نت فلیکس: ۴۰ بهترین فیلم برای تماشای امشب

2021-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 aaaabtxvrvn1kwihuiibhjrxuz4y3jjsmseum2pl3i96l85kew5buplzkb-linheutho7rac6cgn0o1uuxqivc5q0i-jyhrl

اسکیت نقره ای ، اولین Netflix 199 Netflix's 199]

با رفتن به این هفته ، Netflix فقط نمی خواهد شما را سرگرم کند – بلکه می خواهد شما را نیز آرام کند. روز سه شنبه ، Headspace's Unwind Your Mind وارد گردید ، یک مراقبه تعاملی ، آرامش یا تجربه کلیک کردن و خوابیدن. این مانند Bandersnatch است ، اما با تمرینات تنفسی آرام.

یا می توانید آن را از در بیرون بیندازید و اسکیت های نقره ای حماسی دوره روسیه را که روز چهارشنبه وارد گردید ، تماشا کنید. این یک داستان عاشقانه افسانه ای رومئو و ژولیت است که شامل خانواده های نجیب و مبارزات طبقاتی در سن پترزبورگ مملو از یخ است. بیشتر این هفته شامل کتاب نقره ای نقره ای عالی Silver Linings در روز پنجشنبه است ، اوباش ژاپنی در مورد خانواده Yakuza A جمعه به همراه داستان واقعی الهام گرفته از داستان پدرانه ، با بازی کوین هارت ، همچنین جمعه. (توجه زیادی برای آخر هفته وجود ندارد.)

برای استقبال در ماه ژوئن ، Netflix دسته ای از فیلم های عالی را به لیست خود اضافه كرد ، از جمله كلاسیك های کودکانه میلیون دلاری ، ایستادن کنار من و بزرگ لبوسکی. برای تلنگرهای جدیدتر ، Bird Box اقدام علمی-تخیلی جذاب بیدار را با بازی جینا رودریگز امتحان کنید. اگر هیچ یک از کسانی که علاقه شما را ندارند ، در لیست بهترین فیلمهای اصلی Netflix برای آنچه ممکن است از دست داده باشید پایین بروید.

بیشتر بخوانید : ۵۰ بهترین نمایش تلویزیونی برای تماشای در Netflix | بررسی بیدار: Netflix پرنده جعبه بعدی خود را پیدا کرده است

بهترین فیلم های اصلی Netflix

علمی تخیلی

اکسیژن (۲۰۲۱)

 http://www.cnet.com/

Netflix

شما وقت زیادی را با ملانی لوران خواهید گذراند (با شکوه Basterds) در این فیلم هیجان انگیز علمی-تخیلی بود. در داخل یك واحد كرایوی طبی مانند تابوت ، الیزابت هانسن از لوران از خواب بیدار می شود و می فهمد كه گیر افتاده است ، اکسیژنش تمام می شود و نمی تواند دلیل حضورش را به یاد بیاورد. کلاستروفوبیک و دارای تنش بالا ، اکسیژن یک ورودی علمی-تخیلی جامد ، کارآمد و راضی کننده است ، بدون اینکه زمینی شکسته شود.

Stowaway (2021)

 http://www.cnet.com/

Platform (2019)

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

از مجموعه جذاب فیلم های بین المللی نتفلیکس ، ترسناک علمی تخیلی اسپانیایی The Platform به وجود می آید. داستان با مفهوم عالی آن بر روی برج قرار دارد که در هر سطح از طریق یک سکو غذا به مردم می رساند. کسانی که در بالا هستند بهترین و فراوانترین گسترش را دارند که با پایین آمدن سطح پلت فرم ، بلعیده می شود. تفسیرهای اجتماعی در سراسر این هیجان دیستوپی وجود دارد ، که گاهاً تکان دهنده و گاه گاهی وحشتناک است که همه را به پایین تبدیل می کند.

Annihilation (2018)

 http://www.cnet.com/

Netflix

الكس گارلند با Ex Machina شروع به ساختن نام تجاری خاص علمی تخیلی و وجودی سه تایی خود كرد و با نابودی آن قطار را ادامه داد. Annihilation بر اساس رمان جف وندرمیر ، استاد زیست شناسی ناتالی پورتمن ، لنا را دنبال می کند در حالی که او با گرفتن شغل در یک مرکز اسرارآمیز ارتش در حومه یک محل فرود شهاب سنگ ، غم از دست دادن همسرش را از بین می برد. با انبوهی از دانشمندان زن که در منطقه خطرناک کاوش می کنند ، نابودی غوطه ور گردیدن در تاریکی در چندین سطح است. این یک فیلم برای تأمل است که مدتها بعد از اعتبارات به پایان می رسد. توجه: این مورد در Netflix در انگلیس و استرالیا در دسترس است اما در ایالات متحده قابل استفاده نیست. با عرض پوزش!

هیجان انگیز

من به پایان دادن به چیزها فکر می کنم (۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/

Netflix [19659015] یک هیجان روانشناختی که در عمق سوررئال فرو می رود. من فکر می کنم پایان دادن به چیزها قطعاً برای همه مناسب نخواهد بود ، اما این شما را به ناامیدی های زن جوان (جسی باکلی) در قلب خود متصل می کند ، که با قطع رابطه هفت هفته ای خود با دوست پسرش جیک دست و پنجه نرم می کند ( جسی پلمونز). در حالی که کمی استقبال خود را بیش از حد می کند ، من فکر می کنم پایان چیزها همیشه شما را روی انگشتان خود نگه می دارد ، با فیلمبرداری جوی و بازی های قوی از تونی کولت و دیوید تئولیس به عنوان پدر و مادر کاملا عجیب جیک. طرفداران کارگردان ، نویسنده چارلی کافمن خوشحال خواهند گردید.

The Call (2020)

 http://www.cnet.com/

Netflix [19659015] دو فیلم به نام The Call در سال ۲۰۲۰ اکران گردید. فیلم کره جنوبی را تماشا کنید ، یک هیجان سفر در زمان ، یک تماس تلفنی. سئو یون بیست و هشت ساله در خانه کودکی خود تلفنی را در یک کمد دفن گردیده پیدا می کند. به صدا در می آید – و معلوم می شود تماس گیرنده ۲۰ سال زودتر در همان خانه زندگی می كند. پیچ و تاب تا آخرین لحظه ، به علاوه یک تعقیب و گریز موش و گربه که گذشته و حال را تغییر می دهد ، این را باید تماشا کنید.

Uncut Gems (2019)

 http://www.cnet.com با اجرای شایسته صدای اسکار آدام سندلر او را نامزد نکرد ، اما نوبت او در Uncut Gems قابل توجه است. Uncut Gems یک ادیسه تاول زده به دنبال یک جواهر الماس معتاد به قمار است. با خراش دادن به جرم جنایات دهه 70 سبک مارتین اسکورسیزی ، برادران Safdie شما را با عصبانیت و اضطراب از طریق نیویورک سوق می دهد زیرا Howard Ratner از Sandler برای بازپرداخت بدهی های خود باید یک عقیق گرانبها را بازیابی کند. in This World Anymore (2017) </h2>
</p>
<div class=
 http://www.cnet.com/

Netflix

اگر روز بدی داشته اید ، این ممکن است فیلم برای شما باگردید. هنگامی که پلیس از کمک به سرقت امتناع می ورزد ، روت و پرستار همسایه عجیب و غریب او امور را به دست خود می گیرند. من دیگر در این دنیا در خانه احساس نمی کنم قبل از اینکه داستانش را با شوخ طبعی حتی تاریک تر ، به مکان های تاریک تبدیل کند ، خصوصیات روزمره زندگی روزمره را مشاهده می کند. با لمس استعداد برادران کوئن ، ۹۶ دقیقه کاملاً بسته بندی گردیده شما به طرز شگفت انگیزی احساساتی خواهد گردید.

Horror

Vampires vs. the Bronx (2020)

 http://www.cnet.com/

بازی جرالد (۲۰۱۷)

 http://www.cnet.com/

Netflix

اگر دوست دارید The Haunting of Hill House ، سپس اقتباس مایک فلاناگان از رمان استیون کینگ بازی جرالد را بررسی کنید. کارلا گوگینو در نقش جسی بسیار عظیم است ، که با همسرش به تعطیلات می رود در یک خانه دریاچه ای جدا در آلاباما. تا حد زیادی به یک اتاق خواب چسبیده و می بینیم که مشکلات زوجین از بدتر به بدتر می رود ، در حالی که جسی در یک وضعیت غیرممکن قرار دارد و با دستبند به تخت بسته می شود و هیچ کس برای فرار او کمک نمی کند. بازی جرالد با ترسناکی مبهم و ناخوشایند از فلانگان که به خاطر شخصیت های جن زده اش به یک پیروزی آرام تبدیل می شود ، به نتایج رضایت بخشی و احساسی منجر می شود.

درام

حفاری (۲۰۲۱)

 http://www.cnet.com این درام خوب انگلیس با بازیگران برجسته کری مولیگان ، رالف فاینس ، لیلی جیمز و جانی فلین ، یک گنجینه مدفون گردیده را با بازیگران برجسته حفاری می کند. این فیلم براساس وقایع واقعی حفر کاخ ساتن هو در سال 1939 ساخته گردیده است و تعداد بی نظیری از آثار آنگلوساکسون پنهان گردیده در یک کشتی دفن را به دست می دهد. عاشقانه ، روشنفکرانه و متحرک ، The Dig یک جاروبرقی کامل از ظرافت است. </p>
</p></div>
<div class=

Mank (2020)

 http://www.cnet.com/

دادگاه شیکاگو ۷ (۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/

نتفلیکس

درام آرون سورکین بر اساس یک داستان واقعی؟ دادگاه شیکاگو ۷ ، در پی محاکمه در زندگی واقعی گروهی از معترضان ضد جنگ ویتنام که به جرم توطئه برای دامن زدن به شورش ها متهم گردیده بودند ، به تبار خود ادامه می یابد. دادگاه شیکاگو ۷ با بازیگران گروه زیبایی از جمله جوزف گوردون-لویت ، ادی ردماین ، ساکا بارون کوهن و یحیی عبدالمتین دوم ، موضوعی است و پر از انرژی جذاب تئاتر.

داستان ازدواج (۲۰۱۹) [۱۹۶۵۹۰۹۵] http://www.cnet.com/ ” height=”425″ width=”756″/>

Netflix

شاید فیلمی در مورد طلاق بهترین تجربه تماشا نباگردید ، اما داستان ازدواج نوئه باومباخ سفری است که می خواهید طی کنید. اسکارلت جوهانسون و آدام درایور دو بهترین عملکرد شغلی خود را به عنوان نیکول و چارلی ارائه می دهند ، زوجی که از نظر عاطفی و لجستیکی روندهای حقوقی مشترکی را برای جدا کردن مشارکت آغاز می کنند. نقاشی گردیده با یک پیچیدگی عاطفی که شامل لحظات بسیار خنده دار همراه با لحظات دردناک است ، در بهترین حالت خود غم انگیز است.

The Two Popes (2019)

 http://www.cnet.com/
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت