پلی آف NBA: تماشا کنید ، جریان ۷ باکس در مقابل Nets بازی ۷ از TNT است

2021-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

بازی های مرحله پلی آف NBA 2021 کاملاً در جریان است و هر روز بازی های محوری بین تیم های برتر انجام می شود. آنها به صورت زنده از شبکه های ملی و کابلی – یعنی TNT ، ESPN و ABC – پخش می شوند ، اما به لطف خدمات پخش مستقیم تلویزیونی ، طرفداران NBA برای تماشای آن نیازی به اشتراک کابل ندارند. سرگرم کننده امشب یک بازی ۷ بین میلواکی باکس و بروکلین نت در ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر است. PT (8:30 بعد از ظهر ET) در TNT. برنده به فینال کنفرانس شرقی صعود می کند و بازنده راهی خانه می شود.

در اینجا همه مواردی است که شما برای جریان دادن به این کار باید بدانید ، بدون نیاز به کابل.

 gettyimages-1233513869

جیمز هاردن و شبکه های بروکلین امشب خود را در یک بازی ۷ مقابل میلواکی باکس می بینند.


گری دینین / NBAE از طریق گتی ایماژ

برنامه پلی آف NBA چگونه است؟

مرحله پلی آف NBA 2021 از شنبه ۲۲ مه آغاز گردید و مرحله اول در روز یکشنبه ، ۶ ژوئن به پایان رسید و دورهای موفقیت آمیز تا اوایل تابستان ادامه دارد و فینال NBA 2021 برنامه ریزی گردیده است از ۸ ژوئیه شروع کنید. مانند سالهای گذشته ، هر سری از بازی های حذفی برای پیروزی به چهار بازی نیاز دارد و تا هفت بازی برگزار می شود.

شنبه ، ۱۹ ژوئن

  • شماره ۳ میلواکی باکس در شماره ۲ بروکلین نتز ، بازی ۷٫ ۵:۳۰ بعد از ظهر. PT / 8: 30 بعد از ظهر ET در TNT. (سری ۳-۳ مساوی گردید)

برنامه کامل پلی آف NBA 2021 را در NBA.com ببینید.

چگونه می توانم پلی آف NBA را از طریق تلویزیون و بدون کابل به صورت زنده تماشا کنم؟

چهار مورد از پنج مهم سرویس های پخش مستقیم تلویزیون ESPN ، TNT و ABC را ارائه می دهند (همه به جز تلویزیون Sling) ، اما همه سرویس ها ایستگاه ABC محلی شما را حمل نمی کنند ، بنابراین برای اطمینان از در دسترس بودن در منطقه خود ، پیوندهای زیر را بررسی کنید. Sling ، به اعتبار خود ، بازی هایی را که از ABC پخش می شود ، همزمان پخش می کند.

اگر FuboTV دارید ، برای گرفتن بازی های TNT به چیز دیگری احتیاج دارید. برترین انتخاب های ما؟ برای کاملترین گزینه – و یک برنامه بهتر – YouTube TV را ببینید. اگر می خواهید همه بازی ها را با ارزان ترین نرخ بدست آورید ، Sling TV بهترین انتخاب است.

سرویس پخش مستقیم تلویزیون Google همه کانال های مورد نیاز شما برای بازی های NBA را با پرداخت ۶۵ دلار در ماه ارائه می دهد.

بررسی YouTube TV ما را بخوانید.

بسته نارنجی تلویزیون Sling با قیمت ۳۵ دلار در ماه ESPN و TNT را ارائه می دهد. در حالی که ABC را حمل نمی کند ، Sling می گوید که بازی هایی را که از طریق ABC از طریق ESPN3 پخش می شوند ، همزمان پخش می کند.

بررسی تلویزیون Sling را بخوانید.

بسته اصلی سرگرمی AT&T TV 70 دلار هزینه دارد و تمام کانال هایی را که برای پلی آف NBA نیاز دارید حمل می کند.

بررسی تلویزیون AT&T ما را بخوانید.

FuboTV ABC و ESPN را به عنوان بخشی از برنامه اصلی ماهانه ۶۵ دلار خود ارائه می دهد اما TNT ندارد.

بررسی FuboTV ما را بخوانید.

آیا هواداران در این بازی ها مجاز هستند؟

در حالی که بازی های پلی آف ۲۰۲۰ با حباب جهانی والت دیزنی در اورلاندو ، فلوریدا برگزار گردید ، NBA فصل ۲۰۲۰-۲۰۱ خود را در میادین منظم بازی کرده است و هواداران به طور فزاینده ای دوباره به این بازی برگشتند. به دلیل کاهش محدودیت های محلی COVID-19 ، به ورزشگاه ها وارد می شود. امسال هواداران در بازی های پلی آف مجاز هستند ، اگرچه تعداد دقیق آنها در هر مکان متفاوت خواهد بود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت