزیون Insignia در ۴۳ اینچ کمی کم حجم است ، اما با وضوح ۴K واضح همراه با رابط تلویزیون Fire TV آمازون و یک ریموت صدای الکسا این Insignia 43 اینچی با ۱۰۰ دلار تخفیف برای اعضای Prime ، می تواند به عنوان تلویزیون دوم در خانه شما برای اتاق کوچکتری که نیاز به صفحه نمایش بزرگی ندارید ، ارزان شود.

آمازون

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت