۱۱ معاملات Prime Day اکنون در دسترس است و ۵ معامله دیگر فقط با صدای خود می توانید دریافت کنید

2021-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

روز نخست آمازون به طور رسمی از روز دوشنبه آغاز می شود ، اما معاملات عالی اکنون در دسترس هستند و فروش های آخر هفته شروع می شود. بیشتر آنها را فقط با کلیک روی پیوند می توانید پیدا کنید ، اما برخی از آنها آمازون را فقط برای افرادی که دوست دارند با خرید مستقیم الکسا بخرند اختصاص داده است. در میان آن معاملات فقط صوتی ما:

  • “الکسا ، یک نقطه اکو سفارش دهید” برای دریافت یک نقطه پژواک آمازون با ۲۵ دلار (صرفه جویی ۲۵ دلار)
  • “الکسا ، سفارش یک اکو شو ۸” برای دریافت یک اکو شو آمازون با پرداخت ۷۰ دلار (صرفه جویی ۴۰ دلار)
  • “الکسا ، سفارش Fire TV Lite” برای دریافت Amazon Fire TV Stick Lite با ۱۸ دلار (صرفه جویی ۱۲ دلار)
  • “الکسا ، یک حجم دهنده خشک کن یک مرحله ای حرفه ای Hot Tools سفارش دهید” برای دریافت حجم دهنده خشک کن ابزارهای داغ با قیمت ۳۰ دلار (پس انداز ۳۰ دلار)
  • “الکسا ، کوکی پروتئین شکلات کره بادام زمینی را سفارش دهید” تا ۱۲ بسته کوکی های پروتئینی Quest را با قیمت ۱۳ دلار دریافت کنید (صرفه جویی در هزینه ۶ دلار)

این لیست موجود نیست جامع ، و ما در روزهای آینده دائماً آن را به روز خواهیم کرد ، اما در اینجا نگاهی به بهترین معاملات موجود در برنامه و وب سایت آمازون است.

معاملات Prime Day اکنون در دسترس است

برایان کولی / CNET

با بیشتر و بیشتر الکسا- محصولات کنترل کننده خانه شما را فعال کرده است ، چرا نمی خواهید همین سرویس را در ماشین خود داشته باشید؟ Echo Auto آمازون به شما امکان می دهد از همه افراد مظنون معمول موسیقی پخش کنید ، اما به شما این امکان را می دهد تا قبل از ورود به سیستم قفل درب ورودی خود را باز کرده و ترموستات خود را تنظیم کنید. این مجموعه از ویژگی های مفیدی است که باید داشته باشید ، حتی اگر تمام کاری که انجام می دهید این است که مطمئن شوید چراغ ها وقتی به خانه برمی گردی روشن هستند.

دیوید کارنو / CNET

هدفون های بی سیم واقعی آمازون امسال با کیفیت صوتی بهتر از یک نسخه جدید ارتقا پیدا کردند و حذف صحیح صدا. با این حال ، بزرگترین دلیل برای دریافت آنها ، تخفیف بزرگ قیمت معمول است.

کریس مونرو / CNET

کمی بزرگتر ، کمی بلندتر و به همان اندازه سرگرم کننده است برای استفاده به عنوان سایر سیستم های Echo Show. الکسا را ​​با تمام مزایای صفحه نمایش با ارزانترین قیمت تاکنون دریافت کنید. اما توجه داشته باشید كه نسل دوم اكو شو ۸ – با دوربین بهتر – با شروع رسمی Prime Day فقط ۵ دلار بیشتر (در مجموع ۹۵ دلار) خواهد بود.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت