AirTags روشن است: ردیاب های چشمگیر بلوتوث اپل یک برنامه اندرویدی دریافت می کنند

2021-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 2021-04-20-12-26-29

علیرغم اندازه کوچک ، AirTag اپل دارای بلوتوث ، نوار باند فوق العاده و NFC است تا به شما در یافتن آن و مواردی که به آن متصل است کمک کند.


Sarah Tew / CNET

این داستان بخشی از اپل رویداد است ، پوشش کامل ما از آخرین اخبار از دفتر مرکزی اپل.

Apple AirTag ردیاب بلوتوثی کوچکی است که به شیئی مانند کلیدهای شما متصل می شود (با کمک یک مورد جداگانه فروخته گردیده ) و با استفاده از Apple می توان آن را پیدا کرد شبکه من را با یک برنامه در iPhone ، Mac یا iPad پیدا کنید. این یک سطح از امنیت و حریم خصوصی است که با سایر ردیاب های بلوتوث قابل مقایسه نیست. اپل هگردیدارهایی برای آگاه کردن فرد در صورت مسافرت AirTag ناشناخته با وی در بر می گیرد ، اما برخی از روزنامه نگاران و پست ها در شبکه های اجتماعی نشان می دهند آن عوامل بازدارنده ناخواسته به اندازه کافی پیش نرفته اند. روز پنجشنبه ، اپل اعلام کرد زمانی که AirTag طول می کگردید تا یک هگردیدار را از مالک خود جدا کند ، به روز می کند. اپل در حال کار بر روی یک نسخه آندروید است که در اواخر سال جاری منتشر خواهد گردید تا به کاربران کمک کند “تشخیص دهند AirTag غریبه با آنها حرکت می کند.” اما بزرگترین نقطه فروش AirTag شبکه Find My اپل است که از صدها میلیون دستگاه اپل تشکیل گردیده است. هفته گذشته ، شبکه یافتن من برای اشخاص ثالث باز گردید که می توانند از شبکه برای مواردی مانند دوچرخه و هدفون استفاده کنند. این فقط باعث افزایش تعداد دستگاه ها در Find My می شود و از قدرت بیشتری برخوردار می شود. و این مهم است ، زیرا فرض کنید کلیدهای خود را گم کرده اید و AirTag به آنها متصل گردیده است. به محض این که فردی با دستگاه دیگری در شبکه Find My مانند آیفون از مسیر خود عبور کند ، AirTag برای به روزرسانی مکان کلیدهای گمگردیده شما با ایمن در پس زمینه ارتباط برقرار می کند. AirTags در واقع فریمی است که قدرت و دسترسی شبکه Find My اپل را به نمایش می گذارد.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است: [۱۹۶۵۹۰۱۰] این را تماشا کنید:

AirTags اپل تأثیر اندکی خوبی را ایجاد کردند۶:۵۵

AirTag ها با هر iPhone یا iPodTouch در iOS 14.5 یا هر iPad iPad در iPadOS 14.5 کار می کنند. هزینه یک AirTag 29 دلار (۲۹ پوند ، ۴۵ دلار استرالیا) و چهار بسته ۹۹ دلار است (۹۹ پوند ، ۱۴۹ دلار استرالیا). شما می توانید AirTag را از جمعه ۲۳ آوریل سفارش دهید و AirTags در ۳۰ آوریل در دسترس خواهد بود.

بیشتر بخوانید: Apple AirTag یک رقیب کاشی است: قیمت ، حکاکی رایگان ، لوازم جانبی هرمس ، حریم خصوصی و موارد دیگر

AirTag کمی بزرگتر از ضرابخانه خردسال است

من نمی توانم به اندازه کافی تأکید کنم که AirTag کوچک است. وزن آن تقریباً همان دو چهارم است. قطر آن از نعناع Junior ، Milk Dud یا Mento بزرگتر است ، اما نه خیلی. یک طرف آن سفید است ، طرف دیگر آن فولاد ضد زنگ است. و احساس خوبی دارد. در حقیقت ، دارای درجه مقاومت IP67 برای مقاومت در برابر گرد و غبار و آب است و می تواند در غرقابی تا ۱ متر (حدود ۳ فوت) به مدت ۳۰ دقیقه زنده بماند.

 009-apple-airtag-2021

AirTag Apple کمی بزرگتر از برخی از آب نبات های محبوب است.


Patrick Holland / CNET

پشت فولاد ضد زنگ یک باتری CR2032 قابل تعویض قرار دارد که اپل ادعا می کند یک سال دوام خواهد آورد. هر AirTag با یک نصب از قبل همراه است. وقتی کم کم شروع می شود ، آیفون شما یک اعلان دریافت می کند. و باتری CR2032 معمول است. من دوست دارم که اپل تصمیم گرفت باتری را قابل تعویض و دسترسی به آن آسان کند.

در عرض چند روز دیگر ، آرم اپل در قسمت فولاد ضد زنگ چند خراش ایجاد کرده است. من AirTag را در نگهدارنده حلقه کلید چرمی اپل فعال کرده ام حلقه کلید من علائم خراش عمیق نیستند. در حقیقت ، به نظر نمی رسد که این فلز اصلاً خراشیده گردیده باگردید. من مطمئن نیستم که چگونه آرم بر روی فولاد ضد زنگ اعمال می شود ، اما تنها راهی که می توانم آنچه را که اتفاق افتاده توصیف کنم این است که به نظر می رسد یک بلیط خراشیده قرعه کشی باگردید.

 Apple AirTag

بعد از یک روز ، آرم اپل چند علامت خراش دارد.


پاتریک هلند / CNET

دریافت تنظیمات AirTag با آیفون خود

راه اندازی AirTag خود آسان است. شما فقط زبانه باتری را می کشید ، آن را به آیفون نزدیک کرده و روی دکمه اتصال ضربه می زنید. مشابه راه اندازی یک جفت AirPod است. من مجبور گردیدم آیفون خود را به iOS 14.5 به روز کنم ، وارد حساب iCloud خود شوم و کد قفل را در آیفون خود تأیید کنم. اما حتی با مراحل اضافی نیز این یک روند ساده بود.

از آنجا خواسته می شوید نام آن را بگذارید. به عنوان مثال ، من AirTag خود را “کلید” نامیدم زیرا آن را به کلیدهای خود متصل کردم. می دانم ، اصلی است. (ما یک راهنمای گام به گام برای چگونگی تنظیم و استفاده از AirTags خود در اینجا داریم .]

AirTag را با نواختن صدای زنگ صدا پیدا کنید

هنگامی که AirTag به شما متصل گردید Apple ID ، می توانید از برنامه Find My استفاده کنید و در زیر تب Items با آن تعامل کنید. برای کمک به یافتن مورد خود می توانید AirTag متصل به آن را پینگ کرده و صدایی را پخش کنید. AirTag از سطح خود به عنوان محرک صدا برای تولید صدا استفاده می کند و از این رو فاقد هرگونه کوره کوچک اسپیکر است.

حتی اگر برنامه Find My را در iPhone خود باز نکنید ، می توانید بگویید ، “Hey Siri ، کلید های من کجاست؟” AirTag در پاسخ صدا خواهد زد.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

مقایسه می کنیم AirTag های اپل علیه ردیاب های کاشی۹:۱۱

AirTag از Precision Finding برای راهنمایی شما به سمت آن استفاده می کند

اما بهتر می شود. اگر آیفون ۱۱ یا ۱۲ دارید می توانید از Precision Finding برای تعیین محل AirTag خود استفاده کنید. و این بدان دلیل است که AirTag مانند آیفون ۱۱ و ۱۲ دارای تراشه فوق باند U1 برای تعیین دقیق مسافت و جهت ها برای رسیدن به آن است. رابط کاربری بسیار جالبی در آیفون شما ظاهر می شود تا شما را به سمت مورد و AirTag راهنمایی کند. از دوربین های آیفون ، نرم افزار ARKit ، شتاب سنج و ژیروسکوپ همراه با داده های AirTag برای ایجاد یک راهنمای تصویری استفاده می کند که با لمس و صدا شما را به سمت چیز گمگردیده هدایت می کند. جستجوی دقیق در محدوده بلوتوث AirTag کار می کند.

 2021-04-20-12-25-45

جستجوی دقیق می تواند شما را به نوبه خود سوق دهد – بچرخید تا در پایان به کالای خود و AirTag برسید.


Apple / عکس از پاتریک هلند / CNET

اگر کسی AirTag گمگردیده ای پیدا کند ، می تواند با استفاده از NFC با آن ارتباط برقرار کند

اگر AirTag شما دور است ، می توانید آن را در حالت گمگردیده قرار دهید ، که به شما امکان می دهد شماره تلفنی وارد کنید. اگر کسی با AirTag برخورد کند ، می تواند با تلفن NFC (iOS یا Android) روی آن ضربه بزند. با این کار آنها به وب سایتی با اطلاعاتی در مورد نحوه تماس با شما منتقل می شوند.

AirTags اطلاعات موقعیت مکانی شما را ذخیره نمی کند

شما ' تنها کسی است که می تواند AirTag شما را ببیند. هیچ داده یا سابقه مکانی در AirTag خود ذخیره نمی شود. هنگامی که AirTag با یک دستگاه Find My دیگر تماس می گیرد ، مانند iPhone ، اطلاعات مکان به صورت رمزگذاری گردیده و به صورت ناشناس منتقل می شود.

هیچ کس ، حتی اپل ، از محل AirTag شما یا هویت دستگاه Find My استفاده نمی کند. پیداش کن. هر سیگنال بلوتوث به طور مکرر می چرخد ​​، بنابراین افراد دیگر نمی توانند از آنها برای ردیابی شما استفاده کنند.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

آیا AirTags از آزمون دوام ما زنده ماندند؟۹:۱۱

AirTags نمی تواند شخص دیگری را ناخواسته ردیابی کند

افرادی هستند که ممکن است بخواهند از گمنامی و حریم خصوصی AirTag برای ردیابی شخص دیگری استفاده کنند بدون اینکه آنها بدانند. اپل برای جلوگیری از ردیابی ناخواسته ، چندین ویژگی ایجاد کرده است.

هر AirTag که برای مدتی از صاحبش جدا شود ، صدا را پخش می کند تا هنگام جابجایی به شما هگردیدار دهد. برای هگردیدار از AirTag شخص دیگری نیازی به آیفون یا تلفن اندرویدی ندارید. بیایید بگوییم AirTag خود را در کیف شما قرار داده و می روم. به محض حرکت AirTag صدایی برای هگردیدار به شما پخش می کند تا بتوانید آن را پیدا کنید. شما می توانید از هر تلفن iOS یا Android با NFC برای تعامل با AirTag من استفاده کنید و اطلاعات مربوط به آن را دریافت کنید (مثل اینکه در حالت گمگردیده باگردید) یا دستورالعمل های نحوه برداشتن باتری و غیرفعال کردن آن را مشاهده کنید.

علاوه بر همه ، دستگاه iPhone یا iOS شما می تواند وجود AirTag را که از مالک آن جدا گردیده است به شما هگردیدار دهد. سپس می توانید صدایی را در AirTag ناشناخته پخش کنید تا آن را پیدا کنید. کمی وجود دارد که “ حباب سبز ویژگی های مشابه حباب آبی را ندارد” که در اینجا با AirTag در جریان است ، اما در ابتدایی ترین سطح ، حتی بدون تلفن ، AirTag های ناخواسته وجود دارد طراحی گردیده برای یافتن.

 Apple AirTag

با برداشتن باتری CR2032 AirTag غیرفعال می شود.


Patrick Holland / CNET

استفاده از برچسب های هوا بر روی حیوانات خانگی یا بچه ها

به محض اعلام AirTags ، دیدم دوستان آنلاین در حال شوخی هستند که چگونه می خواهند یکی را روی بچه یا سگ خود بگذارند یا هر چیز دیگری. اگر این مورد را به حیوان خانگی وصل کنید ، برای به روزرسانی موقعیت مکانی آن ، باید در محدوده بلوتوث دستگاهی در شبکه یافتن من باگردید – اگر سگتان به جنگل فرار نکرده باگردید ، زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد.

تا آنجا که بچه ها ، AirTag برای مواردی به عنوان مثال کوله پشتی کودک شما در نظر گرفته گردیده است. ویژگی های داخلی با هدف جلوگیری از ردیابی که در بالا ذکر کردم ، به این معنی است که AirTag بهترین گزینه برای نگهداری اطلاعات در محل فرزند شما نیست. بهتر است از Apple Watch with Family Setup استفاده کنید.

لوازم جانبی AirTag

AirTag ها کوچک هستند و می توان آنها را به عنوان مثال در جیب کیف قرار داد ، اما فاقد سوراخ کلید است. تنها راه اتصال آن به چیز دیگری خرید و استفاده از کیف است. اپل دارندگان AirTag را می فروگردید و پرونده های شخص ثالث در حال حاضر شروع به آزاد سازی می کنند :

من مجبور گردیدم حدود ۸ ساعت از AirTag استفاده کنم ، که زیاد نیست. من مشتاقانه منتظر هستم که آن را برای مدت طولانی تری امتحان کنم و هنگامی که وقت بیشتری با AirTag داشته باشم با بازبینی عمیق برمی گردم.

بیشتر بخوانید : اولین لوازم جانبی AirTag اپل اینجا هستند ، و قیمتها از ۱۳ تا ۴۴۹ دلار است (واقعاً)

بروزرسانی ، ۲۳ آوریل: اضافه گردیده است که آرم اپل از قبل دارای علائم خراشیده گردیده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت