بهترین معاملات هدفون Prime Day تاکنون: ۴۰ دلار تخفیف جدید Echo Buds آمازون ، به علاوه تخفیف در AirPods Pro ، Jabra ، Bose ، Sony و موارد دیگر

2021-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

تنها دو روز با آمازون نخست روز که این دوشنبه ، ۲۱ ژوئن آغاز می شود ، فاصله داریم. برخی از موارد بسیار آرزو گردیده در این رویداد معامله ، هدفون و هدفون هستند – به همین دلیل است مراقب باشید که کدام هدفون انتظار می رود و بهترین تخفیف های موجود در حال حاضر. ما می دانیم که مدل هایی از Beats ، Bose ، Senhheiser ، Sony ، Samsung و دیگران اغلب در Prime Day تخفیف های زیادی را مشاهده می کنند – و معاملات (از جمله فروش “معاملات روزانه” Walmart از ۲۰ ژوئن) از جمله فقط به یک نوع هدفون محدود می شود. شما می توانید در مورد مدل های بیش از حد گوش ، گوش و گوش و همچنین مدل های بی سیم واقعی و لغو کننده سر و صدا معاملات خوبی را انتخاب کنید.

جدیدترین معاملات هدفون Prime Day شامل کاهش قیمت جدید (یا برگشتی) است. در برخی از مدلهای سونی و Bose. در برخی موارد ، قیمت هدفون و هدفون با هم مطابقت دارند یا حتی از پایین ترین سطح پایین خود پایین می آیند. در اینجا بهترین معاملات هدفون موجود در حال حاضر ارائه گردیده است. ما با فروش مدل های بیشتری برای Prime Day 2021 و منقضی گردیدن سایر معاملات ، به روزرسانی این لیست را ادامه خواهیم داد.

توجه داشته باشید که قیمت ها و موجودی کالا مرتباً در نوسان است ، اما “معاملات موجود اکنون” از جدیدترین تاریخ انتشار تأیید گردیده است. ما همچنان لیست معاملات هدفون Prime Day خود را به روز می کنیم تا در هنگام عرضه مناسب Prime Day ، شما را از بهترین فروش مطلع کنیم.

معاملات هدفون اکنون در دسترس است

David Carnoy / CNET

در اواسط سال ۲۰۲۰ منتشر گردید ، در اصل Jabra Elite 45h به عنوان بهترین هدفون گوش برای این پول در نظر گرفته گردید. گرچه چیز خیلی خوبی در این مورد وجود ندارد ، در حال حاضر یکی از بهترین هدفون های گوش است که دارای کیفیت صدای خوب ، طراحی محکم و راحتی راحت است (به هر حال برای هدفون های گوش). به علاوه ، این هدفون های بلوتوث روی گوش به عنوان یک هدست برای برقراری تماس خوب عمل می کنند و دارای یک ویژگی sidetone هستند که به شما امکان می دهد صدای خود را در هدفون بشنوید تا زیاد بلند صحبت نکنید. این زوج بلوتوث چند نقطه ای را ارائه می دهد ، ویژگی اصلی برای کسانی که در خانه کار می کنند و می خواهند همزمان با رایانه و تلفن هوشمند خود جفت شوند. عمر باتری نیز خوب است.

در هفته های اخیر شاهد این هستیم که به این قیمت رسیده است ، اما ۷۰ دلار قیمت پایین آن است.

] آمازون

نسل دوم Echo Buds ، که دارای قابلیت حذف نویز فعال است ، در ۱۳ مه ارسال گردید. آمازون در صورت سفارش قبلی ، آنها را با قیمت ۱۰۰ یا ۲۰ دلار تخفیف می فروخت. من انتظار داشتم که آنها در طول سال به طور پراکنده به آن قیمت برسند اما کمی تعجب می کنم که به ۸۰ دلار رسیده است. من فکر کردم که آنها بهبودهای مطلوبی را در نسخه های اصلی ارائه کرده اند ، از جمله حذف صدا و صدا بهتر ، و قطعاً ارزش آنها ۸۰ دلار است. برای استفاده از این معامله باید عضو نخست باشید.

بررسی نظرات جوانه های پژواک Amazon را بخوانید.

David Carnoy / CNET

Anker's Soundcore Liberty Air 2 Pro ، اولین گوشی های گوش شرکت برای استفاده از لغو فعال نویز ، یک مجموعه عمدتا عالی از هدفون های بی سیم واقعی است که در برابر AirPods Pro اپل با هزینه قابل توجهی کمتر بسیار خوب اندازه گیری می شود. آنها مانند AirPods Pro دارای درجه مقاومت در برابر آب IPX4 (ضد پاشش) هستند.

در حالی که من با نکات گوش مشکلی داشتم و مجبور گردیدم از برخی نکات دیگر استفاده کنم (تهیه مهر و موم بسیار مهم است یا از بین رفتن صدا و کیفیت صدا آسیب می بیند) ، آنها باید برای اکثر افراد راحت باگردید. کیفیت صدا از Liberty Air 2 قبلی Anker بهتر است و حذف صدا موثر است. این ها همچنین به عنوان یک هدست برای برقراری تماس کار می کنند و در گزینه های مختلف رنگی موجود هستند.

آنها برای راه اندازی چند روز با قیمت ۱۰۰ دلار در فروش بودند. خوشبختانه ، این قیمت در آمازون بازگشت. بررسی Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro ما را بخوانید. سری مدتی است که از دسترس خارج گردیده است ، آنها هنوز هم یکی از بهترین هدفون های بی سیم واقعی هستند و لغو نویز را از طریق ارتقا firm میان افزار اضافه کرده اند. به روزرسانی سیستم عامل قبلی باعث بهبود عملکرد تماس صوتی گردید.

پوشیدن Elite 75t به راحتی AirPods Pro نیست ، اما مسلماً با لمس بهتر ، با صدای کلی واضح تر و تعریف باس کمی بهتر ، به شرطی که مهر و موم خوبی داشته باشید. (استپ آپ ۸۵ ت باس قدرتمندتری دارند.)

جوانه های Elite Active 75t کمی ناهموارتر از ۷۵ ت استاندارد هستند و قیمت آنها معمولاً ۲۰ دلار بیشتر از ۷۵ ت استاندارد است. قیمت فروش فعلی آنها ۱۳۰ دلار یکی از پایین ترین قیمت هایی است که برای نسخه Active مشاهده خواهید کرد ، اما توجه داشته باشید که ۷۵t استاندارد با قیمت ۱۰۰ دلار در Prime Day به فروش می رسد.

AfterShokz

هدفون های بی سیم با هدایت استخوانی AfterShokz آن چیزی نیست که بسیاری از مردم وقتی به گوشی فکر می کنند تصور می کنند ، زیرا به گوش شما نمی رسد – این هدفون در واقع صدا را از طریق استخوان گونه به گوش شما می رساند. این باز بودن به دوندگان و دوچرخه سواران اجازه می دهد صدای ترافیک ، ویژگی مهم ایمنی را بشنوند ، و همچنین با اطمینان روی سر شما می مانند و پوشیدن آنها راحت است.

مدل Aeropex پرچمدار این شرکت اغلب به فروش نمی رسد – آنها در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه گردید ، بنابراین ممکن است مدل جدیدی در راه باگردید – بنابراین ۳۰ دلار تخفیف یک معامله مناسب است (در دسامبر گذشته برای مدت کوتاهی ۱۲۵ دلار بود). توجه داشته باشید که در حالی که AfterShokz با هر تکرار جدید هدفون بی سیم خود به پیشرفت های کوچکی در عملکرد خود ادامه می دهد ، کیفیت صدا هنوز نمی تواند با هدفون سنتی مطابقت داشته باگردید. برای اولین بار AfterShokz Aeropex را بخوانید.

David Carnoy / CNET

Jabra Elite 85t را توصیف می کند به عنوان ” هدفون های نیمه باز ، به این معنی که مجبور نیستید تمام نکات را به گوش گوش خود بچسبانید. در عوض ، نوک های جدید و بیضی شکل تر برای راحتی راحت تر در گوش شما قرار می گیرند – به هر حال به گفته جبرا. لمس صدا به بیرون نشت می کند ، زیرا شما یک مهر و موم فوق العاده ایجاد نمی کنید. جبرا با مهندسی فناوری کوالکام ، از بین بردن صدای Elite 85t را “Advanced ANC” می نامد ، که برای هدفونهایی طراحی گردیده است که طرح های جداکننده نویز واقعی ندارند.

من شخصاً گوش های ۸۵t را راحت تر از این نمی دانم ۷۵t آنها به همان اندازه ایمن در گوش من نمی مانند ، هرچند که در آنجا باقی می مانند. در حالی که جوانه های ۸۵t بزرگتر هستند – و همچنین مورد شارژ آنها نیز همین است – از نظر طراحی قطعاً به نظر خواهر و برادر می رسند. صدای آنها غنی تر از ۷۵t است ، باس بیشتری دارند و قابلیت های تماس صوتی آنها نیز بسیار خوب است. آنها همچنین از جفت گردیدن بلوتوث چند نقطه ای برخوردار هستند ، بنابراین می توانید در حالی که به رایانه متصل هستید با تلفن هوشمند خود تماس بگیرید.

موجود در چندین گزینه رنگی ، مانند AirPods Pro (امتیاز مقاومت در برابر آب IPX4) و لیست ضد آب هستند. با ۲۳۰ دلار ، اما ما دیده ایم که آنها به طور پراکنده به ۱۸۰ دلار (کمترین قیمت) تخفیف می خورند. بررسی Jabra Elite 85t ما را بخوانید. به لطف نکات StayHear Max و تناسب ایمن آنها برای تمرینات خوب است ، اما Earbuds Sport جمع و جورتر و سبک تر و مقرون به صرفه تر نیز هست (با این وجود گوش های QuietComfort دارای نویز فعال بسیار عالی هستند). این اولین بار است که شاهد تخفیف اسپرت گوش هستیم.

بر خلاف خواهر و برادر ناتنی آنها ، گوشی های شنای اسپورت فاقد حذف نویز فعال یا شارژ بی سیم نیستند و باتری آنها ۵ ساعت در یک ساعت کاهش می یابد. به جای شش. در حالی که آنها از گوش شما بیرون می آیند ، اما به طور قابل توجهی کوچکتر و سبک تر از گوشهای کوچک QuietComfort هستند و مورد آنها در حدود ۳۰٪ تا ۴۰٪ کوچکتر است. هنوز هم به اندازه مواردی برای رقبا مانند AirPods Pro ، Samsung Galaxy Buds Plus ، Galaxy Buds Live و Jabra Elite 75t کوچک نیست ، اما به نظر می رسد جمع و جور باگردید. آنها قبلاً ۱۵۹ دلار فروخته بودند ، اما این پایین ترین قیمت آنها است تاریخ.

بررسی Bose Sport Earbuds را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

Beats Solo Pro واقعا صدای گوش خوبی دارد – لغو هدفون تنها مسئله این است که قیمت آنها بیش از ۳۰۰ دلار است. ووت آنها را با بهترین قیمتی که تا به امروز دیده ایم – ۱۳۵ تا ۱۴۰ دلار – در اوایل ماه ژوئن داشت. همچنین ، برای چند هفته ، آمازون رنگ های خاصی را با قیمت ۱۵۰ دلار در دسترس داشت. اکنون بهترین قیمت فقط در Walmart در دسترس است ، رنگ آبی روشن با قیمت ۱۴۴ دلار و سایر رنگها با ۱۵۰ دلار تخفیف. خواهیم دید که آمازون با آن مطابقت دارد یا خیر. بررسی Beats Solo Pro ما را بخوانید.

Sennheiser

Sennheiser PXC 550-II دریافت نکرد وقتی در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه گردید و قیمت ۳۵۰ دلاری آن بسیار مورد توجه قرار گرفت با رقابت دلهره آور سونی و بوز روبرو گردید. اما ما کمتر از ۲۰۰ دلار آن را در آمازون مشاهده کرده ایم ، یک خرید ارزشمند شامل صدای بسیار خوب (دارای نمایه صدای کمی گرمتر) ، حذف نویز خوب و تماس صوتی خوب است. عمر باتری در حدود ۳۰ ساعت با روشن کردن نویز چشمگیر است. تنها ناراحتی جزئی این است که اینها به جای USB-C دارای شارژ micro-USB هستند.

دیوید کارنو / CNET

با بازگشت به سال ۲۰۱۵ ، شرکت سوئدی Earin اولین کسی بود که مجموعه هدفون های بی سیم واقعی گوشواره های نسل سوم A-3 آن تقریباً شبیه آنچه AirPod های استاندارد در صورت برداشتن ساقه های اکسترود با مارک تجاری آنها به نظر می رسند. به طور معمول ۱۹۹ دلار ، برای Prime Day 20٪ (۴۰ دلار) تخفیف دارند.

آنها برای گوشهای من کاملاً مناسب هستند و مناسب تر از ایرپاد ها به نظر می رسند – البته می توان گفت بهتر از AirPods است ، هرچند کمی باس هستند – مهار من همچنین دریافتم که آنها برای برقراری تماس به خوبی کار می کنند حتی اگر ساقه نداشته باشند (کاهش نویز آنها بسیار مناسب است ، هرچند خارق العاده نیست) و من کیف شارژ آنها را دوست داشتم.

جوانه های A-3 دارای درجه مقاومت در برابر آب IPX52 هستند (می توانند در برابر یک پاشش آب پایدار مقاومت کنند اما کاملاً ضد آب نیستند) و پنج ساعت عمر باتری را تحمل می کنند ، با پنج بار اضافی از کیف شارژ آنها. آنها دارای درایورهای ۱۴ میلی متری ، بلوتوث ۵٫۰ و چیپست بالاتر رده QCC5121 کوالکام هستند. رمزگذارهای صوتی AAC و aptX پشتیبانی می شوند. (برخی از دستگاه های اندرویدی مانند تلفن های هوشمند Samsung Galaxy از جریان aptX پشتیبانی می کنند ، اما آیفون ها این کار را نمی کنند.)

Sarah Tew / CNET

AirPods Pro برای جمعه سیاه برای مدت کوتاهی در ۱۶۹ دلار در Walmart و ۱۷۰ دلار در آمازون پایین بود. اکنون آنها بین ۱۹۰ تا ۱۹۹ دلار پینگ پنگ کرده اند ، در حال حاضر آمازون آنها را به قیمت ۱۹۷ دلار می فروگردید. هنوز ۵۲ دلار کمتر از قیمت عادی فروشگاه اپل است.

بررسی AirPods Pro ما را بخوانید.

آنجلا لانگ / CNET

Galaxy Buds Plus سامسونگ برای مدتی خارج گردیده است ، اما با داشتن صدای بسیار خوب ، کیفیت تماس و دوام باتری همراه با تناسب راحت ، یکی از بهترین گزینه های هدفون بی سیم واقعی برای این پول است. ارزش آنها با ۱۱۰ یا ۵۰ دلار از قیمت لیست آنها محکم است ، معامله ای که ۱۰ دلار بیشتر از پایین ترین قیمتی است که برای آنها دیده ایم.

بررسی Samsung Galaxy Buds Plus ما را بخوانید.

دیوید کارنو / CNET

۱ More ComfoBuds Pro قبلاً به ۸۰ دلار کاهش یافته است و نسخه سفید در حال حاضر با همان قیمت است. اگر مهر و موم محکم داشته باشید (سه نکته گوش به اندازه مختلف گنجانده گردیده است) ، نه تنها این صدا خوب است بلکه به عنوان یک هدست برای برقراری تماس ، با داشتن سه میکروفون در هر گوشواره ، عملکرد خوبی دارد. نوعی افزایش حضور در سه گانه وجود دارد و بسته های بیس یک مشت خوب دارند ، که به آنها مشخصات صوتی پویایی می دهد (آنها آرام نیستند) و برای کسانی که به دنبال آن هستند با صدای بلند بازی می کنند.

شما می توانید بین دو تغییر وضعیت دهید سطح لغو سر و صدا (و همچنین “خاموش”) با استفاده از کنترل های لمسی – و یک حالت شفافیت عبور و یک حالت کاهش سر و صدا باد وجود دارد. همچنین می توانید با استفاده از برنامه همراه برای iOS و Android ، همه آن حالت ها را تغییر دهید. ماندگاری باتری شش ساعت با خاموش گردیدن صدا و هشت ساعت خاموش بودن آن ارزیابی می شود. هدفون ها از نظر مقاومت در برابر آب دارای استاندارد IPX4 هستند ، بدین معنی که ضد آب هستند ، همان AirPods Pro است.

به طور خلاصه ، اگر نمی خواهید ۲۰۰ دلار یا بیشتر در AirPods Pro هزینه کنید ، ۱More ComfoBuds Pro گزینه مناسبی برای بودجه است. توجه داشته باشید که ۱More یک نسخه باز از ComfoBuds نیز می سازد (به زیر مراجعه کنید) ، که مشابه AirPods استاندارد است و هزینه آن در حدود ۵۰ دلار است. این نسخه Pro بهتر است.

David Carnoy / CNET

هرکسی به این پیکسل های نسل اول نگاه کند Buds باید توجه داشته باگردید که سری جدید Pixel Buds سری A به تازگی معرفی گردیده و تنها با قیمت ۹۹ دلار بسیار خوب است. اما اگر می خواهید موارد اضافی مانند شارژ بی سیم ، کاهش باد و کنترل های ضربه تند وگردیدیدن صدا را داشته باشید ، ارزش دارد که ۳۰ دلار اضافی را برای این مدل های مرحله ای هزینه کنید (که هنوز هم ۵۰ دلار از قیمت لیست است). این مدل نسل دوم با گذشت زمان با برخی از نسخه های سیستم عامل بهبود یافته و مجموعه خوبی از هدفون بی سیم واقعی است ، به خصوص برای دارندگان تلفن های هوشمند Pixel گوگل. بررسی Pixel Buds ما را بخوانید.

David Carnoy / CNET

The Beats Powerbeats Pro (قیمت لیست ۲۵۰ دلار ) earbuds همچنان یک مدل ورزشی بی سیم واقعی و دارای بسیاری از ویژگی های مشابه AirPods استاندارد اپل است ، اما در یک طراحی ضد آب با صدای بهتر. گزینه های سبز خزه و قرمز گدازه را می توانید با قیمت ۱۶۰ دلار دریافت کنید. بررسی Beats Powerbeats Pro ما را بخوانید.

David Carnoy / CNET

نویز فعال مدتها انتظار سامسونگ- لغو کردن گوش در اوایل سال جاری با قیمت ۲۰۰ دلار منتشر گردید (بله ، Buds Live نیز دارای نویز است ، اما بسیار متوسط ​​است). Galaxy Buds Pro مدت کوتاهی در Woot با قیمت ۱۴۰ دلار به فروش می رسید اما اکنون در اکثر خرده فروشان ۱۷۰ یا ۳۰ دلار تخفیف دارد. من بیشتر تحت تأثیر قرار گرفته ام ، به خصوص از نظر کیفیت صدا و کیفیت مکالمه ، و برخی از ویژگی های خوب پاداش ، از جمله بهبود حالت سر و صدای محیط با تشخیص صدا وجود دارد. همچنین یک ویژگی فراگیر مجازی وجود دارد که در حال حاضر فقط با مدلهای جدید Galaxy S21 کار می کند ، اما به آرامی در سایر دستگاه های Galaxy نیز رخ خواهد داد. اگر از نوک گوش های بسته گردیده مهر و موم کنید ، حذف صدا نیز مثر است. گفته گردید ، اینکه چقدر خوب فکر می کنید در نهایت به میزان مناسب گوش شما بستگی دارد. بررسی Samsung Galaxy Buds Pro ما را بخوانید.

David Carnoy / CNET

هدفون عالی برای حذف نویز سونی در تعطیلات سال ۲۰۲۰ با قیمت ۲۷۸ دلار در معرض فروش قرار گرفتند. این قیمت به صورت پراکنده برمی گردد ، اما در حال حاضر ۲۹۸ دلار است. نقد و بررسی Sony WH-1000XM4 ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

هدفون اصلی برای حذف نویز Bose پس از شروع کار با لیست ۴۰۰ دلار ۳۸۰ دلار فروخته اند ، اما اکنون می توانید آنها را با قیمت ۳۲۹ دلار تحویل بگیرید (نسخه سفید اخیراً به ۲۹۹ دلار رسیده است). هدفون سونی WH-1000XM4 با قیمت ۲۷۸ دلار به فروش می رسد ، اما اگر نگاه شما به این مدل Bose بود ، قیمت مناسبی است. بررسی Bose Noise لغو ۷۰۰ را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

Beats EP تنها سیم است الگویی که اکنون در این لیست داریم. تا زمانی که با سیم کشی آن مشکلی ندارید (برخی از افراد چنین چیزی را می خواهند) ، EP در واقع یک مجموعه خوب از هدفون های گوش است که به خوبی با یک سربند محکم فلزی ساخته گردیده است. این یکی از راحت ترین هدفون های گوش است و در چند رنگ موجود است.

بررسی Beats EP ما را بخوانید.

دیوید کارنو / CNET

این کمترین قیمتی است که برای سونی دیده ایم مدل های ورزشی بی صدا و بی سیم واقعی ، گوشواره های WF-SP800N. به اندازه کافی مضحک ، من در پایان بررسی عمدتا مثبت خود نوشتم که دوست دارم آنها را بیشتر در محدوده ۱۶۰ تا ۱۷۵ دلار ببینم. خوب ، با رنگ آبی ، قیمت آنها به ۹۸ دلار می رسد.

این گوشواره های WF-1000XM3 با بدنه ای ضد آب نیستند – پردازنده QN1e سونی را از دست می دهید – اما هنوز هم چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد ، از جمله صدای عالی ، لغو سر و صدای خوب و تماس خوب کیفیت آنها قطعاً نسبت به مدل WF-SP700N که در سال ۲۰۱۸ ارائه گردید ، به روزرسانی قابل توجهی گردیده اند و “قوس” های آنها (باله های ورزشی) جوانه ها را در گوش شما قفل می کند. فقط اطمینان حاصل کنید که از یکی از مجموعه های راهنمایی گوش مهر و موم محکم دارید ، در غیر این صورت هم صدا و هم صدا کاهش صدا کمبودی دارند. بررسی Sony WF-SP800N ما را بخوانید.

دیوید کارنو / CNET

تا جایی که در صدا ، سطح راحتی و کیفیت ساخت باگردید ، سخت گیر باشید تا بهتر از Anker's SoundCore Life Q30 بابت این پول کار کنید ، به خصوص اکنون که با قیمت ۶۰ دلار با کوپن فوری ۲۰ دلاری در آمازون به فروش می رسد (رنگ های آبی و صورتی ۱۰ دلار بیشتر هزینه می کنند). به عنوان برخی از مدل های برتر برتر ، وضوح و تعریف باس را کاملاً مشخص ندارد ، اما کمتر از یک سوم قیمت آن است و از نظر صدا ۷۵٪ از راه را به شما می رساند: در کل با باس پانچ ، و یک برنامه وجود دارد که به شما امکان می دهد صدا را تغییر دهید. لغو صدا برای قیمت مناسب است ، اگرچه در سطح هدفون Sony WH-1000XM4 یا Bose Noise Canceling 700 نیست. با شارژ USB-C عمر باتری ۴۰ ساعت قابل توجه است.

تنها منطقه ای که Q30 کمی کوتاه می شود تماس صوتی است. صدای شما را در محیط های ساکت و آرام خوب می گیرد ، اما صدای سر و صدای پس زمینه را به خوبی کاهش نمی دهد.

در مقایسه با Q20 (50 دلار) ، Q30 صدای بهبود یافته ای ارائه می دهد (تفاوت زیادی نیست ، اما قطعاً یک درجه بالاتر است) و از طراحی برتر برخوردار است. Anker اغلب Q20 را با ۱۰ دلار تخفیف در آمازون ارائه می دهد. سرانجام ، باید شاهد چنین چیزی در Q30 باشیم.

Jason Outenreath / CNET

Galaxy Galaxy سامسونگ گوشواره های Buds Live تابستان سال گذشته منتشر گردید. برای Cyber ​​Monday 2020 ، قیمت آنها در Woot 60 دلار بود و اکنون در آمازون به ۴۰ دلار بازگشت. من آنها را بسیار عالی ارزیابی کردم ، گرچه میزان حذف صدا نسبتاً سبک است. یک هگردیدار: در حالی که آنها به خوبی به گوش من می خورند ، اما به دلیل شکل لوبیایی که دارند ، برای همه مفید نیستند. بررسی Galaxy Buds Live ما را بخوانید.

توصیه های بیشتر

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت