بهترین معاملات اوایل روز Prime iPad: 60 دلار در iPad Air ، ۳۰ دلار در iPad 10.5 اینچی صرفه جویی کنید

2021-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

Prime Day 2021 دقیقاً در گوشه ای قرار دارد ، در تاریخ ۲۱ تا ۲۲ ژوئن برگزار می شود. اگر می خواهید در iPad اپل معامله کنید ، خوش شانس هستید. ما در حال حاضر شاهد برخی پس اندازهای مناسب در آمازون برای تبلت های اپل هستیم.

نکته ای که باید در مورد اپل به خاطر بسپارید این است که iPad ها اغلب در جاهای دیگر با کمی کمتر از قیمت لیست خود در فروشگاه اپل به فروش می رسند ، جایی که اساساً هزینه ها هرگز کاهش نمی یابد. در حال حاضر فروش مناسب و معقول وجود دارد (با پس انداز ۳۰ تا ۶۰ دلار یا حتی بیشتر) ، اما با شروع رسمی Prime Day در روز دوشنبه ، ممکن است تخفیف های بهتری هم داشته باشیم.

به عبارت دیگر: ممکن است در حال حاضر تخفیف های قابل توجهی را مشاهده کنید ، اما ممکن است بخواهید قبل از شروع خرید صبر کنید تا Prime Day به طور رسمی آغاز شود. ما همچنان بر آمازون و همچنین رقبای آن مانند Target ، Best Buy و Walmart نظارت خواهیم کرد – همه آنها قبلاً Prime Day را اعلام کرده اند – فروش – برای هرگونه افت قیمت در این مارک محبوب تبلت. معاملات دیگر تبلت Prime Day را نیز در اینجا جمع آوری کرده ایم.

معاملات اوایل Prime Day iPad

Scott Stein / CNET

ویژگی های نسل هشتم iPad یک نمایشگر ۱۰٫۲ اینچی که از تراشه A12 بهره می برد. قیمت مدل ۳۲ گیگابایتی ۳۲۹ دلار است اما در آمازون به ۲۹۹ دلار می رسد. ما سال گذشته در Costco شاهد افت قیمت آن به ۲۷۹ دلار بودیم و این احتمال وجود دارد که در طی روز واقعی Prime Day یا یکی از فروش های متقابل ، این افت پایه را داشته باشیم.

بررسی iPad 2020 ما را بخوانید.

Apple

iPad Air 10.9 اینچی اپل بسیاری از موارد iPad Pro را ارائه می دهد انجام می شود ، اما با قیمت پایین تر. این ارزش عالی سال گذشته جایزه Editors 'Choice ما را از آن خود کرد ، اما Pro جدیدتر (هرچند برای پول بیشتر) این میزان را بالا می برد. این معامله علاوه بر نقره تمام گزینه های رنگ را نیز شامل می شود ، به خاطر داشته باشید که با انتخاب سبک ممکن است قیمت ها متفاوت باگردید.

بررسی iPad Air ما را بخوانید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت