ویندوز ۱۱: هر آنچه از سیستم عامل جدید Microsoft می خواهیم

2021-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 windows-10

ما هنوز نمی دانیم که طراحی جدید ویندوز ۱۰ به چه صورت است ، یا اینکه به آن ویندوز ۱۱ می گویند ، اما مواردی داریم که می خواهیم در آن ببینیم .


مایکروسافت

به نظر می رسد ویندوز ۱۱ در حال رخ دادن است . مایکروسافت روز پنجشنبه در رویدادی مجازی از آنچه که “ نسل بعدی ویندوز ” نامیده است ، رونمایی خواهد کرد ، علی رغم وعده های قبلی که ویندوز ۱۰ نسخه نهایی سیستم عامل است. تصاویر فاش گردیده از نسخه جدید ویندوز ، با یک منوی استارت جدید ، صفحه اصلی و صدای شروع به کار و زیبایی مدرن تر و شبیه Mac ، طراحی جدیدی را نشان می دهد.

خارج از زیبایی ، سردبیران CNET از جمله جیسون هینر ، استیفن شنکلند ، لوری گرونین و خودم امید زیادی به آنچه آخرین نسخه ویندوز از نظر عملکرد ، بهره وری و سایر ویژگی ها دارد ، دارند. در اینجا همان چیزی است که ما امیدواریم در ویندوز ۱۱ ببینیم (یا هر نسخه ای که از نسخه جدید ویندوز نامیده می شود).

یک کنترل پنل به جای دو مورد

یک شکایت بزرگ در بین کاربران ویندوز ۱۰ ، تقسیم گیج کننده بین صفحه کنترل و برنامه تنظیمات است . یک رابط کنترل پنل کنترل می تواند در ویندوز ۱۱ بهبود داشته باگردید.

فیلمبرداری محاسباتی برای وب کم ها

با توجه به تغییر کاربری بسیاری از افراد به کار از راه دور یا ترکیبی ، نیاز به یک تجربه وب کم مناسب برای همه افراد بزرگنمایی و تیم ها ضروری است. تماس می گیرد. تلفن های iPhone 12 Pro و اخیر Google Pixel قبلاً شامل پردازش تصویر محاسباتی برای بهبود کیفیت هستند. ما دوست داریم که این ویژگی را در ویندوز ۱۱ برای وب کم ها ببینیم ، که همچنین می تواند رایانه های شخصی را نسبت به M1 Macs جدید برتری دهد.

دسک تاپ های مجازی بیشتر Mac-like

Mac ها دارای یک ویژگی عالی معروف به Spaces هستند که به شما امکان می دهد به راحتی چندین دسک تاپ مجازی ایجاد کنید تا صفحه شما منظم تر باگردید. در ویندوز ، انجام این کار چند مرحله دیگر طول می کگردید . ما می خواهیم ایجاد و مدیریت دسک تاپ مجازی در ویندوز ۱۱ آسان تر باگردید.

 w10-virtual-desktops.jpg

دسک تاپ های مجازی به شما کمک می کنند تا برنامه های خود را در چندین فضای کاری گسترش دهید.


عکس صفحه توسط Nate Ralph / CNET

ما را مجبور به استفاده از Edge

مرورگر مایکروسافت مبتنی بر کروم مرورگر Edge در ویندوز ۱۰ به طور پیش فرض کنید متوقف کنید. البته ، می توانید آن را به مرورگر مورد نظر خود تغییر دهید ، مانند Chrome ، Firefox یا Brave . اما برخی از کاربران با بازنشانی مجدد پیش فرض مایکروسافت به Edge ، مشکلی را گزارش کرده اند. ما امیدواریم که تنظیم و نگهداری پیش فرض ها در ویندوز ۱۱ راحت تر باگردید.

به روزرسانی سریعتر ویندوز

ویندوز ۱۰ نشان دهنده حرکت مایکروسافت در ارائه ویندوز به عنوان یک سرویس ، با بروزرسانی های مداوم است – که برای حفظ امنیت ماشین ها بسیار مناسب است. با این حال ، این به روزرسانی ها می توانند کند باشند. در ویندوز ۱۱ ، ما می خواهیم رویکردی بیشتر شبیه Google با سیستم عامل Chrome را مشاهده کنیم ، جایی که این ارتقا در یک بخش دوم انجام می شود بنابراین در پس زمینه انجام می شود.

خاموش کردن سریع ، راه اندازی مجدد و بیدار گردیدن از خواب

رایانه های شخصی با ویندوز ۱۰ می توانند با خاموش گردیدن سریع ، راه اندازی مجدد و زمان بیدار گردیدن از خواب روبرو شوند ، گاهی اوقات به دلیل نیاز به بستن برنامه هایی مانند مدیر وظیفه است. ما می خواهیم که در نسخه بعدی سرعت این گزینه ها مشاهده شود.

 windows-laptop-how-to-tech-tip-cnet-2021-13-lenovo-yoga-c940-2-in-1

ما می خواهیم در ویندوز ۱۱ شروع به کار ، خاموش گردیدن و بیدار گردیدن از خواب را سریعتر ببینیم.


Sarah Tew / CNET

پد لمسی سه انگشتی برای کشیدن و رها کردن

MacOS گزینه استفاده از سه انگشت روی پد لمسی را برای کشیدن و رها کردن موارد ارائه می دهد. اما دستگاه های ویندوز در حال حاضر برای انجام این کار دوبار کلیک می کنند.

گزینه های آسان تر برای تغییر جهت پیمایش

مجدداً ، MacOS در صورت تمایل از تنظیمات سیستم ، تغییر جهت جهت حرکت ماوس را آسان می کند. اما در ویندوز ۱۰ ، شما باید وارد Registry شوید ، و این یک روند پیچیده تر است.

ایجاد حساب کاربری ساده

در ویندوز ۱۰ ، برای ایجاد حساب کاربری جدید باید وارد شوید و مایکروسافت توصیه می کند که حساب جدید نیز به یک حساب Microsoft متصل شود. ما می خواهیم ایجاد حساب کاربری آسان تر بدون ورود به سیستم یا تحت فشار قرار گرفتن آن برای ایجاد یا اتصال حساب Microsoft انجام دهیم.

 windows-laptop-how-to-tech-tip-cnet-2021-02-microsoft-surface-book ویندوزهای لپ تاپ -2-15 اینچی

ما امیدوارم تنظیم حساب های کاربری در ویندوز ۱۱ کمی راحت تر شود.


Sarah Tew / CNET

بهبود تنظیم چندین دوربین ، وب کم ، میکروفون و هدست

با افزایش کار از خانه ، افراد بیشتری با چندین وب کم ، میکروفون و هدست تنظیمات رایانه خود را بهبود می بخشند. با این حال ، ویندوز ۱۰ انتخاب دستگاهی را که می خواهید استفاده کنید مشکل است و گاهی اوقات لازم است که یکی دیگر را غیرفعال کنید. ما می خواهیم گزینه های بهتری را برای تعویض بین چندین دستگاه در ویندوز ۱۱ مشاهده کنیم.

چه ویژگی های دیگری می خواهید در ویندوز ۱۱ مشاهده کنید؟ سکوت در کامنت های پایین.

برای اطلاعات بیشتر ، همه آنچه تاکنون در مورد ویندوز ۱۱ و می دانیم چگونه Windows 10 را به صورت رایگان بارگیری کنید ، اگر قبلاً آن را بارگیری نکرده اید ، بررسی کنید

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

Windows 10: ویژگی هایی که اکنون امتحان می کنید۱:۵۳

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت