بررسی Apple TV HD (2021): چرا این هنوز یک چیز ۱۴۹ دلاری است؟

2021-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 apple-tv-hd-2021-cnet-2021-006

Apple TV HD دارای Siri Remote جدید است ، اما چیز دیگری تغییر نکرده است.


Sarah Tew / CNET

اپل در حال حاضر دو دستگاه پخش جریانی Apple TV می فروگردید ، اما فقط یکی از آنها منطقی است. این Apple TV 4K است که به روزرسانی جدیدی را در اختیار شما قرار داده است که به آن اضافه گردیده است Siri Remote و همچنین پردازنده A12 Bionic مدرن تر و پیشرفته تر. دیگری Apple TV HD است که من در اینجا بررسی می کنم. ریموت جدید را گرفت ، اما این در مورد آن است.

هر دو جعبه همچنان با همان قیمت های قبلی خرده فروشی می شوند – ۱۴۹ دلار برای ۳۲ گیگابایت Apple TV HD ، ۱۷۹ دلار برای ۳۲ گیگابایت Apple TV 4K (یا ۱۹۹ دلار برای نسخه ۶۴ گیگابایتی ۴K) – و همان نرم افزار ، برنامه و خدمات. در دورانی که Roku ، Amazon Fire TV و Google Chromecast تقریباً از همه سرویس های جریان یکسان پشتیبانی می کنند و HDR 4K با ۵۰ دلار یا کمتر ، می توان این س beال را مطرح کرد که چرا اپل در سال ۲۰۲۱ به چنین جعبه گران قیمت ۴K احتیاج دارد. این س onlyال فقط با قیمت تقریباً گران قیمت ، فقط HD Apple TV HD تقویت می شود.

به زبان ساده ، Apple TV HD به خوبی در جریان همه برنامه ها و سرویس های اصلی موردنظر شما عمل می کند. با نگاهی تازه به آن ، حتی با ریموت جدید ، هیچ کس نباید این دستگاه را در سال ۲۰۲۱ خریداری کند.

مانند

  • دارای همه برنامه ها و خدمات عمده
  • رابط ساده
  • Siri Remote

دوست ندارم

  • گران قیمت
  • پشتیبانی از ۴K ندارد
  • پردازنده پیری محدودیت بالقوه را ایجاد می کند

همان جعبه قدیمی ، هیچ ترفند جدیدی

به استثنای آن ریموت ، تلویزیون Apple TV شما در سال ۲۰۲۱ خریداری کرده اید ظاهراً دقیقاً همان سخت افزار موجود در مدل اولیه عرضه آن در سال ۲۰۱۵ است. جعبه سیاه شبیه puck مانند ، با همان مجموعه درگاه های پشتی: HDMI ، برق ، اترنت و USB-C عجیب و غریب که اپل می گوید برای “خدمات و پشتیبانی”

 apple-tv-hd-2021-cnet-2021-008

پشت تلویزیون Apple TV HD دارای پورت USB-C است ، نه که می توانید کارهای زیادی با آن انجام دهید.


Sarah Tew / CNET

درگاه اخیر تنها تمایز خارجی قابل توجه بین Apple TV 4K و Apple TV HD است. با این حال ، شما احتمالاً هرگز از آن استفاده نخواهید کرد و این واقعیت که اپل پس از سالها حذف آن از جعبه ۴K ، همچنان آن را بر روی HD قرار می دهد کمی عجیب است. وقتی از او س askedال گردید ، اپل از اظهار نظر خودداری کرد.

همان پردازنده A8 زیر مجموعه ، نمایش را اجرا می کند و با باز کردن برنامه ها و پخش فیلم ها یا نمایش ها کار بسیار خوبی انجام می دهد. پخش ویدئو در تلویزیون ۲۰۱۹ TCL 6 Series 4K من خوب به نظر می رسید ، با این تصویر اغلب با تصاویر ۴K Dolby Vision رقابت می کند که من از Apple TV 4K بیرون می آورم. البته ، در مورد هر دستگاه جریانی همین حرف را می توان زد.

همانطور که جعبه اپل است و از TVOS 14 استفاده می کند ، همه برنامه ها و سرویس های اصلی که انتظار دارید در دسترس هستند. Netflix ، Disney Plus ، HBO Max ، Amazon Prime Video ، Hulu و خدمات پخش جريان مشابه همگي در اينجا هستند . همچنین می توانید از خدمات اپل مانند Apple TV Plus ، Apple Music و Fitness Plus و Apple Arcade استفاده کنید.

ریموت جدید Siri زیبا و پاسخگو است و همانطور که انتظار دارید با دستیار صوتی Siri اپل کار می کند برای باز کردن برنامه ها ، نمایش ها و فیلم ها ، کنترل دستگاه های خانه هوشمند و همچنین پاسخ به س questionsالات اساسی مانند نمره ورزشی یا آب و هوا مفید و موثر است. شایان ذکر است که اگر در حال حاضر Apple TV HD یا ۴K دارید ، می توانید ریموت را با قیمت ۵۹ دلار خریداری کنید و نیازی به غرق گردیدن در جعبه جدید نیست.

اما جایی که تلویزیون Apple TV با مشکل مواجه است انجام هر کاری فراتر از اصول اولیه است. از نظر دیدگاه ، پردازنده A8 همان نوع تراشه ای است که برای اولین بار در سال [۲۰۱۴] در آیفون ۶ ظاهر گردید. در حال پخش NBA 2K21 Apple Arcade Edition ، یکی از چشمگیرترین بازی ها موجود در سرویس بازی ویدیویی Arcade اپل ، برای این جعبه خنده آور است. اگرچه می توانستید اصول بازی را به بازی ارائه دهید ، اما به وضوح برای سیستم طاقت فرسا بود. از لحاظ گرافیکی ، این یک گام نزول برای بازیکنان در زمین بود ، بازی همچنین قادر به ارائه خیلی فراتر از اصول اولیه نبود.

 nba-2k21-apple-arcade-apple-tv-hd

هیچ طرفدار در جایگاه یا بازیکنان روی نیمکت های Apple TV نیست نسخه HD NBA 2K21 Apple Arcade Edition.


الی بلومنتال / CNET

برخلاف صحنه مملو از من که هنگام بازی در Apple TV 4K دیدم ، هیچ بازیکنی روی نیمکت ها نبود ، طرفدارانی در جایگاه نبودند (هرچند هنوز هم می توانستید آنها را از طریق صدا بشنوید) و به سختی کسی در اطراف دادگاه باگردید به جز مواردی که دو نفر از تماشاگران استادیوم تصادفی با موپ ، یکی در زیر هر حلقه ظاهر گردیدند. انگار بازی ها در حبابی همه گیر مانند در جریان بودند.

این جعبه ای برای انجام کارهای فراتر از پخش جریانی نیست.

بنابراین ، این برای چه کسی است؟

 apple-tv-hd-2021-cnet-2021-004

Sarah Tew / CNET

این س ۱۴ال ۱۴۹ دلاری است ، و این س Iالی است که حتی پس از ساعت ها صرف این جعبه نمی توانم پاسخ دهم. با کسری از هزینه ، شما می توانید یک دستگاه پخش جریانی کاملاً با توانایی و پشتیبانی ۴K مانند Chromecast 409 Roku Express 4K Plus یا ۵۰ دلار Chromecast با Google TV دریافت کنید. اگر به دنیای اپل متعهد هستید و از این که بیش از ۱۰۰ دلار هزینه نکنید ، بدتان نمی آید ، Apple TV 4K با ۳۰ دلار بیشتر با قیمت ۱۷۹ دلار ، بدون هیچ مشکلی ارتقا می یابد.

Apple TV 4K نه تنها پردازنده بسیار بهتری دارد ، بلکه دارای پشتیبانی از Wi-Fi مدرن تر (از جمله Wi-Fi 6 ) ، اترنت گیگابیت سریعتر و HDR 4K با است. Dolby Vision و Dolby Atmos برای پخش در تلویزیون های سازگار و سیستم های صوتی . به نظر می رسد اگر جعبه اپل می خواهید انتخاب منطقی باگردید.

بیشتر بخوانید : بهترین دستگاه پخش جریانی سال ۲۰۲۱

حتی اگر امروز تلویزیون ۴K HDR نداشته باشید ، تلویزیون بعدی ۴K خواهید خرید حداقل ، که باعث می شود هزینه اضافی ۳۰ دلار برای Apple TV 4K حتی جذاب تر باگردید.

در بررسی Apple TV 4K 2021 به این نکته اشاره کردم که چگونه هیچ برنامه یا خدماتی وجود ندارد که واقعاً از پردازنده سریعتر استفاده کند. پس از گذراندن وقت با Apple TV HD ، تعجب می کنم که آیا این دستگاه حداقل تا حدی مقصر است؟ تلاش های تلویزیونی اپل همیشه پیچیده بوده است ، به طوری که شرکت سال ها این طبقه بندی را “سرگرمی” توصیف کرده است. برخلاف آیفون ها یا iPad های ، به روزرسانی های سخت افزاری برای Apple TV سالانه نیستند و حتی تغییرات نرم افزاری نیز از هم فاصله دارند. در جریان سخنرانی امسال WWDC به سختی می توان از TVOS نام برد.

تقریباً ۱۵ سال پس از اینکه استیو جابز از اولین تلویزیون اپل (که در آن زمان iTV نامیده می گردید) رونمایی کرد ، جاه طلبی های سخت افزاری تلویزیون اپل هنوز چندان روشن نیست.

به اعتبار خود ، اپل سالها از دستگاههای خود پشتیبانی خواهد کرد ، و با وجود اینکه Apple TV HD هنوز در فروش است ، این بدان معناست که توسعه دهندگان – چه در اپل و چه در اشخاص ثالث – هنگام کار روی برنامه های جدید مجبورند حساب آن را نگه دارند. . اما این همیشه چیز خوبی نیست: همانطور که در مورد بازی های Arcade مانند NBA 2K21 مشاهده کردیم ، این می تواند به معنای اختصاص منابع برای بازی در نوعی بازی در این جعبه پیری باگردید ، حتی اگر تجربه آن دور از بازی باگردید که بازیکن ممکن است انتظار داشته باگردید. از این لحاظ ، تلویزیون Apple TV HD می تواند در واقع جلوی کل پلتفرم Apple TV و TVOS را بگیرد.

به نظر من مدت زمان طولانی است که اپل یا قیمت Apple TV HD را کاهش می دهد یا آن را از ترکیب کاملا. اگر بتوانید آن را به قیمت ۵۰ دلار ، حتی با مشخصات ۲۰۱۵ خریداری کنید ، بسیار جالب تر خواهد بود ، اما از آنجا که اپل ریموت روی آن را با قیمت ۵۹ دلار می فروگردید ، فکر نمی کنم به این زودی ها این اتفاق بیفتد.

اینکه هنوز هم فروخته می شود (و با قیمت ۱۴۹ دلار ، نه کمتر) کاملاً ذهنم را گیج می کند. گرچه این همه وظایف اساسی جریان را به خوبی انجام می دهد ، اما من نمی توانم به دلیلی فکر کنم که چرا کسی باید این جعبه را در سال ۲۰۲۱ بخرد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت