بهترین نمایشگرهای هوشمند برای سال ۲۰۲۱

2021-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

یادداشت سردبیر ، ۱۲ مه : آمازون نسخه های به روز گردیده نمایشگرهای هوشمند Echo Show خود را اعلام کرده است ، تاریخ ارسال برای ۹ ژوئن تعیین گردیده است. ما پس از این لیست را به ترتیب به روز می کنیم مدل های جدید را بررسی کرد.


با تشکر از همه گیر ، دستیارهای صوتی بیش از هر زمان دیگری استفاده می کنند – و به لطف تعداد بیشماری از مدل های دستگاه های هوشمند خانگی که به طور منظم منتشر می شوند ، قدرت آنها بیشتر می شود ، هم. نمایشگرهای هوشمند زاویه جذاب تری هم دارند: آنها چت ویدیویی ، کنترل های لمسی ، صفحه ای برای پخش جریانی ، دستیار دیجیتال و موارد دیگر را ارائه می دهند. من یکی قبلاً Echo Show 8 را برای مادرشوهرم ارسال کرده ام تا او بتواند با تماس های ویدیویی وارد سیستم شود تا هر دو روز در سال جدید برای بچه های من بخواند – حتی اگر ۱۰ سال زندگی کند ساعت های دورتر.

اما کدام صفحه نمایش هوشمند برای شما بهترین است؟

صنعت نمایشگر هوشمند در سال های اخیر رونق یافته است ، با Amazon Echo Show 8 و Google Nest Hub (Google Home Hub سابق) در صف اول جنگ های صفحه نمایش. جدید آمازون اکو شو ۱۰ عنصر حرکت را به دسته اضافه می کند.

منطقی است که تقریباً ده نمایشگر هوشمند در بازار وجود دارد: آنها ترکیبی عالی هستند که از دستیار صوتی همیشه گوش فراوان تشکیل گردیده است (مانند آنچه در پیدا می کنید) بلندگوی هوشمند ) و یک صفحه لمسی برای تماشای فیلم ها ، کنترل دستگاه های خانه هوشمند شما ، اضافه کردن موارد به لیست کارهای شما و موارد دیگر. Google Nest Hub Max حتی یک دوربین ردیابی چهره در اضافه می کند که می تواند هر زمان که این دستگاه هوشمند شما را تشخیص می دهد ، اطلاعات شخصی را نمایش دهد.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

Google Nest Hub (نسل ۲): خواب حس کردن از یک هوشمند …۵:۰۵

بسیاری از ویژگی های نمایشگر هوشمند وجود دارد که باید هنگام تصمیم گیری در مورد مناسب بودن صفحه نمایش هوشمند در نظر بگیرید. آیا یکی را می خواهید که گپ ویدیویی و تماس تصویری ارائه دهد؟ یا این با آمازون الکسا یا برنامه Google Home متصل می شود؟ آیا این امکان وجود دارد که بتواند چراغ های هوشمند و شاخه های هوشمند شما را کنترل کند؟ آیا عملکرد صوتی عاملی است (درصورت نیاز به موسیقی برای یک مهمانی رقص)؟ اینها همه عواملی است که باید به خاطر بسپارید.

اگر می خواهید اسپیکر هوشمند فعلی خود را ارتقا دهید ، یا اینکه در حال راه اندازی خانه هوشمند خود هستید و صفحه لمسی را جذاب می دانید ، در اینجا بهترین نمایشگرهای هوشمند موجود وجود دارد. ما این لیست را به صورت دوره ای به روز می کنیم.

Chris Monroe / CNET

جدیدترین نسخه Nest Hub در سال ۲۰۲۱ وارد گردید و بسیار عالی است نقطه ورود به گروه. در کل باهوش ترین و بهترین است که قیمت ۱۰۰ دلاری پایین را بسیار جذاب تر می کند.

با تشکر از دستیار Google داخلی ، Nest Hub به همه گزینه های فرمان صوتی بلندگوی هوشمند Google Home Mini پاسخ می دهد. صفحه نمایش لمسی صفحه نمایش هوشمند Google کمی در ۷ اینچ کوچک است ، اما روشنایی انطباقی باعث می شود تصاویر به ویژه عالی باشند. Google حتی نمایش اسلایدی از عکسهای خانوادگی را به عنوان محافظ صفحه نمایش شما سفارشی می کند.

همچنین می توانید دستگاه های خانه هوشمند خود را ، مانند زنگ در هوشمند خود ، با یک کنترل پنل طراحی بصری کنترل کنید. برخلاف بیشتر نمایشگرهای هوشمند دیگر (و برخلاف برادر بزرگ خود ، Nest Hub Max) ، Nest Hub دوربینی ندارد ، اما اگر نگرانی درباره حریم خصوصی دارید و می خواهید آن را روی میز کنار تخت خود قرار دهید ، این یک جایزه خواهد بود. .

مدل نسل دوم شامل Sleep Sensing و Quick Gestures به لطف رادار مینی Soli گوگل است. طراحی پارچه ای رنگارنگ در این صفحه نمایشگر هوشمند دستیار Google به دستگاه اجازه می دهد تا در هرجایی ترکیب شود ، اگر بخواهید گام به گام از طریق یک دستورالعمل در آشپزخانه کمک کنید ، صفحه لمسی بسیار مفید است.

Google Nest Hub ما را بخوانید ( ۲nd gen) بررسی.

Chris Monroe / CNET

برای مدت طولانی ، Nest Hub افتخار به لطف زیبایی نمایشگر عکس ، رابط کاربری دلپذیر و دستیار صوتی طبیعی تر ، در این لیست قرار بگیرید. اما همانطور که عمیقاً به بیماری همه گیر ویروس کرونا می پردازیم ، دوربین Echo Show 8 – و توانایی آن در چت ویدیویی – به یک نکته مهم تر برای مشتریان احتمالی تبدیل می شود. و این یکی از ویژگی هایی است که Nest Hub به سادگی از آن برخوردار نیست. این مورد را به هوشمندهای در حال رگردید آمازون الکسا اضافه کنید ، و نمایش ۸ برای به اشتراک گذاشتن افتخار “بهترین نمایش” با توپی Nest ارتقا یافته است.

با نمایش ۸ ، دستیار مجازی آمازون الکسا به کنترل صوتی و دستورات صوتی شما پاسخ می دهد ، به علاوه می توانید از صفحه نمایش برای بازی ، مرور دستور العمل ها ، تماشای فیلم و پیش پرده Prime Video ، کنترل خانه هوشمند خود و موارد دیگر استفاده کنید. صفحه نمایش ۸ اینچی در این صفحه نمایش هوشمند آمازون الکسا به اندازه کافی کوچک است که از این کار دور است ، اما به اندازه کافی بزرگ است که مجبور به چشمی نخواهید گردید. این برنامه همچنین شامل یک شاتر دوربین فیزیکی برای حفظ حریم خصوصی می باگردید.

علاوه بر ترفندهای معمول ، آمازون ویژگی اخیر زنگ هگردیدار طلوع آفتاب را نیز شامل می شود ، که به شما کمک می کند با یک صفحه نمایش که ۱۵ دقیقه قبل از بیدار گردیدن از خواب روشن تر می شود ، از خواب راحت شوید – زمان بالا می توانید فیلم های جدید برای نحوه مشاهده را تماشا کنید یا با یک ضربه تماس ویدیویی برقرار کنید.

دستیار Google هنوز از صفحه لمسی بهتر از آمازون استفاده می کند – به ویژه ، دستورالعمل های پخت و پز و کنترل های خانه هوشمند بهتر است – اما اگر قبلاً در Alexa آمازون سرمایه گذاری کرده اید ، اکو شو ۸ به اندازه کافی نزدیک است و این دستگاه خانه هوشمند در واقع دوربینی برای چت ویدیویی دارد که Nest Hub از آن استفاده نمی کند. به طور خلاصه ، Show 8 بهترین نمایشگر هوشمند آمازون تاکنون است.

بررسی Amazon Echo Show 8 ما را بخوانید.

Chris Monroe / CNET

اگر می خواهید صفحه لمسی ۱۰ اینچی مجهز به الکسا داشته باشید ، ۲۵۰ دلار آمازون اکو شو ۱۰ جدیدترین و بهترین در فن آوری صفحه نمایش هوشمند است. با داشتن پایه موتوری ، Echo Show 10 می تواند در هنگام تماس های ویدیویی یا هنگام تماشای محتوای ویدئویی روی دستگاه ، شما را در اطراف اتاق دنبال کند. صفحه نمایش ۱۰٫۱ اینچی HD خوب به نظر می رسد و Echo Show 10 برای داشتن حریم خصوصی یک دوربین جلوی ۱۳ مگاپیکسلی با شاتر فیزیکی دارد. آمازون همچنین رنگ سازگار را به این مدل دستگاه Echo افزود.

شما می توانید از Echo Show 10 به عنوان یک دوربین امنیتی خانه هوشمند استفاده کنید و آن را از راه دور در برنامه الکسا مشاهده کنید. تماس ویدیویی گروهی حداکثر برای هفت نفر پشتیبانی می شود و با Drop In به شما امکان می دهد مستقیماً از هر مکان با برنامه الکسا با نمایشگر خود تماس بگیرید. وقتی Echo Show 10 احساس می کند شخصی وارد اتاق می شود یا از اتاق خارج می شود ، کارهای معمول و خالی می تواند باعث ایجاد وسایل هوشمند دیگر در خانه شود.

این دستگاه الکسا گرانترین صفحه نمایش آمازون و پر ویژگی ترین صفحه هوشمند است. حتی اگر ویژگی های حرکتی غیرفعال باگردید و دوربین دارای شاتر فیزیکی باگردید ، ما فکر می کنیم که اکثر مردم با هزینه قابل توجهی کمتر با Echo Show 8 خوب می شوند. هنوز هم ، اگر جسورترین نمایشگر هوشمند آمازون را دنبال می کنید ، این تمام است.

بررسی Amazon Echo Show 10 ما را بخوانید.

مقایسه نمایشگر هوشمند

بهترین در کل بهترین نمایش الکسا بهترین نمایشگر در اندازه کامل
Google Nest Hub (نسل دوم) نمایش اکو آمازون ۸ نمایش اکو آمازون ۱۰
هزینه ۱۰۰ دلار (۹۰ پوند ، ۱۴۹ دلار استرالیا) ۱۰۰ دلار (۷۰ پوند ، ۱۲۹ دلار استرالیا) ۲۵۰ دلار (۲۴۰ پوند ، ۳۹۹ دلار استرالیا)
اندازه صفحه ۷ اینچ (۱۷۷٫۸ میلی متر) ۸ اینچ (۲۰۳٫۲ میلی متر) ۱۰٫۱ اینچ (۲۵۶٫۵ میلی متر)
وضوح (پیکسل) ۱۰۲۴×۶۰۰ ۱،۲۸۰×۸۰۰ ۱،۲۸۰×۸۰۰
ابعاد (WxHxD) ۷٫۰۰×۴٫۷۰×۲٫۷۰ اینچ (۱۷۷٫۴×۱۲۰٫۴×۶۹٫۵ میلی متر) ۷٫۹×۵٫۴×۳٫۹ اینچ (۲۰۰٫۷×۱۳۷٫۲×۹۹٫۱ میلی متر) ۹٫۹×۹٫۰x6.7 اینچ (۲۵۱٫۴۶×۲۲۸٫۶۰×۱۷۰٫۱۸ میلی متر)
وزن ۱٫۲۳ پوند. (۵۵۸ گرم) ۲٫۲۹ پوند. (۱۰۳۸ گرم) ۵٫۶۴ پوند. (۲۵۶۰ گرم)
اتصال بی سیم Wi-Fi (802.11b / g / n / ac ، ۲٫۴GHz و ۵GHz) ، بلوتوث ۵٫۰ Wi-Fi (802.11b / g / n / ac ، ۲٫۴GHz و ۵GHz) ، بلوتوث Wi-Fi (802.11b / g / n / ac ، ۲٫۴GHz و ۵GHz) ، بلوتوث
دستیار صوتی دستیار Google الکسا الکسا
تماس و پیام رسانی شماره گیری مستقیم (فقط ایالات متحده) ، تماس های صوتی با Google Duo پیام الکسا ، اسکایپ ، شماره گیری مستقیم (ایالات متحده و مکزیک) شماره گیری مستقیم ، تماس گروهی با الکسا ، بزرگنمایی ، اسکایپ
ویژگی های آشپزخانه هوشمند راهنمای تهیه دستورالعمل گام به گام با فیلم های آموزشی YouTube شبکه غذایی GO؛ کمک دستورالعمل گام به گام ؛ ادغام کیت های غذایی آمازون آشپزخانه شبکه غذایی؛ کمک دستورالعمل گام به گام ؛ ادغام کیت های غذایی آمازون
کنترلهای خانه هوشمند روی صفحه بله بله بله
دوربین داخلی شماره بله (۱ مگاپیکسل) بله (۱۳ مگاپیکسلی)
پرده حریم خصوصی n / a بله بله
میکروفون آرایه ۳ میکروفونی آرایه ۲ میکروفونی آرایه ۲ میکروفونی
بلندگوها بلندگوی تمام برد با درایور ۱٫۷ اینچ (۴۳٫۵ میلی متر) بلندگوی ۲x 10 اینچ ۲ اینچ کامل تویتر ۲x 1 اینچی ووفر ۳ اینچی
پخش جریانی خدمات موسیقی iHeartRadio ، Pandora ، Spotify ، YouTube Music ، Apple Music Amazon Music، iHeartRadio، Pandora، Spotify، TuneIn، Apple Music Amazon Music، iHeartRadio، Pandora، Spotify، TuneIn، Apple Music
پخش جریانی سرویس های ویدئویی YouTube ، YouTube TV ، فیلمهای Google Play ، CBS All Access ، HBO Now ، Hulu ، Disney + ، Netflix Amazon Prime Video ، NBC ، Vivo ، Hulu ، Netflix Amazon Prime Video ، NBC ، Vivo ، Hulu ، Netflix
دوربین های خانگی هوشمند سازگار D-Link ، EZVIZ ، Nest Cam ، Netgear Arlo ، Skybell Video Doorbell ، Smartcam ، Swann ، TP-Link Kasa Cam ، Vivitar Amazon Cloud Cam، Amcrest، August Doorbell Cam، Blink، Canary، D-Link، EZVIZ، Logitech Circle، meShare، Nest Cam، Netgear Arlo، Ring Video Doorbell، Toucan، TP-Link Kasa Cam، Wyze Cam، Zmodo Amazon Cloud Cam، Amcrest، August Doorbell Cam، Blink، Canary، D-Link، EZVIZ، Logitech Circle، meShare، Nest Cam، Netgear Arlo، Ring Video Doorbell، Toucan، TP-Link Kasa Cam، Wyze Cam، Zmodo
سایر ویژگی های قابل توجه روشنایی صفحه نمایش خودکار تطبیقی ​​Ambient EQ؛ قاب عکس دیجیتال از طریق Google Photos با آلبوم های زنده ؛ تلویزیون زنده با YouTube TV ؛ حس خواب و حرکات سریع ؛ حالت رفاه دیجیتال برای محدودیت های والدین و ساعات خرابی هگردیدارهای طلوع آفتاب؛ چهره های ساعت قابل تنظیم ؛ زنگ های قابل تنظیم دسترسی به YouTube از طریق مرورگرهای Silk یا Firefox مرکز Zigbee؛ رنگ و روشنایی تطبیقی صفحه چرخش ۳۶۰ با ردیابی حرکت YouTube از طریق مرورگرهای Silk یا Firefox ؛ هگردیدارهای طلوع آفتاب؛ آلارم های قابل تنظیم تنظیمات حرکت قابل تنظیم
گزینه های رنگ ذغال ، مه ، گچ ، شن و ماسه ذغال سنگ ، ماسه سنگ ذغال ، یخچال سفید
در دسترس بودن ایالات متحده ، انگلستان ، استرالیا و ۱۲ نفر دیگر ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا و ۷ کشور دیگر ایالات متحده ، انگلستان ، استرالیا
تاریخ انتظار کشتی هم اکنون موجود است هم اکنون موجود است هم اکنون موجود است
ضمانت نامه ۱ ساله ۱ ساله ۱ ساله

بقیه

Google Nest Hub Max : با قیمت ۲۲۹ دلار ، Nest Hub Max اندازه صفحه دستیار Google را از ۷ به ۱۰ اینچ افزایش می دهد و کیفیت صدای بهتری نسبت به قبل ارائه می دهد. با این حال ، داستان واقعی اضافه گردیدن یک دوربین پیچیده است که می تواند حرکات و حرکات را ردیابی کند ، یا چهره ها را شناسایی کند تا اطلاعات شخصی گردیده روی صفحه را به شما نشان دهد. این یک ترکیب چشمگیر از سخت افزار و نرم افزار است ، اما Google Nest Hub Max با مربوط به حریم خصوصی ارائه می شود. برای اکثر مردم ، ما فکر می کنیم Nest Hub اصلی و بدون دوربین بسیار به مکان شیرین نمایشگر هوشمند نزدیکتر است.

Amazon Echo Show 5 : Echo Show 5 ارزان ترین نمایشگر آمازون است و بیشتر مزایای نمایش ۸ را دارد و وضوح آن از Show 8 پایین تر است و صفحه نمایش آن کوچکتر است . در حالی که از ویژگی هگردیدار ضربه به حالت تعویق بهره می برد که آن را برای دزدگیر کنار تخت عالی می کند ، کیفیت صدای آن در مقایسه با خواهر و برادر بزرگترش نزدیک نیست.

Amazon Echo Show (نسل دوم) : نمایش اصلی اکو به محبوبیت صفحه نمایش هوشمند در سال ۲۰۱۷ کمک کرد و نمایش نسل دوم فعلی با طراحی بهتر ، کیفیت صدا و صفحه مفید تر این یک نمونه برتر خوب برای ورودی جذاب ۹۰ دلاری Echo Show 5 است. نمایشگاه نسل دوم دارای کیفیت صدای عالی و صفحه نمایش ۱۰ اینچی است. صفحه لمسی به اندازه مدل های مشابه با دستیار Google مفید نیست.

نمایشگر هوشمند Lenovo: اگر می خواهید صفحه نمایش لمسی ۱۰ اینچی با دستیار Google ارائه شود ، صفحه نمایش هوشمند Lenovo زیبا به نظر می رسد و از همان هوشمندهای Nest Hub بهره می برد. در واقع سه مدل مختلف نمایشگر هوشمند لنوو با صفحه نمایش ۱۰ ، ۸ و ۷ اینچی وجود دارد. صفحه نمایش ۱۰ اینچی ۲۵۰ دلاری لنوو دارای پشتی بامبو است که مخصوصاً برای آشپزخانه مناسب است.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

نبرد برای بهترین نمایشگر هوشمند: Google هاب خانگی …۴:۰۵

پورتال فیس بوک : پورتال فیس بوک ۱۸۰ دلاری تماس های ویدیویی فوق العاده ای برقرار می کند. دوربین هوشمند تماس ویدیویی آن می تواند هر فرد را در قاب ردیابی و دنبال کند تا بتوانید هنگام صحبت آزادانه حرکت کنید. در غیر این صورت ، برنامه الکسا داخلی است اما به اندازه بقیه هوشمند نیست. البته ، فیس بوک اخیراً با رسوایی های زیادی در زمینه حفظ حریم خصوصی روبرو گردیده است ، بنابراین قرار دادن یکی از دوربین های آن در خانه شما یک جهش بزرگ ایمانی است.

Lenovo Smart Clock : این هگردیدار هوشمند ۵۰ دلاری عملکرد بسیاری از نمایشگرهای هوشمند را کاهش می دهد. هیچ دوربینی وجود ندارد و نمی توانید فیلم ها را تماشا کنید. می توانید هگردیدارها را شخصی سازی کرده و در صفحه های دارای اطلاعات آب و هوا و رفت و آمد حرکت کنید. با تشکر از به روزرسانی اخیر ، می توانید به عکسهای شخصی نیز نگاه کنید و ساعت هوشمند در آلبومهای انتخاب گردیده از Google Photos به عنوان محافظ صفحه نمایش شما پیمایش می کند. این زیبا و متناسب با کابین شب شما است ، اما بیشتر از اینکه یک صفحه نمایش هوشمند کامل باگردید ، یک ساعت زنگ دار ارتقا یافته است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت