معامله Prime Day: بهترین و توسعه دهنده Wi-Fi ما را با قیمت کمتر از ۲۳ دلار دریافت کنید

2021-06-19
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 tp-link-re220-wi-fi-range-extender

Ry Crist / CNET

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

آیا در خانه شما نقطه ای وجود دارد که تماس های FaceTime شما متلاشی شود ، فیلم های شما همچنان در حالت بافر قرار بگیرند و نماد کوچک Wi-Fi در گوشه صفحه شما بیشتر میله های آن خاکستری باگردید؟ چه در اتاق خواب و چه در کنار صندلی مورد علاقه خود ، به نظر می رسد مناطق نابود گردیده Wi-Fi همیشه در ناخوشایندترین مکان ها ظاهر می شوند. بله ، شما می توانید در یک سیستم جدید Wi-Fi مشبک سرمایه گذاری کنید – اما این فقط برای شروع ۱۷۰ دلار یا بیشتر برای شما هزینه دارد.

خوشبختانه ، یک راه حل ارزان تر وجود دارد – و با نزدیک گردیدن به Prime Day ، زیر ۲۳ دلار است. قابلیت اطمینان و کاربرپسند بودن توسعه دهنده Wi-Fi TP-Link RE 220 این تمایز را به عنوان تمایز دهنده بهترین ارزش در سال ۲۰۲۱ از ری کریست ، ویرایشگر ارگردید لوازم CNET ، که آن را “مطلق” خواند ، ایجاد کرد. دزدید. “ و این قبل از آمازون بود كه این قیمت را برای Prime Day به این پایین آورد. این اکستندر معمولاً حدود ۳۰ دلار می رود ، اما با خرید آن در حین فروش و قطع کوپن دیجیتال که در زیر قیمت ذکر گردیده است ، می توانید بیش از ۷ دلار پس انداز کنید.

RE 220 دامنه WiFi شما را به اندازه ۱۲۰۰ فوت مربع گسترش می دهد ، چندین اتاق و طبقه را پوشش می دهد. یافتن مکان مناسب برای دستگاه توسعه دهنده معمولاً شامل آزمایش و خطای زیادی است ، اما RE 220 این کار را ساده می کند: وقتی چراغ خوبی پیدا کردید ، چراغ سبز به شما هگردیدار می دهد. بعلاوه ، دستگاه سفید کوچک آنقدر جمع و جور است که می توانید آن را به یک نیمه از خروجی دوبلکس وصل کنید بدون اینکه جلوی نیمه دیگر را بگیرید.

توسعه دهنده با برنامه ای ارائه می شود که یک لایه سفارشی اضافی را فراهم می کند ، به شما امکان می دهد Wi-Fi را در زمان های مشخص گردیده خاموش و روشن کنید (بنابراین می توانید زمان نمایش بچه های خود را محدود کنید) و کنترل کنید که چه دستگاه هایی به هم متصل می شوند (بنابراین شما می تواند همسایگان خوک را دفع کند).

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت