پاسخ والمارت به Prime Day: تخفیف های فعلی Beats ، روترهای WiFi ، جاروبرقی ربات ها ، لپ تاپ ها و موارد دیگر

2021-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

حتی اگر Walmart اعلام کرده است که معاملات معاملات روزهای فروش آنها در ۲۰ ژوئن اتفاق می افتد ، یک روز کامل قبل از رویداد مهم خرید که روز نخست آمازون (۲۱ و ۲۲ ژوئن) است ، اما آنها ”

در حالی که ما می دانیم فردا تخفیف های عمده ای از این خرده فروش عمده وارد می شود ، به این معنی نیست که اکنون نمی توانید خرید را شروع کنید. همانطور که منتظر افت قیمت ها بودیم ، در آخر هفته روز پدر در معاملات والمارت نیز جستجو کرده ایم. تاکنون ، ما صرفه جویی در فناوری مانند لپ تاپ ، هدفون و حتی جاروبرقی ربات ها را مشاهده کرده ایم. ما انتظار داریم که Walmart تخفیف های عمیق جمعه سیاه را مانند پس انداز در این فروش رقابتی با افزایش هفته افزایش دهد ، بنابراین حتماً برای به روزرسانی ها مراجعه کنید.

James Martin / CNET

روترهای Wi-Fi مش همیشه رپ بدی داشته اند به عنوان گران تر از برادران سنتی روتر گسترش دهنده خود را. اما دو بسته Deco W2400 از TP-Link با برچسب قیمت پایین ۷۹ دلار ثابت کرده است که این کلاله نادرست است. این سیستم مشبک سطح می تواند یک خانه تا ۳۰۰۰ فوت مربع را تحت پوشش قرار دهد ، به طور هوشمند چندین دستگاه را بهم متصل کند ، در صورت بروز اختلال ، ترافیک را در اولویت قرار دهد و با واحدهای اضافی Deco قابل توسعه است. نصب این سیستم از طریق برنامه Deco به راحتی انجام می شود که شما را در هر مرحله راهنمایی می کند.

بیشتر بخوانید: روتر مش در مقابل گسترش دهنده دامنه Wi-Fi: کدام یک برای شبکه خانگی شما بهترین است؟

Walmart

جاروبرقی های ربات می تواند بسیار مغفول واقع شود. اکثر مدل های سطح ورودی فقط پیمایش های اساسی دارند و در نهایت می توانند در گوشه ای از خانه شما گیر کنند. Roborock S4 Max با آینده نگرانه Lidar Navigation و نقشه برداری از اتاق هوشمند این نقص را نفی می کند. درست است ، همان فناوری که اتومبیل های خودران را اتوماتیک می کند اکنون می تواند به شما کمک کند تا مشکلات شما به وجود بیاید. شوخی ها را کنار بگذاریم ، Roborock S4 Max دارای ویژگی های بسیار شگفت انگیزی است. مانند توانایی نقشه برداری از چیدمان خانه شما. شما می توانید از طریق برنامه مناطق ممنوع و بدون نیاز به سیستم شمشیربازی فیزیکی که خانه شما را بهم ریخته است ، تنظیم کنید. عملکرد زمانبندی به شما امکان می دهد زمان و اتاق مشخصی را که می خواهید تمیز شود تعیین کنید ، و ضمن اطمینان از یک خانوار بی عیب و نقص ، آن را از سر راه خود دور کنید. قدرت مکش در یک قابل احترام ۲۰۰۰ پاسکال ارزیابی گردیده و باتری با دوام طولانی مدت تا ۳۰۰۰ فوت مربع تمیزکاری را نوید می دهد. مدل S4 اکنون تنها با قیمت ۳۱۰ دلار به فروش می رسد که کمی گرانتر از ارزانترین ربات موجود در بازار است اما بسیاری از ویژگی های رقبای بسیار بالاتر را دارد.

Walmart

اگر برای انجام مرور وب سبک قبل از خواب یا آموزش در منزل به یک لپ تاپ نیاز دارید موارد دیگر ، به این Chromebook HP نگاه نکنید. این حافظه با فضای ذخیره سازی گسترده ۶۴ گیگابایتی و وزن کمتر از ۲٫۵ پوند ، به همان اندازه سبک است که سریع است. وقتی ۱۵ ساعت عمر باتری دارید نیازی نیست که به میز وصل شوید. این Chromebook به عنوان یک ماشین اضافی برای مکالمه های بزرگنمایی ، پخش جریانی ویدیوها به صورت آنلاین ، گوش دادن به موسیقی و پاسخ به ایمیل ها مناسب است. اکنون آن را فقط با پرداخت ۱۶۹ دلار دریافت کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت