WatchOS 8 به زودی ارائه می شود. در اینجا هر نسخه ارتقا یافته اپل واچ وجود دارد که انتظار می رود

2021-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 WatchOS 8

Apple / عکس از راسل هالی / CNET

این داستان بخشی از اپل رویداد است ، پوشش کامل آخرین اخبار از دفتر مرکزی اپل.

برای برخی از ویژگی های جدید Apple Watch آماده هستید؟ WatchOS 8 سهم بزرگی در رویداد اپل WWDC 2021 داشت. پلتفرم محبوب Apple Watch در به روزرسانی نرم افزار بعدی خود شاهد تغییرات جالبی است که به زودی می توانید بررسی کنید. توسعه دهندگان ابتدا به نسخه بتا دسترسی پیدا می کنند و عموم مردم می توانند این نسخه را بعداً در سال جاری بارگیری کنند ، احتمالاً در پاییز.

بیشتر بخوانید: Apple Watch SE در مقابل سری ۶ در مقابل سری ۳: چگونه انتخاب کنیم؟

برنامه Breathe در حال به روزرسانی است ، از یک انیمیشن جدید برای کمک به شما در تمرکز به حالت “انعکاس” که شما را وادار می کند درباره چیز خاصی فکر کنید و ذهنیت را بهبود ببخشید. Reflect به عنوان یک برنامه جداگانه در دسترس خواهد بود بنابراین می توانید از آن به همان اندازه که می خواهید استفاده کنید.

 WatchOS 8

Apple / عکس از راسل هالی / CNET

طرفداران ردیابی خواب متوجه می شوند که میزان تنفس جدیدی به شما کمک می کند تا چند دقیقه نفس بکشید ، و با مرور زمان به روندها نگاهی بیندازید تا ببینید چه مواردی را باید بهبود ببخشید. هرچه بیشتر از این ویژگی استفاده کنید ، به احتمال زیاد Apple Health اطلاعات بیشتری را در مورد روند خواب به شما نشان می دهد ، که می تواند منجر به جلوگیری از بروز هرگونه مشکل احتمالی در آینده شود.

 screen-shot-2021-06-07-at-2- 11-36-pm-2.png

Apple / عکس از راسل هالی / CNET

اکنون تمرینات تناسب اندام شامل حالت های تمرین تای چی و پیلاتس است ، بنابراین می توانید با دقت بیشتری این فعالیت ها را ردیابی کنید. مانند تمام تمرینات دیگر ، شما گزینه را انتخاب کرده و تا زمانی که یک تمرین را به پایان نرسانید ادامه دهید. تمام فعالیت های آن تمرین سپس با Apple Health به اشتراک گذاشته می شود.

موارد جدید در WatchOS 8 چیست؟۸:۴۰

Jeanette Jenkins مربی محبوب تناسب اندام با هفت تمرین جدید برای هر نوع بدن به Apple Fitness Plus اضافه می شود. یک سری جدید Artist Spotlight اضافه می شود که بر روی نوازندگان متمرکز است تا شما را به حرکت واداشت. انتظار می رود این موارد در ماه آینده در Apple Fitness Plus موجود باگردید.

 WatchOS 8

Apple / عکس از راسل هالی / CNET

صفحه تماشای جدید Portraits باعث می شود عکس های معروف ساعت تماشا بیشتر بر روی یک شخص تمرکز داشته باگردید و هنگام چرخاندن تاج ساعت خود با انیمیشن ها عمق را ارائه می دهد. علاوه بر این ، Apple Photos در ساعت بهبود یافته است تا گزینه های بیشتری در اختیار شما قرار دهد و عکس های مورد نظر خود را به راحتی از مچ دست پیدا کنید.

پیام رسانی از طریق اپل واچ نیز بهبود یافته است ، از جمله پاسخ های کوچک gif کوچک برای مرور و بهبود پاسخ های صوتی. همچنین می توانید از طریق برنامه عکس های به روز گردیده ، عکس ها را با دو ضربه ارسال کنید ، دقیقاً مانند عکس هایی که از تلفن خود می گیرید.

 WatchOS 8 Walking Steadiness

Apple / عکس از راسل هالی / CNET

Apple Health همچنین از داده های ردیابی مرحله ای شما برای کمک به ارزیابی آنچه “ثبات قدم زدن” می نامد ، استفاده می کند. این اندازه گیری نگاهی به راه رفتن و تعادل شما دارد و به شما نشان می دهد که چگونه در یک اندازه گیری واحد مراقب سلامت کلی مرحله خود باشید.

برنامه Apple Health براساس داده های موجود به شما نمره می دهد و برای بهبود ثبات هنگام راه رفتن توصیه هایی می کند. این ویژگی فقط به ساعت اپل محدود نمی شود ، اما اگر قبلاً از این ویژگی استفاده کرده باشید ، می توانید اطلاعات بیشتری را به این اندازه گیری ارسال کنید.

 Apple Glucose

Apple / عکس از راسل هالی / CNET

یکی از مواردی که به عنوان بخشی از WatchOS 8 به گردیدت شایعه گردیده است ، نظارت بر قند است که در کنار یک سنسور گلوکز جدید در یک ساعت هوشمند اپل وجود دارد. در حالی که کلمات هرگز با صدای بلند گفته نمی گردیدند ، “برجسته های گلوکز خون” به طور خلاصه در این اسلاید در طول این رویداد دیده می گردید ، بنابراین ممکن است با آماده گردیدن اپل واچ بعدی ، اطلاعات بیشتری در مورد این ویژگی بشنویم.

اپل واچ از راه اندازی اولیه خود در سال ۲۰۱۵ ، زمانی که در ابتدا به عنوان یک کالای لوکس و کامل با یک نوع طلای ۱۰،۰۰۰ دلاری به نام Apple Watch Edition شناخته می گردید ، فاصله زیادی داشته است. اما طی چند سال گذشته ، اپل Watch را به عنوان یک وسیله بهداشتی تبلیغ کرده و مراحل و فعالیت دارندگان را ردیابی کرده است. اپل ویژگی های مرتبط با سلامتی مانند مانیتور قلب ECG ، فناوری همگام سازی تجهیزات بدنسازی و یک برنامه مراقبه را به آن اضافه کرده است.

 http://www.cnet.com/

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت