Netflix: پنجاه بهترین سریال تلویزیونی برای تماشای امشب

2021-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 al-110-unit-01230-r

كاتلا علمی تخیلی جدید ایسلندی روز پنجشنبه وارد گردید.


Netflix

Netflix در این هفته یک تن از محتوای تلویزیون تازه را کاهش داد ، از جمله کمی لذت برای طرفداران سریال هیجان انگیز دبیرستان اسپانیایی Elite: روز سه شنبه ، داستان های کوتاه Elite وارد گردید ، شخصیت های مورد علاقه شما را در طول تابستان بین دوره های مدرسه دنبال می کردند. پس از آن ، جمعه و جمعه برای اولین بار در فصل ۴ به خوبی و واقعاً آماده خواهید گردید.

فصل ۵ سریال درام کمدی Workin 'Moms نیز در روز سه شنبه وارد گردید و در روز پنج شنبه سه نمایش بزرگ برگزار می شود: فصل ۲ استیون کینگ سریال زامبی اگزیستانسیال تابستان سیاه ، فصل ۳ فوق العاده ترکی The Gift ، و داستان علمی تخیلی / نوآر کاتلا جدید ، مورد تأیید زنی است که خواهر گمگردیده خود را جستجو می کند. همه اینها باید شما را در آخر هفته مشغول کنند.

برای اطلاعات بیشتر ، قسمت دوم هیجان انگیز رمز و راز Lupine را که هفته گذشته وارد گردیده ، بگیرید. در غیر این صورت ، برای بهترین نمایش های اصلی Netflix برای هر چیزی که از دست داده اید پایین بروید.

بیشتر بخوانید : ۴۰ فیلم برتر برای تماشای در Netflix | پایان دندان شیرین توضیح داده گردید و تمام سوالات شما پاسخ داده گردید )

 http://www.cnet.com/

Netflix

اگر از Money Heist لذت بردید ، پس با لوپین ، نمایش دیگر غیر انگلیسی زبان آشنا شوید با داستانی پرتحرک و اکشن. این بار ما در فرانسه هستیم ، جایی که سارق حرفه ای آسان دیوپ مأموریت انتقام خود را از مرد مسئول مرگ پدرش اعمال می کند. آسان با الهام از کتابی در مورد دزد آقا آرسن لوپین ، از لباس مبدل ، دانش دزدی و دوز خوبی از کاریزما استفاده می کند تا جنایات ثروتمند و قدرتمند هوبرت پلگرینی را افشا کند.

بادیگارد (۲۰۱۸)

 http: // www. بادیگارد هنگام پخش برای اولین بار در انگلیس رکورد زد ، و با سرعت بی وقفه از کلیفنجر به کلیفانگر صعود می کرد. این ممکن است تعریفی برای پرانتز غیرقابل توقف باگردید ، تعجب آور نیست با توجه به اینکه از ذهن جد مركوریو ساخته Line of Duty ناشی می شود. ریچارد مادن از بازی تاج و تخت نقش یک محافظ تیتراژ را بازی می کند ، که پس از خدمت در جنگ افغانستان از PTSD رنج می برد. علاوه بر این ، او برای محافظت از وزیر کشور (کیلی هاوز) ، که او سیاست او را تحقیر می کند ، منصوب گردیده است. با استفاده از چرخش های تحریک آمیز و ساخت یکی از بهترین صحنه های افتتاحیه 20 دقیقه ای ، بادیگارد یک عمل متعادل کننده ایجاد فشار است. </p>
</p></div>
<div class=

Dark (2017-2020)

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

پاسخ آلمان به چیزهای عجیب عمداً زمان می برد قبل از قدم زدن در مکان های کاملاً جذاب و اصلی. Dark نوعی علمی-تخیلی ، سفر در زمان ، توطئه ها و خانواده های بیگانه را به یک داستان مربوط به نسل تبدیل می کند که با ناپدید گردیدن کودک آغاز می شود. اگر این نوع لایه های دقیق ساخته گردیده همان چیزی است که شما در داستان سرایی خود دنبال می کنید ، استقرار پیدا کنید. هر سه فصل نگاه مراقبه ای دارک به سفر در زمان و تأثیر آن بر طبیعت انسان منتظرند که شما را با تمام قدرت ضربه دهند.

خانه of Cards (2013-2018)

 http://www.cnet.com/

Netflix

در حالی که ادعاهای آزار و اذیت جنسی کوین اسپیسی منجر به این گردید نرم و بریده ، دیوار شکستن دیوار چهارم از جنبه تاریک سیاست ، اگر بازی های قدرتمندانه و پشت سر هم زدن های گاه به گاه را حفاری کنید ، هنوز ارزش دیدن را دارد. در ابتدا به دنبال فرانك آندروود ، اسپیسی ، فصل ششم و آخر سریال House of Cards برای پیروی از همسرش كلر (رابین رایت) به عنوان قدرت بیشتر و بیشتر در دفتر بیضی ، دنبال می شود.

كمدي

هرگز من هرگز (۲۰۲۰) -)

 http://www.cnet.com/

Netflix

دیوی دبیرستان متوسط ​​شماست که چیزی جز خونسردی و دوست پسر پیدا کن اما بعد از مرگ پدرت خردکن سخت است. داستان روی سن مینی کالینگ سرزمین آشنایی را در بر می گیرد و با این وجود از چند وجه متفاوت است. دریافت کنید: راوی آن جان مک انرو است. این ارتباط ورزشی فقط یک لایه از این نمایش شگفت آور و جذاب شماست که یک خانواده هندی را در کالیفرنیا زندگی می کند. این داستان ها را قبلاً دیده اید ، اما نه با این شخصیت های منحصر به فرد.

احساس خوب (۲۰۲۰-۲۰۲۱)

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

کمدین Mae Martin's Feel Good واقعاً سعی می کند آنچه را که روی قلع می گوید انجام دهد. این جورج سرکوب گردیده (شارلوت ریچی) را دنبال می کند زیرا او پس از دیدن نمایش استندآپ خود به عشق مای مای می افتد. عاشقانه آنها در لندن می بیند که جورج با بیرون آمدن با دوستان و خانواده اش از طبقه متوسط ​​دست و پنجه نرم می کند ، در حالی که مای کانادایی یک مشکل مواد مخدر دارد که عشق آنها را بیش از پیش دشوار می کند. یک داستان با اعتماد به نفس با شوخ طبعی خود که از همان ابتدا روی آن متوقف گردیده است ، احساس خوب از شیرینی و لطف بیرون می زند.

آموزش جنسی (۲۰۱۹—)

 http://www.cnet.com/

Dead To Me (2019—)

 http: //www.cnet .com /

نتفلیکس

اگر به دنبال یک نمایش با شوخی تاریک با رهبری زنان هستید و یک رمز و راز ، Dead To Me همه اینها را به صورت بیل ارائه می دهد. این سریال دست کم گرفته گردیده همه چیز در مورد دوستی بین جودی Linda Cardellini و Jen کریستینا Applegate ، مخالفان کلی است که به دلیل شراب ، خانواده و قتل با هم رابطه برقرار می کنند. این پیچ و خم ها باعث ادامه حرکت می شوند ، در حالی که شما از گذراندن وقت با این زنان ناقص اما درخشان لذت می برید.

After Life (2019—)

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

After Life ممکن است مانند “دفتر و موارد اضافی” ساخته ریکی جرویس کلاسیک نباگردید ، اما این نمایشی است که می خواهید با آن کنار بیایید. این فیلم در شهر خواب آلود خیالی تامبری قرار دارد و روزنامه نگار روزنامه تونی را دنبال می کند که توسط خالق برنامه Gervais در یک منطقه چشمگیر و دراماتیک بازی می شود. تونی غمگین عشق زندگی در اثر سرطان است. در حالی که این نمایش غرق در مالیخولیا است ، لحظات جادویی وجود دارد که تونی اقدام به برداشتن بی رحمانه بی ارزش از مردم خارج از مرکز و آزار دهنده (برای او) می کند. اما شما همیشه می دانید که او در مسیر کنار آمدن با غم و اندوه خود و ایجاد روابط دوستانه با افراد اطرافش است.

Cobra Kai (2018—)

 http://www.cnet.com/

Guy D'Alema / Netflix

در ابتدا Cobra Kai ، سریالی مبتنی بر فیلمهای Karate Kid ، ممکن است به نظر می رسد یک اسپین اف پول سازانه از حق رای دادن به هنرهای رزمی است. اما به لطف شخصیت های خوش نویس و اندازه گیری خوب دلتنگی ، به یکی از محبوب ترین نمایش های نتفلیکس تبدیل گردیده است. این سریال جانی لارنس را دنبال می کند ، ۳۴ سال پس از آن که توسط دانیل لاروسو به صورت او لگد زد. با توجه به این دیدگاه براندازانه ، کبرا کای سه فصل خودآگاهی ، سبک وزن و سرگرم کننده قلب است.

Derry Girls (2018—)

 http://www.cnet.com/

Netflix

یک نمایش غیرقابل قبول دیگر ، دختران Derry بدبختی های ارین و دوستانش را در دهه ۱۹۹۰ Derry ، ایرلند دنبال می کند. مشکلات نوجوانی آنها با بازیهای والدین به همان اندازه خنده دار همراه است ، که در پس زمینه ای از درگیری های ایرلند شمالی قرار دارد. گرچه می توانید با Inbetweeners مقایسه کنید ، دختران Derry از جذابیت شیرین خود استفاده می کنند و زمینه های تاریخی زمینه ساز ایجاد طنز شگفت آور تاریک می شود.

روش Kominsky (2018-2021)

 http: // www. cnet.com/cepts19659074 برگزیدhttp://www.cnet.com/cepts19659014 برگزیده Netflix برگزیده ها 19659015 برگزیده کمدی با بازی مایکل داگلاس و آلن آرکین؟ بله ، به همان اندازه که به نظر می رسد خوب است. داگلاس در نقش سندی کمینسکی ، بازیگر سابق هالیوود که اکنون مربی بازیگری است ، تمام پیر گردیدن را پشت سر می گذارد. آرکین در نقش دوست و نماینده خود نورمن نیولندر بازی می کند. این دو لید ، همراه با شخصیت های جانبی که توسط امیلی اوسمنت بازی می شوند ، مواردی هستند که این نمایش را به یک منطقه دلخراش و قلبی که شما را گرم می کند ، ارتقا می دهند. </p>
</p></div>
<div class=

GLOW (2017-2019)

 http: //www.cnet .com /

Netflix

نمایشی با الهام از داستان واقعی اولین سندیکا کشتی های طرفدار کشتی زنان در دهه ۸۰؟ با بازی آلیسون بری؟ توسط جنجی کهن تولید گردیده است؟ رویاها حقیقت دارند. کمدی کاملاً سرگرم کننده GLOW ، مملو از شخصیت های زن عجیب و غریب ، تیم های بزرگ با پیروزی فرومایه و اوج گرفتن. فصل ۳ عمیق تر به زندگی گروه متنوع خود ادامه می دهد ، با یک فصل چهارم و آخرین در راه خود برای از بین بردن این بدن خوش هیکل به حلقه.

Dear White People (2017-2021)

 http: // این نمایش با عنوان تحریک آمیز ، نگاه به موقع روابط نژادی مدرن را از طریق یک شخصیت متفاوت در هر قسمت ارائه می دهد. به دنبال چندین دانشجوی سیاه پوست در وینچستر ، یکی از موسسات Ivy League ، Dear White People موفق می شود تفسیر اجتماعی خود را با شوخ طبعی گردیدید ترکیب کند. فصل چهارم و آخر امسال قرار است با این چشم باز قدرتمند رقم بخورد. </p>
</p></div>
<div class=

The End of The F *** ing World (2017-2019)

 http://www.cnet.com اگر شوخ طبعی تیره بریتانیایی خود را دوست دارید ، چیزی بیشتر از

آسان (۲۰۱۶ -)

 http://www.cnet.com/

Netflix

جو سوانبرگ نام تجاری بی پایان تماشای داستان بداهه خود را به چندین داستان با کاوش در بسیاری از تغییرات عشق. یکی از آنها شامل یک زوج متاهل است که آبهای یک رابطه باز را آزمایش می کند. مجموعه ای از شخصیت ها و روابط مختلف وجود دارد که در آنتولوژی اپیزودیک آسان در شیکاگو ، با قطعنامه های بسیار شگفت آور واقع گرایانه و معنی دار ، ورق می زنند.

Crashing (2016)

 http://www.cnet.com/

با نماینده من تماس بگیرید! (۲۰۱۵-۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/

Netflix

آیا به این فکر می کنید که انگشت خود را در بیشتر مطالب بین المللی Netflix فرو ببرید؟ کمدی فرانسوی نماینده من را صدا کن! میزبان لیستی همیشه در حال رگردید از بازیگران مشهور است که خودشان بازی می کنند ، از ستاره های فرانسوی گرفته تا آمریکایی ها مانند سیگورنی ویور (!) در فصول آخر. اما ما از منظر عوامل با رنج و عذاب به دنیای شو بیز نگاه می کنیم ، از جمله آندره مارتل ، نماینده نیروی نیروگاه Camille Cottin ، که همکاران مرد را رد می کند با عباراتی مانند: “وقتی من از بچه ها به دختران رفتم ، مثل این بود که فارغ التحصیل شوم از گودال ماسه به زمین فوتبال. ” یک سریال درخشان با چهار فصل سرگرمی در صنعت سرگرمی.

Kimmy Schmidt نشکن (۲۰۱۵-۲۰۱۹)

 http://www.cnet.com/

Netflix

طنزهای تینا فی بعد از ۳۰ راک به همان اندازه عجیب و غریب است. کیمی اشمیت جوان ۲۹ ساله ای است که سرانجام پس از ۱۵ سال گذراندن در پناهگاه فرقه رستاخیز ظهور می کند. ساده لوح اما مشتاقانه مشتاقانه ، او تمام تلاش خود را برای سازگاری با زندگی در نیویورک انجام می دهد ، مشاغل عجیب و غریب را می پذیرد ، عشق می یابد و با افراد به همان اندازه عجیب دوست می شود. این نمایش در ثانیه با شوخی کاملاً شگفت انگیز است. ارزش بازنگری آن از طریق پشت بام است و الی کمپر تضمین می کند که کیمی یک قهرمان برای ریشه یابی است.

BoJack Horseman (2014-2020)

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

وقتی صحبت از کاریکاتورهایی می شود که محافظ شما را پایین می آورند قبل از آنکه با تأملاتی در مورد سلامت روان شما را مشت بزنند ، کیک را می برد. این ستاره در یک LA پر از حیوانات انسان گرا قرار گرفته است و پیرو یک ستاره سابق نشسته است که با انتشار زندگی نامه ای سعی در صعود به شهرت سابق خود دارد. گرچه در ابتدا ممکن است مدتی طول بکگردید تا این کوکتل غیر متعارف هضم شود ، BoJack Horseman خیلی زود شما را با حقایقی در مورد مبارزه با افسردگی و اعتیاد در مسیر احیای زندگی خود متحیر می کند.

Orange Is the New Black (2013 -2019)

 http://www.cnet.com/

Netflix

یکی از اولین نسخه های Netflix به روش های مختلف بیش از یک مورد شکست . هفت فصل ، که در ابتدا از خاطرات مربوط به زندان زنان واقعی گرفته گردیده است ، زندگی زنان از چندین نژاد و ملیت را در بر می گیرد که در نهایت همه آنها با لباسهای نارنجی پوشیده می شوند. قاچاقچی پول مواد مخدر Piper فصل اول را شروع می کند در حالی که آلیس ما در این نمایش وحشی ، خام ، خنده دار و قدرتمند از چاله خرگوش عبور می کند ، موضوعات سختی را که اغلب روی صفحه نمایش بررسی نمی شوند ، به عهده می گیرد.

علمی تخیلی

چیزهای عجیب و غریب ( ۲۰۱۶—)

 http://www.cnet.com/

Netflix

بدون Stranger Things بهترین لیست نخواهد بود. اگر به نوعی قصیده برادران دافر به وحشت دهه ۸۰ و استیون اسپیلبرگ را از دست داده باشید ، همه چیز در شرف لوله گردیدن است. ما ال را دنبال می کنیم ، دختری تقریباً لال که مورد آزمایشات علمی قرار گرفته است. او قدرت تلکینتیک را ایجاد می کند ، که از آن برای جلوگیری از هیولاهایی که از یک بعد جایگزین ترسناک حمله می کنند استفاده می کند. دنیای ایندیانا ، هاوکینز ، عاشقانه جزئیات هر کسی را که نیاز به یک ضربه نوستالژی داشته باگردید ، توصیف می کند و شخصیت های نامناسبی که توسط یک بازیگر جوان ستاره ای بازی می شوند ، بخشی از همه چیز است که باعث می شود این نمایش یک تور قدرتمند باگردید.

OA (2016-2019)

 http://www.cnet.com/

Netflix

از ذهن بریت مارلینگ و زال باتمانگلیج ، OA همه چیز را دارد: رمز و راز ، علمی تخیلی ، ماورا evenالطبیعه و حتی یک فانتزی بزرگ برای اندازه گیری خوب. ما پیرو خانم پریری هستیم ، زن جوانی که پس از هفت سال ناپدید گردیدن دوباره ظاهر می شود. او قبلاً نابینا بود ، اما دیگر نه! در حال حاضر او خود را OA می نامد و تعداد زیادی از مردم منطقه میانه وسترن را از هر سنی و زمینه در ماموریت خود برای نجات جان ها جستجو می کند. متأسفانه ، Netflix پس از فصل ۲ OA را لغو کرد ، اما این علمی-تخیلی بزرگ ، مبتکرانه و انسانی هنوز هم ارزش دیدن دارد.

Travellers (2016-2018)

 http://www.cnet.com افشا19 کامل: نتفلیکس متأسفانه مسافران را پس از سومین فصل خود لغو کرد ، اما این علمی-تخیلی کاملاً کشیده از کانادا موفق می شود تا با یک پایان یابد. انفجار بلند پروازانه ما با مارسی شروع می کنیم ، یک زن معلول که پس از کمک به یکی از دوستانش برای فرار از اراذل و اوباش ، مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. او می میرد - سپس به زندگی برمی گردد. این شخصیت علمی-تخیلی قوی ، اسرار خود را به روش های هوشمندانه ای فاش می کند ، به دنبال عملیاتی از آینده که مأموریت جلوگیری از فروپاشی جامعه را دارند ، اما همچنین پیمایش در یک منطقه پر مشکل از زندگی دوگانه. </p>
</p></div>
<div class=

آینه سیاه (۲۰۱۱ -) [۱۹۶۵۹۱۴۴] http://www.cnet.com/ ” height=”425″ width=”756″/>

لوری اسپارهم / نتفلیکس

در حالی که سری آنتولوژی تکنولوژی مبهم چارلی بروکر را می توان تماشا کرد و از دست داد ، بهترین ، آینه سیاه فیلم های کوچک خود را با کاوش در ایده های فن آوری آینده نگرانه از طریق داستان های انسانی دردناک بسته بندی می کند. یکی از این موارد سن جونیپرو است ، به دنبال دو زن در دهه ۸۰ (موسیقی متن موسیقی cue banging) زیرا آنها به شیوه هایی که نمی توانستند در زندگی “واقعی” خود در خارج از شهر ساحلی انجام دهند ، برای یکدیگر افتادند. جنبه فناوری با زمانبندی نبوغ آمیز آشکار می شود و به طور کلی ، این نمایش عواقب زندگی متصل به زندگی ما را به طرز ناراحت کننده و گاه گاه برافراشته کننده بررسی می کند.

درام

گامبیت ملکه (۲۰۲۰)

 http: / چگونه می توانید شطرنج را به عنوان مرکز اصلی هیجان در یک داستان بزرگسالی قرار دهید؟ /www.cnet.com/cepts19659151 برگزیده https://www.cnet.com/cepts19659014 برگزیده Netflix شما آن را به کوکتلی از تصاویر شیک ، موسیقی متن تاب دهه 60 و آنیا تیلور-جوی مغناطیسی در نقش بث هارمون ، یکی از جوانترین (و تعداد معدود زن) شطرنج باز در جهان تبدیل می کنید. داستان تخیلی در The Queen's Gambit ، به نام افتتاحیه شطرنج ، به دنبال صعود او از یتیم خانه به سرنگونی بهترین بازیکنان جهان است - تا زمانی که اعتیاد به مواد مخدر و کیسه های بطری شراب مانع او نشود. [19659154] Unorthodox (2020) </h2>
</p>
<div class=
 http://www.cnet.com/

Netflix

این مینی سریال بر اساس یک خاطره است و اساساً در ییدیش با جزئیات دقیق. Unorthodox تقریباً یک هیجان ، استی شاپیرو ۱۹ ساله را دنبال می کند ، که از ازدواج ترتیب داده گردیده خود در یک جامعه فوق ارتدوکس در بروکلین فرار می کند. او در نهایت به برلین می رود و زندگی جدیدی را خارج از اعتقادات سختگیرانه ای که در آن بزرگ گردیده است ، کاوش می کند ، اما جامعه اش به این راحتی ها رها نمی کند. Unorthodox با اجرای خیره کننده شیرا هاس ، به شما امکان می دهد قدمی به جهانی جذاب و بی امان بردارید.

۱۳ Reasons Why (2017-2020)

 http://www.cnet.com/

The Crown (2016—)

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

مجلل یک کلمه برای توصیف ارزش های تولید درام تاج در مورد سلطنت انگلیس است. به دنبال زندگی ملکه الیزابت دوم ، از ۲۰ سالگی با اجرای نیرومند از Claire Foy ، The Crown کارهای بزرگ وقایع تاریخی را از اعماق کاخ باکینگهام به تصویر می کگردید. با چهره هایی مانند وینستون چرچیل ، پرنسس مارگارت ، مارگارت تاچر و … با بالاترین درجه ظرافت سینمایی برخورد می شود. فصل پنجم و ششم در راه است تا دانش شما در مورد سلطنت ملکه را در اوایل قرن ۲۱ جمع آوری کند.

Fantasy

Shadow and Bone (2021—)

 http://www.cnet.com طاق توهمات بزرگسالان در بزرگسالان در این مرحله افزایش یافته است ، اما Shadow and Bone این لیست را به عنوان خرمای محصول معرفی می کند. در حالی که قهرمان ما ، آلینا استاركوف ، به ضرب و شتم متداول داستان

Horror

Kingdom (2019—)

 http://www.cnet.com/
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت