بهترین معاملات سرخ کن هوای Prime Day

2021-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

اوایل Prime Day معاملات سرخ کن هوا با داغ آغاز می شود. صحبت از گرما ، این اجاق های آسان و مرسوم ، میان وعده های ترد درست می کنند که طعم آنها مثل سرخ گردیدن است اما راز نه چندان کثیف این است که هیچ سرخ کردنی در آن وجود ندارد. آنها از هوای بسیار داغ و گردش سریع برای تکرار اثر سرخ گردیدن روغن استفاده می کنند اما هیچ یک از کالری ها و چربی های ناخواسته را ندارند. این فقط یک عقیده یک مرد است ، اما من اغلب غذایی را که از سرخ کن من خارج می شود ، حتی خوشمزه تر می دانم ، زیرا با این همه چربی وزن نمی شود. من تقریباً هر روز از سرخ کن هوا برای همه چیز استفاده می کنم ، از بال مرغ و سیب زمینی سرخ کرده گرفته تا ماهی سالمون سوخاری و چوب های گیاهی ترد.

هنگام انتخاب یک سرخ کن هوا یک تصمیم بزرگ برای تصمیم گیری دارید: مدل های خاصی فقط برای سرخ کردن هوا ساخته گردیده اند و به طور کلی کمی ارزان ترند اما شما با آنچه می توانید انجام دهید محدود هستید. سپس اجاق های کانوپیت پیشخوان هیبریدی بزرگتر با عملکرد سرخ کردن هوا وجود دارد. با استفاده از این نسخه می توانید علاوه بر سرخ کردن ، پخته ، مرغ ، دوباره گرم کنید ، یخ زدایی و گرم کنید. آنها زودتر از اکثر اجاق های بزرگ گرم می شوند و سریعتر هم می پزند. هر دو نوع عالی هستند و واقعاً به این نتیجه می رسد که بخواهید شما برای آشپزی برنامه ریزی کنید ، فضای پیشخوانی که می توانید صرف کنید و چقدر می خواهید هزینه کنید.

خبر خوب این است که شما نیازی به هزینه زیاد نخواهید داشت ، مخصوصاً اگر یکی از این معاملات سرخ کن هوا را بردارید. سرخ کن های اساسی هوا با عملکرد انفرادی از حدود ۲۵ دلار شروع می شوند. اجاق های هیبریدی از ۱۵۰ تا ۳۰۰ دلار متغیر هستند اما با این معاملات Prime Day ، می توانید یکی را نزدیک به ۱۰۰ دلار بدست آورید. ما در حال ردیابی بهترین معاملات سرخ کن اولیه Prime Day هستیم (به زیر مراجعه کنید) و با ظهور فروش جدید تا زمان فروش بزرگ – دوشنبه ۲۱ تا ۲۲ ژوئن – به روزرسانی خواهیم کرد ، بنابراین مرتباً بررسی کنید.

Crux

من این اجاق را دارم و Crux به عنوان یك وابسته به آشپزخانه مطمئن است این ۱۵ ماه گذشته در خانه گیر کرده است. این آرام آرام اما مطمئناً جایگزین اجاق بزرگ من در استفاده روزمره گردیده است.

من از آن برای جوشاندن ماهی ، ساختن بال مرغ ، سیب زمینی سرخ کرده (البته هوا سرخ گردیده) »، کوفته های یخ زده و مقدار کم نور ، گرم کردن مجدد پیتزای باقیمانده و کارهای معمولی مانند نان تست و نان استفاده می کنم. خیلی سریع پیش گرم می شود و عملکرد سرخ کردن هوا سریعتر و تردتر از آنچه تصور می کنید طبخ می شود. به طور جدی ، یک بار که روشن گردید از آن دور نشوید وگرنه به پوسته کاجون برمی گردید.

بهترین خرید

این تقریباً ارزان قیمت است که شما می توانید هر نوع سرخ کن هوا را پیدا کنید و اگر شما به طور کامل با این ایده فروخته نشوید اما کمی کنجکاو باشید ، این یک خطر کم است راهی برای فرو بردن انگشت پا در آبها. رابط دیجیتال را ترجیح می دهید؟ معامله بعدی را ببینید.

بلا

دیجیتال با بالاترین امتیاز بلا ۲ کوارت سرخ کن هوا نیز تا ۲۰ دلار کاهش یافته است. این ۳۰ دلار تخفیف از قیمت عادی و معامله ای کاملاً خوب در مورد سرخ کن دیجیتال هوا با تنظیمات از پیش تنظیم گردیده و برنامه های پخت و پز رایانه ای است. سرخ کن هوا بلا نیز ممکن است یک هدیه عالی برای یک دانشجوی دانشگاهی یا دانشجویی که به دنیا می رود.

زمرد

این سرخ کن هوا زیاد است و هزینه زیادی ندارد. زمرد دارای ۵٫۲ لیتر ظرفیت پخت و پز است تا کل باند را با سیب زمینی سرخ کرده بدون روغن ، انگشتان مرغ و سایر تنقلات ترد تغذیه کند. همچنین یک رابط دیجیتال و ایستگاه از پیش تنظیم برای پخت آسان یک دکمه دارد.

Chefman

اگر شما من فضای پیشخوان شما را پیدا کردم ، من می گویم تا این اجاق گاز کامل تر که دارای عملکرد سرخ کردن هوا است ، برسید. اگر مثل من باشید ، تقریباً هر روز از آن استفاده خواهید کرد.

این اجاق گاز همرفت ترکیبی دارای کنترل دما و عملکردهای پخت و پز متغیر از جمله سرخ کردن هوا ، پخت ، گوشت مرغ ، پخت همرفت ، نان تست و به دمای ۴۵۰ درجه فارنهایت می رسد. فضای داخلی ۲۰ لیتری آنکسترا بزرگ می تواند حداکثر چهار برش نان تست یا یک پیتزای ۱۰ اینچی را در خود جای دهد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت