در آینده چه اتفاقی برای پمپ بنزین ها می افتد؟

2021-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

در اینجا یک داستان کوتاه به صورت کوتاه آورده گردیده است: آینده پمپ بنزین ها نیاز به تغییر به روزهای قدیمی دارد. نه ، نه سفر در زمان ، بلکه پذیرفتن مفهوم “ایستگاه های خدمات” برای تصور مجدد ۱۵۰،۰۰۰ قطعه املاک و مستغلات امروز در ایالات متحده است. بیشترین جایگاههای سوخت را حساب می کنند. در حالی که بنزین شما را وارد می کند ، فروشگاه C باعث می شود تجارت واقعاً کارساز باگردید. اما کل تجارت وقتی تهدیدها را ثبت می کنید ، کمی شبیه خانه کارتها به نظر می رسد. گروه مشاوره بوستون محاسبه می کند که بین ۲۵ تا ۸۰ درصد پمپ بنزین ها می توانند تا سال ۲۰۳۵ بی فایده باشند.

طبق BCG ، فروش اتومبیل های برقی تا سال ۲۰۳۰ بیش از فروش وسایل نقلیه کاملاً احتراقی خواهد بود. ولوو تا سال ۲۰۳۰ یک برند الکتریکی خالص خواهد بود ، جنرال موتورز تا سال ۲۰۳۵٫ ایالت های کالیفرنیا و واشنگتن قصد دارند فروش خودروهای جدید موتور احتراقی را به ترتیب تا سال ۲۰۳۵ و ۲۰۳۰ پایان دهند و استانداران ۱۲ ایالت نامه ای را امضا کردند که از رئیس جمهور بایدن خواستار تصویب چنین مواردی می شود. ممنوعیت احتراق در سراسر کشور. و گرچه ما فکر می کنیم EV های خالص تهدیدی برای پمپ بنزین ها هستند ، اما هیبریدها مصرف گاز را نیز فرسایش می دهند.

گسترش دائمی کار در خانه باید به میزان قابل توجهی مایل ها را کاهش دهد (مگر اینکه خلاف این عمل را انجام دهد) ، و در حالی که برخی از پمپ بنزین ها از تعمیر و نگهداری اتومبیل و آزمایشات مه دود درآمد کسب می کنند ، خودروهای الکترونیکی به سابق قبلی احتیاج ندارند و هیچ یک از موارد دوم نیست. فراتر از تغییر در اتومبیل ها ، فشارهای دیگری نیز وجود دارد: ممنوعیت های محلی در ایستگاه های سوخت جدید یا به روز گردیده ، و گسترش خدمات تحویل غذا و وعده های غذایی که ممکن است افراد را با مصرف سوخت به مراتب بیشتر از همه مسافران اتومبیل خود متصل کند.

 پمپ بنزین شل آینده

آیا این پمپ بنزین آینده است؟ مجموعه گسترده ای از خدمات تکمیلی می تواند سوخت و شارژ را به حاشیه یک بازدید جالب تر و مفید تر هدایت کند.


Shell

اما مسیرهای زیادی برای پمپ بنزین ها وجود دارد که بیشتر آنها با ایده سبد تازه سازی خدمات متمرکز است. BCG به چند روش پیشنهاد می کند که جایگاه های سوخت بیشتر سرنوشت خود را بر عهده بگیرند:

  • شارژ اضافه کنید. این حرکت واضح است ، اما به دلیل نیازهای زیرساختی و تفاوت زیادی در زمان و میزان عبور از خط ، به همین سادگی نیست.
  • دیجیتال شوید. هر چیپوتل یک دهه از هر پمپ بنزین جلوتر است ، دیجیتال بودن حتی چیزی به سادگی سفارش کالاها از فروشگاه C تا بتوان آن ها را در پمپ برای شما بیرون آورد ، می تواند شروع به تغییر مکان پمپ بنزین ها کند.
  • سوخت رسانی موبایل. آمازون می تواند به صندوق عقب ماشین شما تحویل دهد. آیا پمپ بنزین ها می توانند به درپوش گاز برسند؟ موانع فنی و نظارتی وجود دارد ، اما اگر در سال ۲۰۲۰ چیزی یاد بگیریم ، این تحویل آینده تقریباً نامحدود دارد.
  • تجربه را افزایش دهید. پرکردن بنزین خسته کننده و بدبو قرعه کشی خوبی است. این مدل را بچرخانید ، بنابراین مجموعه کلی خدمات از آن استفاده می شود که سوخت گیری مایع و برقی فقط یک وسیله جانبی مهم است. رستوران های گاه به گاه سریع سریع ، قفل و مکان بازگشت آمازون ، آشپزخانه تاریک برای تحویل غذا یا هر سه فقط برخی ایده ها برای یک “ایستگاه خدمات” واقعی است که در املاک و مستغلات منطقی است.

یک گزینه من نیستم در مورد تبدیل ایستگاه های سوخت به ایستگاه های تعویض باتری EV. این ایده ظریف و مستقیم ترین آنالوگ برای یک پرکن معمولی به نظر می رسد ، اما هر دو شرکت Better Place و بعداً تسلا تلاش خود را کردند تا ماشین ها در عرض چند دقیقه باتری تازه وارد کنند. این نیاز به هماهنگی و استاندارد سازی بیش از آنچه اکنون در صنعت EV تصور می شود ، دارد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت