شایعات مربوط به آیفون ۱۳: هرچه رویداد پاییز اپل نزدیکتر می شود ، اسرار همچنان سرازیر می شوند

2021-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 iphone-13-render

رندر آیفون ۱۳٫


EverythingApplePro

آیفون ۱۳ (یا هر آنچه که نامیده می شود) در WWDC 2021 ظاهر نگردید ، اما اکنون پیش نمایش iOS 15 را مشاهده کرده ایم توسعه دهنده بتا ، که برخی از اطلاعات کلیدی در مورد ویژگی های جدید آیفون ۱۳ را به ما می دهد. (اگر کنجکاو باشید می توانید همین حالا iOS 15 را بارگیری کنید اما ما آن را توصیه نمی کنیم .) فراتر از نرم افزار ، اخیراً در مورد گزینه های رنگی آیفون ۱۳ . ابتدا نشت آیفون صورتی در گوشه و کنار جهان شنیده گردید. همانطور که توسط EverythingApplePro در YouTube گزارش گردید ، با مجوز از لیکر ماکس وینباخ .

این یک گزینه رنگ سیاه و سفید مات بود ، ما این شایعات و هر چیز دیگری را که در زیر شنیده ایم جمع آوری کرده ایم ، از جمله گمانه زنی در مورد تاریخ عرضه آیفون ۱۳ (شایعات می گویند سپتامبر ، طبق معمول) ، نحوه مقایسه آیفون با آیفون ۱۲ و هر آنچه در مورد آیفون ۱۳ می دانیم قیمت ، دوربین و سایر مشخصات (و لیست خواسته های آیفون ۱۳ ما را از دست ندهید.)

بیشتر بخوانید : آیا هنوز هم باید آیفون ۱۲ بخرید؟ اگر شما واقعاً آیفون بنفش را بخواهید چه می شود؟

به گفته تحلیلگر مینگ-چی كو ، امسال نیز باید انتظار داشته باشیم كه چهار مدل ببینیم: آیفون ۱۳ ، آیفون ۱۳ مینی ، آیفون ۱۳ پرو و ​​آیفون ۱۳ Pro Max – دقیقاً مانند صفحات آیفون ۱۲ . ما چند ماه دیگر گمانه زنی داریم تا اینکه اپل از پرچمدار بعدی خود رونمایی کند ، بنابراین کافی است این مطلب را ادامه دهید. ما با در دسترس قرار دادن اطلاعات جدید ، این داستان را به روز می کنیم.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

خلاصه شایعات آیفون ۱۳۵:۳۱

باتری: ظرفیت بیشتر به این معنی نیست که آیفون ۱۳ عمر باتری بیشتری خواهد داشت

شایعه ای از پلتفرم رسانه های اجتماعی چینی Weibo در اوایل ماه ژوئن نشان داد که آیفون ۱۳ باتری های بزرگتری نسبت به آیفون ۱۲ خواهد داشت. مشخصات توسط leaker @ L0vetodream در توییتر به اشتراک گذاشته گردیده ، ادعا می کند که یک باتری ۲۴۰۶ میلی آمپری برای آیفون ۱۳ مینی دارد ، برای آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ پرو تا ۳،۰۹۵ میلی آمپر ساعت و برای آیفون ۱۳ پرو ۴،۳۲۵ میلی آمپر ساعت است. حداکثر

این اندازه باتری ها همه ارتقا یافته نسبت به ظرفیت های مربوط به آیفون ۱۲ هستند (اگرچه اپل مشخصات رسمی باتری را فاش نمی کند). با این حال ، عمر باتری همان ظرفیت باتری نیست ، بنابراین ممکن است افزایش اندازه باتری آیفون ۱۳ به ماندگاری بیشتر باتری تبدیل نشود. این همه به سایر به روزرسانی های گوشی و میزان بهینه سازی نرم افزار آن برای دوام باتری بستگی دارد. اما در مقایسه با گوشی های ممتاز مارک های دیگر ، باتری های اپل کوتاه هستند. به عنوان مثال ، باتری های موجود در سری Galaxy S21 سامسونگ از ۴۰۰۰ تا ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت است.

بیشتر بخوانید: iOS 15: تاریخ انتشار ، ویژگی های جدید و هر شایعه ، جزئیات

تاریخ انتشار: آیفون ۱۳ باید تا اواسط سپتامبر اینجا باگردید

تا کنون ، هیچ خبر رسمی و غیر رسمی در مورد وقتی انتظار می رود آیفون بعدی اپل را ببینیم. گزارش آوریل حاکی از آن است که تولید تراشه های جدید آیفون ها زودتر از موعد مقرر در حال انجام است و تاریخ عرضه آیفون ۱۳ را به جدول زمانی پیش از اپیدمی اپل تبدیل می کند. معمولاً ، ما می توانیم با حدی از دقت پیش بینی كنیم كه چه رویدادهای آیفون اپل رخ داده است و تاریخ انتشار را بر اساس آن برون یابی كنیم.

اما سال ۲۰۲۰ داستان متفاوتی بود – این اولین رویداد در ماه سپتامبر اپل در طی هشت سال بدون آیفون بود – به لطف تاخیر در تولید به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا . امسال اما کو نیز پیش بینی تجارت به صورت معمول برای زنجیره تأمین اپل را انجام داده است. اگر چنین باگردید ، می توان انتظار داشت که آیفون ۱۳ در رویدادی در سپتامبر رونمایی شود.

بیایید اطلاعات موجود را با هم تلفیق کنیم:

  • اپل دوست دارد روزهای سه شنبه یا چهارشنبه مراسم خود را برگزار کند.
  • تاریخ انتشار آیفون معمولاً یک هفته و نیم پس از اعلامیه های اپل است.
  • به طور کلی ، آیفون های جدید هستند جمعه ، حدود هفته سوم سپتامبر منتشر گردید.

چند سال پیش ، CNET غرق عمیق در جدول زمانی رویداد اپل گردید و با یک فرضیه جذاب روز کار ظاهر گردید ، که می توانید در اینجا بخوانید براساس تقویم سال ۲۰۲۱ ، قانون روز کارگر رویداد سپتامبر اپل (و رونمایی از آیفون ۱۳) را در تاریخ ۸ سپتامبر با تاریخ انتشار ۱۷ سپتامبر قرار می دهد.

بیشتر بخوانید: لیست خواسته های آیفون ۱۳: آنچه اپل برای موفقیت در تلفن بعدی خود نیاز دارد

نام: پرچمدار بعدی اپل ممکن است آیفون ۱۳

 iphone-13-rendering-2.png

ما در حال حاضر با نام “آیفون ۱۳” می رویم ، اما پول ساز چیز مطمئنی نیست. با توجه به اینکه ساختمان های بلند مرتبه به دلایل خرافاتی طبقه ۱۳ را از دکمه های آسانسور خود حذف می کنند ، اپل می تواند تسلیم triskaidekaphobia خود شود و از شماره ۱۳ عبور کند.

بیشتر بخوانید: iPhone 13 ممکن است تلفنی باگردید که هرگز به آن برخورد نمی کند قفسه ها به همین دلیل است که مردم چنین فکر می کنند

iPhone 12S حدس شایسته ای برای نام نسل بعدی آیفون های اپل است. همانطور که آیفون ۶ ۲۰۱۴ آیفون ۶ و آیفون X و [۲۰۱۷] آیفون X سال ۲۰۱۵ جای خود را به آیفون XS قبل از ۲۰۱۸ دادند ، بدون تغییر مجدد عمده کار می کند (بیشتر در مورد آن در زیر) ، آیفون ۲۰۲۱ به همان نسبت بهبود یافته در آیفون ۱۲ قرار دارد.

یا شاید اپل صفحه ای از کتاب سامسونگ را برداشته و نام بعدی خود را ارائه دهد تلفن پس از سال تصور آن: آیفون ۲۰۲۱ یک حلقه خوب دارد. یا آیفون XXI چطور؟ یا جرات دیدن خواب ، اپل می تواند مسیری کاملاً متفاوت را طی کند و آن را چیزی جالب مانند نام Motorola Citrus یا LG Chocolate قدیمی تر نامگذاری کند.

قیمت: آیفون ۱۳ ممکن است با آیفون ۱۲… یا کمتر قیمت داشته باگردید

آیفون ۱۲ آیفون شامل چهار گوشی با چهار قیمت است ، حتی تفاوت بیشتری در میان اپراتورها و تنظیمات ذخیره سازی دارد. در زمان راه اندازی ، مدل پایه حامل آیفون ۱۲ ۷۹۹ دلار هزینه داشت که ۱۰۰ دلار نسبت به آیفون ۱۱ سال ۲۰۱۹ افزایش داشت که بیشتر به دلیل اضافه گردیدن پشتیبانی ۵G بود. از آنجا که انتظار نمی رود آیفون ۱۳ چنین ارتقا technical فنی مهمی داشته باگردید ، تحلیلگران ساختار قیمت مشابهی را برای سال ۲۰۲۱ پیش بینی می کنند .


GIF توسط کیتلین پتراکوویتز / CNET

در اینجا قیمت آیفون ۱۲ ایالات متحده ، برای مرجع:

قیمت آیفون ۱۲: هر چهار مدل

مدل آیفون ۱۲ ۶۴ گیگابایت ۱۲۸ گیگابایت ۲۵۶ گیگابایت ۵۱۲ گیگابایت
iPhone 12 Mini (مدل حامل) ۶۹۹ دلار ۷۴۹ دلار ۸۴۹ دلار N / A
iPhone 12 Mini (سیم کارت رایگان اپل) ۷۲۹ دلار ۷۷۹ دلار ۸۷۹ دلار N / A
آیفون ۱۲ (مدل حامل) ۷۹۹ دلار ۸۴۹ دلار ۹۴۹ دلار N / A
آیفون ۱۲ (سیم کارت رایگان اپل) ۸۲۹ دلار ۸۷۹ دلار ۹۷۹ دلار N / A
iPhone 12 Pro N / A ۹۹۹ دلار ۱۰۹۹ دلار ۱،۲۹۹ دلار
iPhone 12 Pro Max N / A ۱۰۹۹ دلار ۱،۱۹۹ دلار ۱۳۹۹ دلار

برخی گمانه زنی ها وجود دارد که ممکن است اپل به فکر کاهش قیمت صفحات بعدی تلفن خود باگردید. چندین رقبا به مناسبت رکود اقتصادی با انتشار مدلهای مقرون به صرفه تر در سال ۲۰۲۰ ، مانند Galaxy S20 FE سامسونگ و Pixel 5 گوگل : به ​​هر دو قیمت یکسان هستند مینی ، اما حدود ۱۰۰ دلار کمتر از آیفون ۱۲٫ سامسونگ گلکسی S21 که به تازگی منتشر گردیده نیز دارای یک قیمت پایین تر است ، با شروع ۲۰۰ دلار پایین تر نسبت به مدل قبلی.

فروش آیفون ۱۲ می تواند نشان دهنده جهت اپل در قیمت گذاری آیفون ۱۳ باگردید. به نظر می رسد “ابر موتور سیکلت” سال ۲۰۲۰ همانطور که اپل انتظار داشت رخ داده است: در ماه اکتبر ، آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو به اولین و دومین مدل تلفن ۵G پرفروش در سراسر جهان تبدیل گردید. و اپل اخیراً اعلام کرد که آیفون ۱۲ به بیشترین درآمد و سود در تاریخ این شرکت منجر گردیده است .

طراحی: آیفون ۱۳ احتمالاً آشنا به نظر می رسد

قبلاً تعدادی رندر شناور در اطراف Twittersphere وجود داشته است که طرح های شایعه آیفون ۱۳ را نشان می دهد. جدیدترین نسخه از MacRumors ، نمایانگر تغییر اندازه دوربین و افزایش ضخامت آیفون ۱۳ و ۱۳ پرو در مقایسه با مدل های قبلی است. طبق MacRumors ، ضخامت دوربین آیفون ۱۳ کمی ضخیم تر گردیده است ، شاید برای این که بتواند نسخه های آتی دوربین مانند لیدار را در خود جای دهد.

 برجستگی دوربین iphone-13-and-iPhone-12

دوربین آی فون ۱۳ در مقابل آیفون ۱۲٫


MacRumors
ضخامت آیفون -۱۳-و-آیفون -۱۲

 ضخامت آیفون -13-و-آیفون -12

ضخامت آیفون ۱۳ و آیفون ۱۲ در مقایسه با یکدیگر مقایسه گردیده است.


MacRumors

Twittersphere در اوایل ماه مه هنگامی که حسابی به نام Peng Phones تصویری از یک آیفون ۱۳ صورتی حبابدار را فاش کرد منتشر گردید ، هرچند که این تصویر در نهایت آرزوی آرزوی یک هنرمند در اینستاگرام متخصص در مدل سازی سه بعدی. سپس در ماه ژوئن ، حساب YouTube EverythingApplePro پیش نمایش یک آیفون ۱۳ مات سیاه را مشاهده کرد ، گفته می شود به ترتیب جایگزینی برای گزینه های موجود در رنگ گرافیت یا خاکستری فضای موجود در مدل های iPhone 12 Pro و iPhone 11 Pro است.

 iphone-13-matte -black

گزینه شایعه مات سیاه برای آیفون ۱۳٫


EverythingApplePro

پیش از این ، ماكوپی چاپ گردیده سه بعدی از وبلاگ ژاپنی Macotakara و برخی مفهوم های ارائه گردیده از EverythingApplePro را مشاهده كردیم. اما با توجه به اینکه سال ۲۰۲۰ با بازگرداندن کناره های تخت آیفون ۵ ، در سال ۲۰۲۱ شاهد یک تغییر طراحی مجدد “اسلبلار” (۱۹۴۵۹۰۰۵) بسیار قابل توجه بود ، اما ما انتظار تغییر بزرگی در طراحی آیفون را نداریم. همچنین انتظار نمی رود که اپل تغییری در اندازه گوشی نسبت به نسل قبلی ایجاد کند.

 e0nk-pdxeaa1fy6

آیفون صورتی ۱۳ ادعایی


@ aliartist3d

شایعات آیفون ۱۳:

  • آیفون ۱۳ مینی: ۵٫۴ اینچ
  • آیفون ۱۳: ۶٫۱ اینچ
  • آیفون ۱۳ پرو: ۶٫۱ اینچ
  • آیفون ۱۳ پرو حداكثر: ۶٫۷ اینچ

] دو عنصر طراحی بالقوه که در حال حاضر دارای صدای شایسته ای هستند: یک بریدگی کم عمق ، که در ماکت فاش گردیده (یا حتی یک صفحه کاملاً بدون شکوه) و نیز مشهود است. مرگ بندر لایتنینگ ، که هر دو مورد گمانه زنی ها هستند ، امیدوار به تهوع آگهی برای نسل های آیفون هستند.

 iphone-13-rendering-3.png

ارائه آیفون ۱۳


EverythingApplePro

ممکن است آیفون ۱۳ دارای بریدگی تیز باگردید – یا آنرا باریک کند

اپل در سال ۲۰۱۷ با انتشار آیفون X دنیا را به صفحه نمایش بریدگی معرفی کرد و با توجه به اینکه رقبا معمای سلفی را با سوراخ سوراخ و دوربین های کم نمایشگر ، اپل هنوز آن را پایین نیاورد. کسانی که انگشتان خود را برای یک آیفون ۱۲ بدون شکاف یا حداقل با شکاف کوچکتر تلاقی کردند ، اکنون امیدشان را به آیفون ۱۳ تغییر می دهند ، زیرا رویاهای تمام صفحه ۲۰۲۰ آنها به نتیجه نرسیده است.

شایعات مربوط به یک شکاف کوچکتر در اوایل ماه مارس در یادداشت سرمایه گذاران از تحلیلگر مینگ چی کو مجدداً مطرح گردیدند. Macotakara در ساخت ساختگی ساختگی خود تخمین زده است که بریدگی آیفون ۱۳ می تواند به عرض ۲۶٫۸ میلی متر (در مقایسه با آیفون ۱۲ ۳۴٫۸۳ میلی متر) کوچک شود ، در حالی که قدری بلندتر می شود ، ۵٫۳۵ میلی متر ، در مقایسه با بریدگی ۵٫۳ میلی متر آیفون ۱۲ قد

 6069a3a59b88c

ماكتی با چاپ سه بعدی آیفون ۱۳ ، دارای بریدگی باریك.


Macotakara

آیا اپل نیز بندر لایتنینگ را خواهد کشت؟

هنگامی که اپل جک هدفون را بیرون زد ، ساعت رستاخیز برای درگاه شارژ آیفون نیز شروع به تیک زدن می کند ، طبق گفته تحلیلگران صنعت . اگرچه بسیاری از ما هنوز امیدوار به درگاه USB-C هستیم ، معرفی لوازم جانبی MagSafe در سال ۲۰۲۰ همه این معامله را برای آینده بدون حمل و نقل بست آیفون . لیکر مکرر Jon Prosser این پیش بینی را به اشتراک می گذارد و در کانال یوتیوب خود ادعا می کند ، “هدف نهایی کاملاً بی خطر است.”

اما خیلی هیجان زده نشوید (عصبی؟): کوو پیش بینی می کند که فقط یک آیفون ۲۰۲۱ کاملاً بی سیم خواهد بود ، احتمالاً آیفون ۱۳ پرو مکس.

شارژر Magsafe آیفون ۱۲ پرو.


اپل

دوربین ها: ترفندها و فن آوری های جدید عکس به آیفون ۱۳ وارد می شود

آیفون در سال ۲۰۲۰ با کیفیت بسیار خوبی از ارتقا camera دوربین برخوردار گردیده است ، مخصوصاً در مدل Pro Max ، که جمعیت iOS را به lidar (همچنین در Pro یافت می شود) و ProRaw . آیفون ۱۲ حتی وفاداری علاقه مندان به عکس CNET استفان شنکلند را از Google Pixel ، پادشاه پیشین عکاسی محاسباتی دور کرد.

بیشتر بخوانید: شایعات دوربین آیفون ۱۳: مشخصات و نسخه هایی که احتمالاً مشاهده خواهیم کرد

 iphone-13-rendering.png

ارائه آیفون ۱۳ [۱۹۶۵۹۰۰۳] EverythingApplePro

قابلیت های بزرگنمایی بهتر برای آیفون ۱۳

اما یک نقطه ضعف در ارائه دوربین های سری ۲۰۲۰ ، فناوری بزرگنمایی بود. iPhone 12 Pro Max تنها دارای بزرگنمایی نوری ۲٫۵ برابر است – برای مقایسه ، Galaxy S20 Ultra سامسونگ و اکنون S21 Ultra هر دو بزرگنمایی ۱۰۰x را ارائه می دهند ( هر چند ترکیبی از نوری و دیجیتال است).

طبق ETNews (همانطور كه ​​توسط TechRadar گزارش گردیده است) ، آیفون ۱۳ می تواند به طور بالقوه شامل یك دوربین پریسكوپ باگردید ، این فناوری می تواند دامنه بزرگنمایی بیشتری را بدون نیاز به برآمدگی دوربین حتی بیشتر كند. کوو پیش بینی های مشابهی را برای لنز پریسکوپ آینده ارائه داد ، هرچند گزارش وی حاکی از آن است که ممکن است باید تا سال ۲۰۲۲ صبر کنیم. همچنین ممکن است بزرگنمایی ۲٫۵ برابر در آیفون ۱۲ پرو مکس در مدل Pro بعدی آیفون کاهش یابد.

عکس های حالت شب بهبود یافته

شایعات در اوایل فوریه حاکی از پیشرفت های خوشایند عکاسی در نور کم است. تحلیلگران پیش بینی می كنند كه لنز با زاویه فوق العاده باز با دیافراگم بزرگتر – f1.8 ، به جای f2.4. دیافراگم بزرگتر به معنای برخورد بیشتر نور با سنسور است که باعث می شود عکس های بهتری در شب و یا در شرایط کم نور ایجاد کنید.

شما لیدار می گیرید ، لیدار می گیرید ، همه لیدار می گیرید!

بر اساس گزارش DigiTimes ، هر چهار مدل از آیفون ۱۳ می تواند شامل فناوری lidar باگردید. Lidar در سال ۲۰۲۰ به آیفون معرفی گردید اما فقط در مدل های Pro و Pro Max وجود دارد ، بنابراین این فقط یک نسخه واقعی برای مدل اصلی و Mini است. هنوز هم ، برگزاری برای همه بسیار زیبا خواهد بود – ویژگی دوربین که مخفف “تشخیص و دامنه نور” است ، یک سنسور عمق است که از لیزر برای اندازه گیری فاصله استفاده می کند. ترفند دوربین می تواند عکس های آیفون شما را به سطح بعدی برساند ، و همچنین دارای برخی از برنامه های AR بسیار جذاب است.

 01-iphone-12-pro-2020

سنسور لیدر آیفون ۱۲ پرو – دایره سیاه پایین سمت راست دوربین – باز می شود امکانات AR و موارد دیگر.


Patrick Holland / CNET

ویژگی ها: همه شایعات دیگر درباره آیفون ۱۳ که شنیده ایم

موارد زیادی وجود دارد که می توانیم با اطمینان از ویژگی های سال گذشته و سابقه معمول اپل برای مجموعه آیفون ۲۰۲۱ پیش بینی کنیم. به عنوان مثال ، ۵G تنها یک نتیجه قبلی نیست. در جعبه ، شارژر یا هدفونی وجود نخواهد داشت ، جک هدفون و پورت USB-C وجود ندارد. و مگر اینکه سال ۲۰۲۱ ما را به دنبال حلقه ای بزرگتر از سال ۲۰۲۰ بیندازد ، ما انتظار داریم که اپل آیفون ۱۳ را با نصب نسخه جدید iOS 15 ارسال کند. (اتفاقاً ، iOS 14.6 اینجاست و iOS 14.7 در راه است .)

نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتز برای آیفون ۱۳ پرو و ​​پرو مکس

ما فکر کردیم که نرخ تازه سازی در آیفون ۱۲ دریافت خواهید کرد ، اما شایعات ۱۲۰ هرتزی از بین نرفت – احتمالاً به دلیل افزایش تقاضای باتری از اتصال ۵G تلفن است. در عوض ، سال گذشته اپل از همان نمایشگر ۶۰ هرتز با آیفون ۱۱ سال گذشته برخوردار بود.

اما ۲۰۲۱ می تواند سال نمایشگر ۱۲۰ هرتز باگردید که به لطف سرعت تازه سازی صفحه ، تجربه پیمایش نرم و سریع تری را به همراه خواهد داشت. بسیاری از رقبای بالاتر از قبل از یک صفحه نمایش ۱۲۰ هرتز بهره می برند (به عنوان مثال ، OnePlus 8T و Galaxy S21 ) ، بنابراین شانس اپل برای خط تولید Pro بعدی آن در این جهت خوب است.

مدارکی برای دو برابر گردیدن میزان تازه سازی در سال ۲۰۲۱ از سایت خبری کره ای The Elec ارائه می شود ، که گزارش می دهد دو مدل از آیفون ۱۳ از فناوری LTPO در صفحه های خود استفاده می کنند. این فناوری صفحه نمایش باعث می شود تلفن به طور کلی از نظر انرژی کمتری داشته باگردید ، به این معنی که باتری های کوچکتر و / یا عمر باتری بیشتر نیز محتمل است (بدون ذکر زمزمه های نمایشگر همیشه روشن). درباره صفحه های OLED با LTPO یا اکسید پلی کریستال در دمای پایین بیشتر بیاموزید. این شایعه توسط لیكر معروف ماكس وینباخ در اواسط فوریه در YouTube و دوباره در گزارش آوریل DigiTimes تکرار گردید.

یک نمایشگر همیشه روشن

مانند ساعت اپل (و تلفن های اندرویدی) ، آیفون ۱۳ ممکن است نسخه خود از صفحه نمایش همیشه روشن را داشته باگردید ، چیزی که وینباخ آن را “کم صدا” می نامد صفحه قفل. ” اگر شایعات صحت داشته باگردید ، آیفون بعدی شما همیشه زمان و شارژ باتری و همچنین اعلان های دریافتی را نمایش می دهد ، بدون اینکه مجبور شوید قفل صفحه را باز کنید یا بیدار شوید.

بازگشت دکمه Touch ID

بلومبرگ در سال ۲۰۱۹ گزارش داد که ممکن است دکمه Touch ID دوست داشتنی به عنوان یک سنسور زیر نمایشگر در پرچمدار سال بعد که آیفون ۱۲ است ، برگردد. این اتفاق نیفتاد ، اما گزارش بلومبرگ جای خطایی را باقی گذاشت و گفت این فناوری می تواند “به تازه سازی آیفون ۲۰۲۱ برسد”.

Leaker توییتر @ L0vetodream همچنین پاییز گذشته یک Touch ID زیر نمایشگر را اذیت کرد ، که متعاقباً توسط Prosser تأیید گردید (و ترجمه گردید).

iPad Air ” height=”1026″ width=”1092″/> 2020 اپل ، در سپتامبر گذشته اعلام گردید یک رویداد رونمایی از آیفون بوده است ، یک دکمه Touch ID را در کنار دستگاه قرار داده است . iMac جدید ، در آوریل رونمایی گردید ، همچنین یک دکمه Touch ID در صفحه کلید جادویی مجدداً طراحی گردیده دارد. این اضافات هیجان انگیز است زیرا بدون واگذاری املاک و مستغلات روی صفحه نمایش “Face ID کار نمی کند در حالی که ماسک پوشیده اید” را حل می کند. یک دکمه زیر نمایشگر نیز مشکل را حل می کند ، اگرچه باید دید که آیا این فناوری به موقع برای آیفون ۱۳ آماده خواهد گردید یا خیر. (در همین حال ، کسانی که اپل واچ دارند از قبل گزینه دیگری برای ماسکدار دارند) باز کردن قفل آیفون از iOS 14.5 . .

و در ضمن ، آنچه در مورد آیفون ۱۲ باید بدانید اینجاست:

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت