بهترین معاملات ساعت هوشمند قبل از Prime Day در Apple Watch و Galaxy Watch Active 2

2021-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

Amazon Prime Day 2021 به طور رسمی برای چند روز آغاز نمی شود ، اما معاملات برخی از لوازم الکترونیکی از قبل آغاز گردیده است. کسانی که به دنبال ساعت هوشمند جدید هستند باید چند گزینه خوب برای تخفیف های عمیق در آمازون یا فروش رقیب از Walmart ، Best Buy و Target داشته باشند.

در اینجا برخی از بهترین معاملات موجود در ساعت های هوشمند از جمله اپل واچ و پوشیدنی های Fitbit وجود دارد. این قیمت ها ممکن است در روزهای آینده حتی بیشتر کاهش یابد – یا افزایش یابد – اما ما همچنان بهترین معاملات را در این گروه جمع آوری خواهیم کرد.

Vanessa Hand Orellana / CNET

ساعت ارزان قیمت اپل همان را نمی بیند تخفیف عمیق به عنوان سری ۶ ، اما برخی از معاملات را می توان یافت. آمازون Watch SE 40mm را با قیمت ۲۶۹ دلار ارائه می دهد که ۱۰ دلار پس انداز از قیمت معمول ۲۷۹ دلار است.

بررسی Apple Watch SE ما را بخوانید.

Sarah Tew / CNET

Sarah Tew / CNET

اگرچه Galaxy Watch Active 2 حدوداً دو ساله است ، زمانی که سامسونگ دستگاه الکتروکاردیوگرام مورد انتظار (ECG یا EKG) را اضافه کرد و به روزرسانی که بسیاری از ویژگی های سلامتی گران تر گلکسی واچ ۳ را ارائه می دهد ، ما به آن یک ویرایشگر اعطا کردیم که به عنوان یک گزینه همه جانبه مناسب برای شخصی که به دنبال ساعت هوشمند سازگار با Android و iOS است ، ارائه می شود. اگرچه ۱۷۵ دلار قیمت پایین همیشگی نیست ، اما در B&H بسیار کمتر از حد معمول است. این اسکناس همان ۱۹۹ دلار است که در هر جای دیگر قرار دارد ، اما وقتی کوپن را به سبد خرید اضافه می کنید قیمت آن به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

بررسی Samsung Galaxy Watch Active 2 را بخوانید.

معاملات ساعت هوشمند منقضی گردیده

آنجلا لنگ / CNET

Fitbit's Versa 2 یک است چند ساله است و ممکن است برخی از ویژگی های جدیدتر موجود در Versa 3 و Sense را نداشته باگردید ، مانند GPS داخلی و امکان گرفتن تماس از مچ دست شما ، هنوز هم یک ساعت هوشمند جامد است. برای روز قبل از نخست وزیری به ۱۳۰ دلار کاهش می یابد ، ۵۰ دلار تخفیف نسبت به قیمت معمول ۱۸۰ دلار.

بررسی Fitbit Versa 2 ما را بخوانید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت