شاید بتوانیم راه خود را به سمت یک آیفون صورتی ۱۳ نشان دهیم ، نظر شما چیست ، اپل؟

2021-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 e0nk-pdxeaa1fy6

این رندر آیفون ۱۳ صورتی قبل از ویروسی گردیدن در توییتر در اینستاگرام منتشر گردیده است.


@ aliartist3d

شایعات مربوط به آیفون ۱۳ سریع و خشمگینانه منتشر می شوند ، خصوصاً مواردی که مربوط به طراحی ادعایی تلفن است. دو شایعه جدید رنگی به خصوص اینترنت را به گردیدت متشنج کرده است: صورتی و سیاه مات . رویاهای یک آیفون ۱۳ صورتی حباب دار همه با یک پست اینستاگرامی شروع گردید. علی سید علی ، هنرمند و اینستاگرامر ، متخصص در مدل های سه بعدی و رندر (بیشتر از گوشی های آیفون) ، در ماه فوریه عکسی منتشر کرد که نشان می داد یک آیفون صورتی بسیار زیبا و زیبایی دارد که با آنچه به نظر می رسد سایر لوازم جانبی صورتی اپل است احاطه گردیده است ( AirPods ، AirPods Max و قاب آیفون ). “آیا باید این رنگها را بیشتر ببینیم؟” کپشن گفت

فقط زمان لازم بود که الگوریتم بزرگ آسمان صورتی هزار ساله و آیفون را در همسری سرمایه داری بهم نزدیک کند.

بیشتر بخوانید: نحوه مقایسه آیفون ۱۳ با آیفون ۱۲ اینگونه است

در ۵ مه ، یک حساب توییتر به نام Peng Phones وقتی توییت کرد همان عکس را ایجاد می کند ، دیوانگی ایجاد می کند بدون تأمین منبع ، از آن به عنوان “Rose Pink” iPhone 13 Pro Max استفاده کرده و تاریخ انتشار دسامبر ۲۰۲۱ را برای گزینه رنگ ارائه و تحریک می کند. (توییت های بعدی از همان حساب همچنین به انتشار نوامبر ۲۰۲۱ برای “Pink” ، http://www.cnet.com/ “Rose Pink” و حتی آیفونهای “Rosegold Pink” اشاره کرده است.) این توئیت بیش از ۴۰،۰۰۰ پسندیدن و بیش از ۳۰،۰۰۰ را به خود اختصاص داده است. بازتوییت ، باعث افزایش جستجوی “iPhone 13 صورتی” می شود. این عکس از آن زمان به دلیل نقض حق چاپ از توییت حذف گردیده است.

بیشتر واکنشهای توییتر از نظر شک و تردید بود:

اما هنوز هم ، بسیاری از پاسخ های توییتر ابراز امیدواری کردند (یا حداقل تسلیم در برابر سرمایه داری که می توان آن را به عنوان قصد خرید تعبیر کرد): ” سرمایه داری بد است اما آیفون صورتی بسیار سکسی است “یک نفر در توییت خود نوشت. یکی دیگر از توییترها “مانیفست” را بین دو شکلک شمع با تصویر نه تنها یک آیفون ۱۳ صورتی ، بلکه یک صورتی Nintendo Switch صورتی نیز منتشر کرد.

 pink-iphone-13

رندر دیگری از یک آیفون صورتی که در اطراف توییتر قرار دارد.


itsleighchan

این شایعه بیشتر مربوط به مورد لیست آیفون است ، زیرا خالق اصلی تصویر می گوید که آن را فقط برای سرگرمی ایجاد کرده است. اما این باعث نمی شود که ما (و فدائیان زیبایی شناسی رسانه های اجتماعی ) به هر حال در مورد قابل قبول بودن آن تعجب کنیم. آیا اپل می تواند واقعاً آیفون صورتی را به وقوع بپیوندد؟

اطمینان از صحت تاریخ انتشار و نام های رنگی منتشر گردیده توسط Peng Phones ، سخت است ، زیرا منشا آن نبوده و توسط لیکرهای مشهور با سابقه نشت اپل ، تأیید نگردیده است ، و خصوصاً به این دلیل که عکس موجود در توییت صرفاً یک فن هنری بود.

اما تغییر رنگ و تاریخ انتشار در واقع خارج از حیطه احتمال نیست. برنامه انتشار آیفون ۱۲ اپل تقریباً به اندازه ساختار قیمت آن پیچیده بود ، زیرا آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو زودتر از آیفون ۱۲ پرو مکس و مینی به بازار آمد. و خط Pro اپل ، آیفون ۱۲ پرو و ​​پرو مکس ، در رنگ های مختلفی نسبت به آیفون ۱۲ و ۱۲ مینی نیز وجود دارد:

رنگ های آیفون ۱۲ پرو و ​​پرو مکس

  • نقره ای
  • Graphite
  • طلای
  • آبی اقیانوس آرام

آیفون ۱۲ و ۱۲ رنگ مینی

  • سیاه
  • سفید
  • آبی
  • سبز
  • محصول قرمز
  • بنفش

اپل به طور رسمی در مورد تاریخ انتشار یا گزینه های رنگی برای آیفون ۱۳ چیزی نگفته است (اگر این حتی باگردید ، هرچه باگردید بنام ) ، بنابراین در حال حاضر فقط می توانیم حدس بزنیم. اما احتمال عرضه آیفون ۱۳ صورتی در سال ۲۰۲۱ وجود دارد؟ آنها وحشتناک نیستند

اول ، این اولین بار نیست که اپل آیفون صورتی رنگی را منتشر می کند. iPhone 5C ، که در سال ۲۰۱۳ منتشر گردید ، با رنگ صورتی در دسترس بود. آیفون XR 2018 به صورت مرجانی عرضه گردید و آیفون ۶S از سال ۲۰۱۵ با رزگلد فروخته گردید. از سال ۱۹۴۵۹۰۰۵ تاکنون رنگ صورتی یکی از رنگ های محبوب فناوری است. همین ماه فوریه ، سامسونگ مدلهای صورتی فانتوم و بنفش بنفش گوشی پرچمدار Galaxy S21 خود را با جلوه ای فلزی تر از رندر آیفون ۱۳ منتشر کرد.

 بنفش 12

iPhone 12 بنفش اپل ، در ماه آوریل در کنار مجموعه ای رنگارنگ از iMacs رونمایی گردید.


Sarah Tew / CNET

و دوم ، اپل به تازگی گزینه جدید رنگ بنفش را برای آیفون ۱۲ منتشر كرد ، استخوانی دیگر كه برای جمعیت زیبایی شناختی پرتاب گردیده بود . در واقع ، اپل همچنین از یک iMac طراحی مجدد در یک رویداد مجازی آوریل که در انواع رنگ های برگشتی موجود است برای مطابقت با آرم رنگین کمان این شرکت رونمایی کرد. حدس زده اید که یکی از آن رنگهای iMac صورتی است.

 صورتی Apple iMac 2021

iMac صورتی ، در رویداد Spring Loaded اپل در آوریل رونمایی گردید.


عکس / اپل

اپل معمولاً یک رنگ آیفون را از نسلی به نسل دیگر عوض می کند و بقیه را ثابت نگه می دارد. بنابراین ممکن است که یک رنگ صورتی آب نبات از رنگ صورتی بتواند آبی عمیق یا سبز نعنایی آیفون ۱۲ (یا حتی بنفش جدید ) آیفون ۱۲ را از بین ببرد.

تا وقتی اپل آیفون ۱۳ (احتمالاً در ماه سپتامبر) را اعلام نكرد ، ما مطمئناً درك نخواهیم كرد. تا آن زمان ، تمام آبدارترین شایعات مربوط به آیفون ۱۳ را در اینجا دنبال کنید . و در صورتی که اپل رویاهای زیبایی شناسی ما را محقق نکند؟ شما همیشه می توانید یک جعبه تلفن صورتی خریداری کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت