بهترین معاملات تلویزیونی Prime Day در حال حاضر: کاهش قیمت LG ، TCL ، Toshiba ، Insignia و موارد دیگر

2021-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

Amazon Prime Day در آستانه است – و با این معاملات Prime Day ، یک تلویزیون کاملاً جدید نیز می تواند در آینده شما باگردید. با افزایش فروش محصولات اصلی تلویزیونی که از قبل با قیمت مناسب از Insignia تا Vizio روبرو گردیده اند ، نیازی به انتظار برای Prime Day برای به دست آوردن معامله در تلویزیون که تجربه مشاهده و پخش شما را به سطح بالاتری می رساند ، صبر کنید.

بیشتر بخوانید : بهترین تلویزیون ها برای سال ۲۰۲۱

آمازون در حال حاضر تخفیف در تعدادی از تلویزیون ها را قبل از آغاز رسمی فروش Prime Day خود آغاز کرده است ، از جمله دو مورد از Fire TV ارزان قیمت این برند تلویزیون های Edition ، همراه با معاملات معتبر Best Buy – از جمله بهترین تلویزیون که دیوید کاتزمایر ، استاد راهنمای تلویزیون CNET ، تاکنون بررسی کرده است. آنچه در مورد معاملات Prime Day در تلویزیون امروز می دانیم اینجاست.

Insignia

طبق استانداردهای امروز ، این تلویزیون Insignia در اندازه ۴۳ اینچ کمی کوچک است ، اما دارای رزولوشن ۴K واضح به همراه رابط تلویزیون Fire TV آمازون و از راه دور صدای Alexa است. این Insignia 43 اینچی با ۱۰۰ دلار تخفیف برای اعضای Prime ، می تواند به عنوان تلویزیون دوم در خانه شما برای اتاق کوچکتری که نیاز به صفحه نمایش بزرگی ندارید ، ارزان شود.

آمازون

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت