بهترین معاملات Prime Day اپل اکنون در AirPods Pro ، Apple Watch ، iPads و موارد دیگر موجود است

2021-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

Prime Day 2021 تقریباً اینجا است (۲۱ تا ۲۲ ژوئن) و اگر می خواهید در دستگاه های اپل – iPads ، MacBooks ، AirPods ، Apple Watches و موارد دیگر – معامله کنید – بهترین زمان است در سال برای انجام این کار در خارج از جمعه سیاه. ما در حال بررسی دقیق اپل و معاملات پیشنهادی آمازون و دیگران هستیم.

فروش رقابتی تا Prime Day شامل روزهای معامله هدف از ۲۰ تا ۲۲ ژوئن و معاملات والمارت برای روزها در تاریخ ۲۰ تا ۲۳ ژوئن برگزار می شود ، بنابراین آنها نیز مکان خوبی هستند برای یافتن پس انداز در محصولات اپل. در زیر ، معاملات مورد علاقه اپل ما را در همه گروه ها پیدا خواهید کرد. همچنین می توانید برای بهترین معاملات Prime Day در ساعتهای هوشمند ، MacBooks ، iPads ، AirPods و Beats لیست های ما را بررسی كنید. هدفون .

دو نکته مهم که باید به خاطر بسپارید: توجه داشته باشید که قیمت ها و در دسترس بودن آنها در زمان انتشار دقیق است اما تمایل به نوسان دارند. و به همان اندازه مهم ، قیمت های در اینجا می تواند حتی پایین بیاید اگر این فروش در روز دوشنبه و بعد از آن به روند قابل توجهی برسد.

معاملات اپل اکنون در دسترس است

خوان گارزون / CNET

از زمان انتشار در سال ۲۰۲۰ ، اپل جدیدترین iPad اغلب بین ۳۰۰ تا ۳۳۰ دلار قیمت در نوسان است ، بنابراین بهتر است قبل از افزایش مجدد قیمت ، یکی را در حوالی Prime Day بگیرید. اسکات استین از CNET با پردازنده سریع و سازگاری با پد لمسی و صفحه کلید ، تبلت پایه جدید و بهبود یافته را “بهترین ارزش iPad تا حد زیادی” می نامد.

Dan Ackerman / CNET

جدیدترین تکرار اپل در مورد MacBook Pro دارای تراشه M1 با عملکرد بالا است که با سرعت بیشتری نسبت به گذشته کار می کند و با دوام باتری ۲۰ ساعته تاریخچه Mac را ایجاد می کند. پخش کننده حرارتی آلومینیومی جای فن را می گیرد و به شما امکان می دهد برنامه ها را بدون گرم گردیدن بیش از حد و چرخش سیستم اجرا کنید. نسخه ۵۱۲ گیگابایتی به طور معمول در آمازون نزدیک به ۱۴۰۰ دلار فروخته می شود ، بنابراین با قیمت ۱،۳۴۹ دلار معامله بسیار خوبی است.

David Carnoy / CNET

اگر به دنبال ویژگی حذف نویز AirPod Pro هستید اما طرفدار طراحی داخلی یا برچسب قیمت نیستید ، شما باید از این Beats Pro Solo بپرید. این هدفون که در اصل با قیمت ۳۰۰ دلار خرده فروشی می گردید ، اکنون نیمه تمام گردیده است.

درج تراشه H1 اپل به این معنی است که مانند AirPods به راحتی با دستگاه های اپل جفت می شود. کاربران اندروید می توانند این ویژگی را از طریق برنامه دریافت کنند. توجه: فقط از طریق درگاه لایتنینگ شارژ می شود و همراه با کابل یا آداپتور نیست که به عنوان هدست سیمی استفاده شود. قبلا مسئله ای با قیمت کامل بود ، اما ما می توانیم با این قیمت بخشش بیشتری داشته باشیم. سرانجام ، اگر تصادفاً عضو Apple Music شوید ، اینها با Apple Spatial Audio که هفته گذشته منتشر گردید نیز سازگار هستند.

بررسی Beats Solo Pro ما را بخوانید.

David Carnoy / CNET

هدفون های Beats 'Powerbeats Pro تا ۱۵۰ دلار در قرمز و ۱۶۰ دلار برای رنگ های زرد یا خزه. آنها در این قیمت ها کاملاً ثابت قدم بوده اند ، اما توجه داشته باشید که ۱۵۰ دلار تقریباً کمترین هزینه ای است که ما برای آنها دیده ایم.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت