۲۰۲۲ تویوتا توندرا در اولین عکس رسمی فاش شد

2021-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این در اینجا Tundra TRD Pro است.


Toyota

چند عکس از وانت ۲۰۲۲ تویوتا توندرا جمعه به بیرون درز کرد و در پاسخ ، خودروساز تصمیم گرفت فقط گربه را از کیسه خارج کند. تویوتا اواخر جمعه اولین تصویر رسمی از نسل جدید Tundra خود را بدون هیچ متن یا اطلاعات همراه منتشر کرد ، غیر از عنوان ، “اولین نگاه رسمی: ۲۰۲۲ Toyota Tundra.”

کامیونی که در اینجا دیده می شود ، سخت و سخت است مدل TRD Pro همانطور که توسط چرخ های منحصر به فرد ، نشان ها و جزئیات طراحی آن مشهود است. نگاه کلی این است … خوب ، متفاوت است ، مطمئناً. چراغهای جلو و چراغهای LED در بالای یک ورودی عمودی هوا قرار می گیرند ، و جلوپنجره بزرگ دارای سه نوار نور LED است – یکی در زیر آرم تویوتا در وسط ، و دو لبه دیگر در بالای سپر قرار دارد. ما قطعاً مشتاقانه می خواهیم این مورد را شخصاً بررسی کنیم تا ببینیم آیا این جلوی بی عیب و نقص در دنیای واقعی کارایی دارد یا خیر.

فراتر از ظاهر آن ، می دانیم که Tundra دوباره طراحی گردیده توسط یک iForce Max کاملاً جدید مجهز خواهد گردید موتور ، که احتمالاً همان توربو V6 توئین توربوی موجود در ۲۰۲۲ Toyota Land Cruiser است. Tundra همچنین به عنوان بخشی از تعهد تویوتا در ساخت کامیون های هیبریدی و الکتریکی همچنین باید نوعی گزینه برق باگردید.

Toyota Tundra 2022 اولین بار در پاییز آغاز می شود و باید قبل از پایان فروش به فروش برسد. سال.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت