FaceTime در حال دریافت تعدادی نسخه جدید است و من صبر نمی کنم تا آنها را با دوستانم امتحان کنم

2021-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2021-06-07-at-1-10-09-pm-2.png

FaceTime با برخی از نسخه های جذاب iOS 15 ، بزرگنمایی می کند.


Apple

این داستان بخشی از WWDC 2021 است. آخرین اخبار مربوط به کنفرانس سالانه توسعه دهندگان اپل.

سرویس گفتگوی تصویری FaceTime اپل از سال ۲۰۱۰ آغاز گردیده است ، اما همه گیری ویروس کرونا به این معنی است که تماس ویدیویی برای استفاده های شغلی و برقراری ارتباط با دوستان و خانواده از اهمیت بیشتری برخوردار گردیده است.

اپل که نمی خواهد بزرگنمایی را به موفقیت برساند ، اپل برخی از به روزرسانی های اصلی FaceTime را در جریان WWDC اعلام کرد. برخی از ویژگی ها به نوعی باعث می شود که FaceTime بیشتر به بزرگنمایی شباهت داشته باگردید ، در حالی که سایر ویژگی ها – مانند SharePlay – همه جدید هستند و می توانند روش های بسیار خوبی را برای معاشرت با دوستان ارائه دهند. در اینجا همه ویژگی های جدید وجود دارد.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

WWDC21: iOS 15 و همه بهترین ویژگی های آن۹:۵۶

ایجاد پیوند دعوت

به جای اینکه از طریق برنامه با کاربر دیگری FaceTime تماس بگیرید ، درست همانطور که می توانید یک تماس تلفنی برقرار کنید ، اکنون می توانید یک پیوند دعوت ایجاد کنید تا برای دوستان ، خانواده یا همکاران خود ارسال کنید. این به شما امکان می دهد پیوندها را در تقویم ها قرار دهید و آنها را برای دیرتر برنامه ریزی کنید ، نه اینکه هنگام شروع جلسه تماس را تنظیم کنید.

همچنین اجازه می دهد تا …

 wwdc-2021-apple-035-ios-15-facetime.png

عکس صفحه /سیب

FaceTime با اندروید و ویندوز

FaceTime قبلاً فقط برای کاربران آیفون یا iMac در دسترس بوده است ، اما با استفاده از پیوندهای دعوت اکنون می توانید نفر را در Android یا Windows به تماس بپیوندید. هنگامی که پیوند را برای آنها ارسال کردید ، آنها می توانند از طریق مرورگر وب خود در هر دستگاهی که استفاده می کنند به آن بپیوندند. اپل می گوید تماس ها همچنان به صورت رمزنگاری گردیده از پایان به انتها رمزگذاری می شوند.

صوت فضایی

تابع جداسازی صوتی فضایی جدید در برنامه FaceTime در دسترس خواهد بود که به طور چشمگیری به کاهش نویز پس زمینه کمک می کند. اپل نسخه ی نمایشی را نشان می داد که در آن فرد از یک دمنده برگ پر سر و صدا در پشت فرد مکالمه استفاده می کند ، اما هنگامی که عملکرد جداسازی جدید فعال گردید ، فقط صحبت های او شنیده می شود. مطمئناً برای برقراری تماس در مکانهای پر سر و صدا بسیار چشمگیر و عالی بود ، اگرچه نحوه زندگی در زندگی واقعی باید مشخص شود.

ورق برگشت سکه بهبود صدای فضایی است که هدف آن استفاده از پردازش صوتی سه بعدی برای بیشتر محیط اطراف یک بلندگو را ضبط کنید و کمک کنید به نظر برسد که آنها در اتاق با شما هستند.

 wwdc-2021-apple-024-ios-15-facetime.png

عکس صفحه / Apple

حالت عمودی برای FaceTime

هنگام استفاده از FaceTime ، با استفاده از دوربین های عمق سنج در iPhone ، iPad و iMac های اخیر ، می توانید پس زمینه ای مبهم و جذاب در تماس های FaceTime داشته باشید. Zoom یک ویژگی مشابه را ارائه می دهد ، اما این فقط مبتنی بر نرم افزار است ، بنابراین ممکن است در بهبود “بریده گردیدن” پس زمینه خود در نسخه اپل شاهد بهبودی باشیم.

 wwdc-2021-apple-028-ios-15-facetime.png

تصویر / اپل

SharePlay

SharePlay به شما امکان می دهد فیلم یا تماشای موسیقی کاملاً با دوستان و خانواده خود از طریق FaceTime همگام سازی کنید. بگویید ، به عنوان مثال ، شما می خواهید شرک را با دوستان خود تماشا کنید (چرا که چرا این کار را نمی کردید). SharePlay به شما اجازه می دهد فیلم همزمان در هر دو دستگاه شما (iPad ، iPhone ، Mac یا Apple TV) شروع شود و از تجربه تماشای آن در یک اتاق تقلید کند. هر دو طرف مکالمه می توانند هر چیزی را که تماشا می کنید مکث کرده و به عقب برگردانند و فقط با تماس FaceTime می توانید فیلم را با استفاده از تلفن یا iPad خود روی تلویزیون Apple خود پخش کنید.

با iTunes و Apple Music همراه با HBO ، TikTok ، Disney Plus ، Paramount Plus و دیگران به عنوان شرکای اولیه کار می کند.

 wwdc-2021-apple-028-ios-15-facetime.png

عکس صفحه / اپل

نمای شبکه شبکه FaceTime

با تماس دوستان و خانواده در نقاط مختلف ، تماسهای گروهی FaceTime از ویژگیهای مهم است. نمای جدید شبکه همه افراد را بر روی صفحه قرار می دهد ، و مشاهده روشن بودن بلندگو با روشن گردیدن بلندگو ، کار را آسان تر می کند. به نظر می رسد تقریباً مشابه نمای گالری زوم است و از کسی که سعی در مذاکره با تماس های گروه خانواده یا جلسات تیم از طریق FaceTime داشته باگردید ، مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت