بهترین معاملات تلویزیونی Prime Day در حال حاضر: تخفیف های بزرگ برای Hisense ، Insignia ، LG ، Toshiba و موارد دیگر

2021-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

Amazon Prime Day فقط در چند ساعت شروع می شود – و با این معاملات Prime Day ، یک تلویزیون کاملاً جدید نیز می تواند در آینده نزدیک شما باگردید. حتی بهتر این است که برای به ثمر رساندن یک معامله لازم نیست صبر کنید تا Prime Day مناسب باگردید. بسیاری از محصولات اصلی تلویزیونی که از قبل مقرون به صرفه بودند ، مانند Insignia و Vizio ، هم اکنون در معرض فروش هستند.

بیشتر بخوانید : بهترین تلویزیون ها برای سال ۲۰۲۱

درست است ، آمازون در حال حاضر تخفیف در تعدادی از تلویزیون ها را شروع کرده است ، از جمله دو تلویزیون Fire TV Edition ارزان قیمت مارک ، همراه با معاملات بهترین خرید – از جمله بهترین تلویزیون که دیوید کاتزمایر ، استاد راهنمای تلویزیون CNET ، تاکنون بررسی کرده است. این چیزی است که ما امروز در مورد معاملات Prime Day در تلویزیون می دانیم.

بهترین خرید

ما این کار را نکرده ایم این تلویزیون Hisense را آزمایش کرده است (ما معمولاً مدل های Roku را ترجیح می دهیم). اما یک تلویزیون ۶۰ اینچی ۴K با قیمت کمتر از ۴۰۰ دلار یک معامله خوب است – و اگر تجربه تلویزیون Android را دوست ندارید ، همیشه می توانید یک استریم یا جعبه جریان ارزان را قلاب کنید. com / ” height=”425″ width=”756″/>

Insignia

طبق استانداردهای امروزی ، این تلویزیون Insignia در اندازه ۴۳ اینچ کمی کوچک است ، اما با وضوح ۴K واضح همراه با Fire TV آمازون ارائه می دهد رابط و از راه دور صدای الکسا. این Insignia 43 اینچی با ۱۰۰ دلار تخفیف برای اعضای Prime می تواند به عنوان تلویزیون دوم در خانه شما برای یک اتاق کوچکتر که به صفحه نمایش بزرگی احتیاج ندارید ، هزینه کمتری ایجاد کند.

آمازون

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت