آیفون ۱۳ یک خرید اینترنتی نیست: چرا ممکن است آیفون ۱۲S پرچمدار بعدی اپل باشد

2021-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 iphone-12-pro-max-hoyle-product-hero

Andrew Hoyle / CNET

تا مراسم خیمه شب بازی اپل در پاییز ، نام خانواده آینده آیفون حدس هرکسی است. بسیاری تعجب می کنند: آیا امسال شرکت به طرح نامگذاری متوالی پایبند خواهد بود؟ در اینجا در CNET ، ما به خاطر تداوم ، به پرچمدار بعدی به عنوان آیفون ۱۳ اشاره کرده ایم ، اما موجی از گزارش ها حاکی از آن است که ممکن است مورد انتخاب اپل نباگردید.

از بین نام های احتمالی ، آیفون ۱۲S شایعه گردیده است که پیشرو در سری امسال است. نه آیفون ۱۳٫ مقاله ژانویه بلومبرگ با استناد به مهندسین اپل می گوید که برای نسخه های آینده فقط نسخه های جدیدی در نظر گرفته گردیده است که احتمالاً نسخه “S” آیفون ۱۲ خواهد بود. Jon Prosser همچنین از افشاگرهای مکرر به سمت آیفون ۱۲S اشاره کرده است. ما قبلاً دیده ایم که اپل با آیفون ۶ اس ۲۰۱۵ ، که جایگزین آیفون ۶ ۲۰۱۴ گردید ، و دوباره با آیفون XS 2018 ، پیگیری آیفون X 2017 ، از این طرح نامگذاری استفاده می کند.

اما اگر گزارش های دیگر دقیق باگردید ، در آنجا سال آینده آیفون ۱۳ به قفسه ها برخورد نخواهد کرد: : انتظار می رود که اپل در سال ۲۰۲۲ به یک آیفون ۱۴ جهش کند ، به طور کلی “آیفون ۱۳” را از نامگذاری خود حذف کند. در اینجا دلیل آن است.

 شارژر 015-iphone-12-magsafe

پاتریک هلند / CNET

نام آیفون ۱۳ می تواند برای اپتیک بد باگردید

هیچ رازی نیست که ارتباط شماره ۱۳ با بدشانسی واکنش های واقعی دارد. فقط از توسعه دهندگان املاک که طبقه ۱۳ را از بلندمرتبه های خود حذف می کنند ، از تعداد زوج هایی که از ازدواج در روز سیزدهم دور می شوند یا از روانشناسانی که بیماران را به دلیل تریسکایداکافوبیا معالجه می کنند ، بپرسید ، ترس از شماره ۱۳٫

اپل این را می داند درک کمتر از مطلوب می تواند مشتریان را از خرید آیفون ۱۳ بترساند. در گذشته ، اپل با تولید چیپ ست A13 Bionic و به عنوان مثال بروزرسانی نرم افزار iOS 13 . با این حال ، این یک تمرین مارک تجاری بالاتر است ، زیرا ما در مورد آیفون صحبت می کنیم ، یکی از محبوب ترین محصولات مصرفی تاکنون. محصولی که تقریباً ۵۰٪ از درآمد میلیاردی اپل را به دست می آورد.

بیشتر بخوانید : آیفون ۱۲ اپل به بیشترین درآمد و سود در تاریخ شرکت خود منجر گردید

 iphone x iphone 8 8 plus

The آیفون X (مرکز) ، در سال ۲۰۱۷ در کنار آیفون ۸ (چپ) و آیفون ۸ پلاس (راست) راه اندازی گردید.


Sarah Tew / CNET

آیفون ۱۲S زمینه را برای یک ارتقا بزرگ فراهم می کند

با استفاده از نام آیفون ۱۲ اس و رد گردیدن از آیفون ۱۳ ، اپل همچنین می تواند زمینه ایجاد یک تعمیر اساسی در هنگام آیفون ۱۴ یا ۱۵ را فراهم کند ، درست مانند این کار با iPhone X انجام گردید. ممکن است به یاد داشته باشید که اپل در سال ۲۰۱۷ نام آیفون ۹ را رد کرد ، در عوض آیفون ۷ ۲۰۱۶ را با آیفون ۸ ، ۸ پلاس و آیفون X دنبال کرد. و فراموش نکنید که آیفون X آیفونی بود که استانداردهای طراحی را بازتعریف کرد و راه را برای آیفون امروزی هموار کرد.

با توجه به برخی از حساب ها ، آیفون ۱۴ یا ۱۵ (یا هر آنچه اپل تصمیم گرفت آن را بنامد) می تواند ورود این شرکت به دنیای تلفن های هوشمند تاشو باگردید به طور واضح ، نمی توان به طور قطعی گفت که آیا یک آیفون تاشو هرگز نور روز را خواهد دید یا خیر ، اما ما امیدواریم که این اتفاق در اوایل سال آینده رخ دهد. گزارش بلومبرگ ، منتشر گردیده در ژانویه ، گفت که اپل قبلاً نمونه اولیه نمایشگر آیفون تاشو را دارد اما راه اندازی آن را تأیید نمی کند. سایر رسانه ها ، به عنوان مثال روزنامه اقتصادی تایوان ، به عنوان سال تحقق آیفون تاشو ، در سال ۲۰۲۲ وصل گردیدند. تحلیلگر مشهور اپل ، مینگ چی کو به سال ۲۰۲۳ اشاره کرد.

تا زمان سقوط اپل ، هیچ تضمینی در مورد اینکه چه اسمی به آیفون امسال زده می شود ، وجود ندارد. اما اگر شما می خواهید در مورد آنچه که ما از Phone 13 یا ahem انتظار داریم بیشتر بدانید ، خانواده iPhone 12S ، خلاصه برخی از آبدارترین شایعات آیفون را بخوانید .

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت