بهترین معاملات روزانه Wi-Fi و مش روتر Prime Prime

2021-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

روز نخست آمازون از ۲۱ تا ۲۲ ژوئن ادامه دارد – آن را به سرعت در معرض ما قرار می دهد – اما معاملات آمازون قبلاً شروع گردیده است ، و اکنون می توانید قیمت های بسیار خوبی از اطراف دریافت کنید وب حتی اگر بخشی از رویدادهای فروش پرهیاهو نباگردید از جمله روزهای معامله هدف ، معاملات روزانه والمارت یا معامله بزرگترین خرید .

و هرگز زود نیست که شروع به خرید روتر جدید با قیمت مناسب کنید. اگر قصد داشتید به یک سیستم مش مشکی ، روتر Wi-Fi 6 نسل فعلی یا یک مدل Wi-Fi 5 مقرون به صرفه ارتقا دهید ، این ممکن است بهترین زمان برای جستجوی بهترین معاملات پیش از جمعه سیاه .

همچنین زمان خوبی است که اگر در آینده نزدیک شما و اعضای خانواده خود همچنان از خانه کار می کنید یا شخصی در خانه به یک بازی مشتاق تبدیل گردیده است ، در مورد به روزرسانی فکر کنید. مسیریابی مناسب شبکه خانگی شما می تواند تفاوت چشمگیری ایجاد کند.

من لیستی از محصولات دارم که به طور مکرر بررسی می کنم و شامل محصولات موجود در لیست ما از بهترین روترهای Wi-Fi ، ] بهترین روترهای مش و بهترین روترهای بازی ، زیرا یافتن مقدار زیادی در یک روتر عالی یا سیستم مش برانگیز بسیار زیاد است.

همچنین توصیه هایی برای مارک های کم شناخته گردیده که در آمازون محبوب هستند ، مشاهده نخواهید کرد ، زیرا برای تجهیزات شبکه مواردی مانند ثبات ، سیاست های حفظ حریم خصوصی و پشتیبانی خوب مشتری از موارد ضروری است که نشانه هایی از آن را دیده ام محصولاتی که من بررسی کردم بسیار کم است. اگر روتر را از پنجره خارج کرده اید ، یک معامله یک معامله نیست. در صورت تمایل می توانید کسانی را که به گردیدت در لیست های خود آمازون وجود دارد پیدا کنید.

من این توصیه ها را به طور منظم با بهترین معاملات شبکه خانگی که در سراسر وب مشاهده کرده ایم به روز می کنم تا زمانی که آخرین معامله در اتر پخش شود .

معاملات روتر هم اکنون در دسترس است

TP-Link از طریق آمازون

اگرچه این روتر اصلی در مورد با سه سال سن ، استاندارد Wi-Fi 5 که از آن پشتیبانی می کند حتی قدیمی تر است ، بنابراین دیگر هیچ لبه ای از دست نمی دهید. این تست به سختی تمام گردید و با ویژگی هایی مانند چهار کانکتور LAN گیگابایتی ، پورت درایو USB برای به اشتراک گذاشتن محتوا در شبکه شما و برنامه ای برای مدیریت از راه دور ، موارد ضروری را ارائه می دهد. قیمت ۵۵ دلار برای این قابل تحمل نیست – B&H و Amazon وقتی کوپن را به سبد خرید خود اضافه می کنید کوپن اعمال می کنند – مخصوصاً اگر از یک مدل Wi-Fi 4 قدیمی تر هم در حال ارتقا هستید. در طول زندگی خود گاهی اوقات ارزان تر گردیده است ، اما نه آنقدر که ارزش انتظار برای یک قطره دیگر را داشته باگردید.

Netgear

۱۱۵ دلار قیمت پایین تمام مدت برای این ورودی نیست- مسیریاب سطح بازی – که نزدیک به ۹۰ دلار است – اما هنوز هم کمتر از مدتی است ، بنابراین ممکن است بخواهید در مورد گرفتن آن فکر کنید ، اگر نه اکنون ، در یک فصل فروش دیگر. Nighthawk AX4 دارای یک پردازنده دو هسته ای است و از اتصالات ۴X4 MU-MIMO پشتیبانی می کند تا سرعت بیشتری را به دستگاه های دارای آنتن های متعدد اختصاص دهد.

Netgear

این روتر Wi-Fi 6 جامع و همه جانبه برای پوشش منطقه یک خانه کوچک یا متوسط ​​(۲۰۰۰ فوت مربع) با چهار آنتن که تا ۴٫۲Gbps پهنای باند تقسیم می شود. و اکنون آمازون آن را به قیمت کم قیمت خود ارائه داده است ، که از دوشنبه سایبر سال گذشته مشاهده نگردیده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت