بهترین معاملات آشپزخانه اولیه Prime Day: چاقوهای آشپزخانه ، مخلوط کن ها ، وسایل کباب کردن ، لیوان های شراب و موارد دیگر

2021-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

Amazon Prime Day اوایل آغاز گردیده است و معاملات آشپزخانه در سراسر اینترنت و نه فقط آمازون انجام می شود. شما می توانید در یک دستگاه سرخ کن و ترکیبی متنوع Crux هیبرید هوا و همرفت یا یک مجموعه تیز J.A پس انداز زیادی کنید. چاقوهای آشپزخانه هنکلز . همچنین یک جعبه زباله الکترونیکی ۳۵ دلاری ، لیوان شراب شیک و بسیاری موارد دیگر با معاملات لوازم کوچک محبوب ، وسایل آشپزخانه ، گیزموها و حتی شراب (شراب واقعی) در حال حاضر وجود دارد. مجموعه کامل ما از بهترین معاملات اولیه نخست آمازون در روز را در زیر ببینید.

ما پیش نمایش از آنچه را که برای Prime Day مناسب است به فروش می رسانیم و شامل سازندگان آب گازدار SodaStream Fizzi ، وسایل آشپزی مجموعه Hestan ProBond ، ذخیره سازی قابل استفاده مجدد Stasher ، مخلوط کن های دستی غوطه وری Dash به علاوه ۴۰٪ محصولات آشپزخانه را از خانه و خط آشپزخانه AmazonBasics خود خرده فروش خارج کنید. اما بهترین معاملات Prime Day معمولاً بدون هگردیدار زیادی انجام می شود ، بنابراین در ادامه با ما تماس بگیرید زیرا ما این کار را چندین بار در روز به روز می کنیم.

فقط آمازون در ژوئن معاملات عمده آشپزخانه را آغاز نمی کند. خرده فروشان دیگر فروش متقابل را اعلام کرده اند و همچنین شامل تخفیف زودهنگام لوازم ضروری آشپزخانه و ظروف آشپزی است. ما در حال مراقبت دقیق از Walmart ، Macy's ، Target ، Williams Sonoma ، Bed Bath & Beyond ، Sur La Table و اقلام دارای بلیط برتر مانند Always Pan ، Instant Pot و Opal یخ ساز ناگت هستیم. آمدن روزها.

برخی از معاملات قبلاً انجام گردیده و از بین رفته است (متأسفم) ، اما انتظار داریم معاملات سریع تا آخر هفته تا زمان فروش معاملات واقعی ( ۲۱ ژوئن و ۲۲ ) ادامه داشته باگردید. در زیر بهترین معاملات آشپزخانه و ظروف اشپزخانه Prime Day را که هم اکنون موجود است ، می یابید. حتماً مرتباً بررسی کنید زیرا ما این لیست را با جدیدترین معاملات به روز می کنیم.

Crux

من این اجاق را دارم و Crux به عنوان یك طرفدار آشپزخانه مطمئن است این ۱۵ ماه گذشته در خانه گیر کرده است. این آرام آرام اما مطمئناً جایگزین اجاق بزرگ من در استفاده روزمره گردیده است.

من از آن برای جوشاندن ماهی ، ساختن بال مرغ ، سیب زمینی سرخ کرده (البته [ هوا سرخ گردیده]) ، کوفته های یخ زده و مقدار کم نور ، گرم کردن مجدد پیتزای باقیمانده و کارهای معمولی مانند نان تست و نان استفاده می کنم. خیلی سریع پیش گرم می شود و عملکرد سرخ کردن هوا سریعتر و تردتر از آنچه تصور می کنید طبخ می شود. به طور جدی ، یک بار که روشن گردید از آن دور نشوید وگرنه به پوسته کاجون برمی گردید.

JA Henckels

اگر به چاقوهای آشپزخانه تیز و محکم نیاز دارید ، J.A. Henckels یک شرط بندی مطمئن است و این مجموعه شش تکه با تمام ملزومات و ملزومات اساسی در Macy's به ۱۰۰ دلار کاهش می یابد.

آمازون

مطمئناً فصل تابستان است و این مجموعه از دو جفت در ۹،۶۰۰ بررسی آمازون امتیاز تقریباً مطلوبی دارد. همچنین در زمان فروش قبل از Prime Day ، هم اکنون به ۷ دلار کاهش می یابد.

آمازون

شما می توانید به طور حتم از این لیوان های شراب مدرن برای شراب استفاده کنید ، اما من فکر می کنم آنها می توانند ظروف حتی بهتری برای کوکتل های فانتزی هایبال یا یک اسپریتز آپرول تهیه کنند.

Insignia

من قبلاً نگاه كرده ام و ارزان تر است همانطور كه ​​مي بينيد بزرگ است سطل آشغال من بررسی ها را اسکن کردم و به نظر می رسد که یک مدل محکم با شکایت های گاه به گاه در مورد سنسور کند است.

نسخه ۸ گالنی ، مناسب برای حمام یا اتاق خواب نیز ۳۰ دلار است.

Insignia

این جانبی نهایی تابستانی دو اندازه مختلف یخ پلت ایجاد می کند ، در هر روز ۲۶ پوند از آن را خنک می کند و در هر زمان معادل ۱٫۵ پوند آب منجمد را نگه می دارد. اگر به هر دلیلی یک میزبان سریال هستید یا دوست دارید یخ اضافی زیادی در آن داشته باشید ، این تقریباً به همان اندازه پایین است که قطره یخ ساز را مشاهده خواهید کرد.

AeroGarden

این کوچکترین باغ داخلی AeroGarden است و بهترین راه برای نگهداری گیاهان تازه در طول بازو است.

بهترین خرید

این تقریباً ارزان است که هر سرخ کن هوا را پیدا خواهید کرد و اگر کاملاً به فروش نرسید ، اما کمی هوا را کنجکاو کنید ، این یک روش کم خطر برای فرو بردن انگشت پا در آب است. رابط دیجیتال را ترجیح می دهید؟ معامله بعدی را ببینید.

بلا

دیجیتال با بالاترین امتیاز بلا ۲ کوارت سرخ کن هوا نیز تا ۲۰ دلار کاهش یافته است. این ۳۰ دلار تخفیف از قیمت عادی و معامله ای کاملاً خوب در مورد سرخ کن دیجیتال هوا با تنظیمات از پیش تنظیم گردیده و برنامه های پخت و پز رایانه ای است. سرخ کن هوا بلا نیز ممکن است یک هدیه عالی برای یک دانشجوی دانشگاهی یا دانشجویی که به دنیا می رود.

نینجا

این مقدار زیادی مخلوط کن است که هزینه زیادی ندارد. سیستم نینجا پرو البته شامل مخلوط کن قدرتمند ۱۴۰۰ واتی است ، اما همچنین دو فنجان مخلوط سازی شخصی برای استفاده و یک کاسه ۶۴ اونسی دارد که همه چیز را به یک غذاساز با اکتان بالا تبدیل می کند.

ساحل همیلتون

جایی برای کباب کردن وجود ندارد؟ مشکلی نیست این اجاق گاز بدون دود داخلی که دارای پنجره مشاهده است ، بدون اینکه آشپزخانه شما را به سونا تبدیل کند ، علائم کباب پز را به شما می دهد. بعلاوه ، در حال حاضر ۲۰٪ تخفیف دارد.

Bella Pro

این بسیار سرخ کن هوا است برای پول زیاد زمرد دارای ۵٫۲ لیتر ظرفیت پخت و پز است تا کل باند را با سیب زمینی سرخ کرده بدون روغن ، انگشتان مرغ و سایر تنقلات ترد تغذیه کند. همچنین یک رابط دیجیتال و ایستگاه از پیش تنظیم برای پخت آسان یک دکمه دارد.

BlendJet

اگر شما مانند پینا کولاداها و جنجال آفرینی در ساحل ، کنار استخر – یا واقعاً هرجای دیگر – این مخلوط کن شخصی ، قابل حمل و بی سیم BlendJet یک تابستان است که باید از آن استفاده کنید. BlendJet One در حال حاضر در Macy's فقط ۲۵ دلار (معمولاً ۴۰ دلار) پایین آمده است. این رنگ در رنگین کمان با این قیمت فروش موجود است و به صورت رایگان ارسال می شود.

Anova Culinary

اگر هنوز آشپزی sous vide را امتحان نکرده اید ، این خوب است زمان ربودن یک واحد با کیفیت رستوران است. نانو مدل اجاق گاز دقیق سطح ابتدایی Anova است اما هنوز هم نظرات بسیار خوبی را ارائه می دهد و در حال حاضر ۳۰ دلار تخفیف دارد.

AeroGarden

این باغ های غلاف داخلی کاملاً عصبانی هستند و AeroGarden پیشرو در این زمینه است. این یک سیستم رگردید مستقل است که آب و نور را از طریق LED تأمین می کند ، بنابراین می توانید آرام بنشینید و از گیاهان تازه ، کاهو ، پیازچه و گوجه فرنگی گیلاس لذت ببرید. این قیمت به همان میزانی است که برای باغ شش دانه مشاهده کرده ایم.

نینجا

] این یک قیمت مناسب برای یک مخلوط کن شخصی قدرتمند از یک مارک دارای بالاترین قیمت است. عملکرد Auto-IQ به صاف نگه داشتن مخلوط ها حتی در صورت استفاده از مواد متراکم و منجمد کمک می کند.

Williams Sonoma [19659009] اگر من مجبور گردیدم كه یك تكه ظروف را برای نجات در آتش انتخاب كنم ، قطعاً این كاكوت ۴ استارت Staub من است (برای فرهای هلندی صحبت می كنم). در حال حاضر همان موردی که من استفاده می کنم و کاملاً آن را دوست دارم فقط ۲۰۱ دلار در رنگ فیروزه ای است.

Staub هنگام صحبت از ظروف ظریف فرانسوی ، با صنعتگرانی مانند Le Creuset و Mauviel در بالای انبار قرار دارد ، و این یک قطعه همه کاره است که شما (یا فرد خوشبختی که برای آن گیر می آورید) برای دهه ها استفاده خواهید کرد ، اگر طولانی تر نیست این یک معامله مهم در مورد یک قطعه ظروف خوب ، مناسب برای دم کردن ، خورشت ، سس و کباب کوره است. چدن میناکاری نمی تواند راحت تر تمیز شود و به نظر می رسد برای دامنه شما بسیار مطرود است گلدان روستایی با رنگی کم رنگ با این قیمت پایین موجود است.

Yummly

این گوشت دیجیتالی فانتزی دماسنج به تلفن شما متصل می شود بنابراین می توانید در حالی که بوقلمون بزرگ ، کباب یا بریان می پزد ، در اطراف خانه چرت بزنید. وقتی کار تمام گردید به شما هگردیدار می دهد تا هر بار آن دما داخلی را میخ بزنید. درباره هدیه بزرگ روز پدر برای پدر pitmaster صحبت کنید ، مخصوصاً اگر آن را در فروش ربوده باشید.

Blendtec

گرچه Vitamix عزیز دنیای مخلوط کن های خانگی است ، اما Blendtec از نظر قدرت و عملکرد عقب نیست. اگر می دانید به کجا مراجعه کنید ، می توانید قیمت آن را با قیمت بسیار کمتری تهیه کنید. صحبت از این است که در حال حاضر هوم دپو دارای یک Blendtec Classic 570 بسیار قدرتمند با قیمت ۲۰۰ دلار است.

Winc

هنگام ثبت نام در سرویس اشتراک محبوب شراب ، Winc کار خود را با یک معامله جدی جدی در بطری های وینو. در اولین سفارش وینک خود ۳۰ دلار پس انداز صرفه جویی می کنید یا چهار بطری را به قیمت ۳۰ دلار کیسه می کنید. حتی با لذت بیشتر ، نام تجاری دقیقاً درون سر شما قرار می گیرد و با تجزیه و تحلیل کام کام ، بهترین بطری ها را قبل از ساخت جعبه شراب برای شما پیدا می کند.

Keurig

با كمتر از ۵ اینچ عرض ، دستگاه قهوه ساز باریك اتوماتیک غلاف تقریباً در هر جایی مناسب خواهد بود. از صدها مارکی که نوشیدنی های خود را با Keurig سازگار کرده اند ، غلاف می گیرد ، از رستوران های کوچک ایندی تا لباس های بزرگتر مانند Dunkin 'و Starbucks. به دلیل مخزن ۴۶ اونسی ، کمی عمیق تر از K-Mini است ، اما در غیر این صورت ، ابعاد اساساً یکسان است. Best Buy آن را به صورت رایگان ارسال می کند یا می توانید انتخاب کنید که در فروشگاه هیچ تماسی نداشته باشید و بعداً آن را بگیرید.

Keurig

K-Mini دقیقاً همین است – مینی – بنابراین فضای زیادی را در آشپزخانه شما اشغال نمی کند و در صورت نیاز یک فنجان فوق العاده سریع درست می کند. این مدل با همکاری Jonathan Adler و سوپراستار سبک داخلی طراحی گردیده است و در حال حاضر ۵۰ دلار در Best Buy تخفیف دارد.

بلا

هر روز با این سرخ کن عمیق ۱۵ دلاری روز را درست کنید.

قابلمه فوری

هنوز هم اجاق گاز فوری یا زودپز دیجیتال ندارید؟ قیمت دیگر هیچ مانعی ندارد زیرا Best Buy دارای بالاترین امتیاز ، اجاق گاز فشار چند منظوره Insignia 8 quart است که فقط ۳۵ دلار است. این کمترین قیمتی است که تاکنون برای هر اجاق گاز در این اندازه بزرگ دیده ام. هزینه حمل و نقل برای شما ۶ دلار است ، مگر اینکه شما انتخاب وانت در فروشگاه را انتخاب کنید یا مجموع سبد خرید خود را حداقل به ۳۵ دلار برسانید.

Rastelli's

آیا کسی یک دسته گوشت سفارش داده است؟ بله ، و بابا بود. این یک معامله کاملاً باورنکردنی است ، باید بگویم: ۱۵۰ دلار برای تهیه گوشت و غذاهای دریایی برتر برای جلسه بعدی کباب کردن خود هزینه کنید و یکی از موارد زیر را به صورت رایگان کسب کنید: یا ۲ پوند میگوی وحشی خلیج فارس ، ۱۲ برگر واگیو (انتخاب من) یا چهار آجیل بریده گردیده در مرکز. این معامله روز پدر فقط امروز معتبر است و تضمین می شود که تا روز یکشنبه آینده برسد. پدر کاملاً دمدمی مزاج است.

شما همچنین می توانید با سفارش کد ویژه RASTELLIS15 15 دلار خنک از هر سفارش تخفیف بزنید اما با معامله فوق قابل ترکیب نیست.

Chefman

اگر خواهان سرخ کن هوا هستید ، می گویم تا این اجاق گاز کاملتر که دارای سرخ کن است ، بالا بروید تابع. اگر مانند من باشید ، تقریباً هر روز از آن استفاده خواهید کرد.

KitchenAid

KitchenAid بهترین مخلوط کن های پایه را در بازی تولید می کند ، و این یکی از قدرتمندترین مدل های آن است. میکسر بالابر کاسه ای شامل یک کوبنده تخت روکش دار ، یک اتصال ضمیمه کننده خمیر ، یک قلاب خمیر مارپیچ و یک شلاق سیم ، همراه با کاسه فولاد ضد زنگ است. بیش از ۱۰ پیوست وجود دارد (به طور جداگانه فروخته می شود) که این اسب کار آشپزخانه را با صداقت به چرخ آسیاب ، بستنی ساز ، مارپیچ سبزیجات و موارد دیگر تبدیل می کند. این میکسر ایستاده Pro دارای مرمت و بازسازی گردیده است و جدید نیست ، اما با توجه به اینکه این لوازم در طول زمان چقدر مقاومت می کنند ، باید ارزش زیادی برای پول خود بدست آورید. توجه داشته باشید که ممکن است رنگ های خاصی به فروش برسد.

این قیمت ناسازگاری برای سازنده نان مهم نیست ، شما آن را برش می دهید مواد تشکیل دهنده چاودار ، خمیر مایه ، چند دانه یا سفید را در بدنه این پسر بچه بد ریخته و نان ساز بلا بقیه کارها را انجام می دهد. بدون نیاز به انتظار در صف در بازار کشاورز یا پخت و پز ، باید آرام بنشینید و از تازه ترین نان ممکن لذت ببرید.

توصیه های بیشتر برای غذا و آشپزخانه

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت