بهترین معاملات آشپزخانه Prime Day: سرخ کن های هوا ، مخلوط کن ها ، وسایل کبابی ، یخ ساز و موارد دیگر

2021-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

تنها با ساعاتی دیگر با روز نخست آمازون ، معاملات آشپزخانه داغ در سراسر اینترنت وجود دارد ، نه فقط در آمازون. شما می توانید در یک دستگاه سرخ کن و ترکیبی متنوع Crux ترکیبی از کورکس یک مجموعه تیز از J.A پس انداز زیادی کنید. چاقوهای آشپزخانه هنکلز یا لیوان شراب شیک . و این فقط باعث خراش سطح می شود – در حال حاضر بسیاری از معاملات خرید لوازم کوچک محبوب ، اسباب آشپزخانه ، گیزموس و حتی شراب (شراب واقعی) وجود دارد.

ما همچنین پیش نمایش از آنچه را که برای Prime Day مناسب است به فروش خواهیم رساند و شامل سازندگان آب گازدار SodaStream Fizzi ، وسایل آشپزی مجموعه Hestan ProBond ، ذخیره سازی قابل استفاده مجدد Stasher ، مخلوط کن های دستی غوطه وری Dash به علاوه ۴۰ ٪ تخفیف محصولات آشپزخانه از خانه و خط آشپزخانه AmazonBasics خود خرده فروش. اما معاملات بهترین Prime Day معمولاً بدون هگردیدار زیادی انجام می شود ، بنابراین با ما تماس بگیرید زیرا ما این کار را چندین بار در روز به روز می کنیم.

و این فقط آمازون نیست – سایر خرده فروشان فروش ضد فروش را اعلام کرده اند و همچنین شامل تخفیف های اولیه لوازم ضروری آشپزخانه و ظروف آشپزی است. ما در حال مراقبت دقیق از Walmart ، Macy's ، Target ، Williams Sonoma ، Bed Bath & Beyond ، Sur La Table و اقلام دارای بلیط برتر مانند Always Pan ، Instant Pot و Opal یخ ساز ناگت هستیم. آمدن روزها.

برخی از معاملات قبلاً آمده و از بین رفته اند (متأسفم) ، اما ما انتظار داریم معاملات سریع در تمام آخر هفته از طریق رویداد فروش Prime Day ، که به طور رسمی فردا و سه شنبه برگزار می شود ، ادامه یابد. در زیر بهترین معاملات آشپزخانه و ظروف آشپزخانه Prime Day را که اکنون در دسترس است مشاهده خواهید کرد. حتماً مرتباً بررسی کنید زیرا ما این لیست را با جدیدترین معاملات به روز می کنیم.

Crux

من این اجاق را دارم و Crux به عنوان یك طرفدار آشپزخانه مطمئن است این ۱۵ ماه گذشته در خانه گیر کرده است. این به آرامی اما مطمئناً جایگزین اجاق بزرگ من در استفاده روزمره گردیده است.

من از آن برای جوشاندن ماهی ، ساختن بال مرغ ، سیب زمینی سرخ کرده (البته [ هوا سرخ گردیده]) ، کوفته های یخ زده و مقدار کم نور ، گرم کردن مجدد پیتزای باقیمانده و کارهای معمولی مانند نان تست و نان استفاده می کنم. خیلی سریع پیش گرم می شود و عملکرد سرخ کردن هوا سریعتر و تردتر از آنچه تصور می کنید طبخ می شود. به طور جدی ، یک بار که روشن گردید از آن دور نشوید وگرنه به پوسته کاجون برمی گردید.

JA Henckels

اگر به چاقوهای آشپزخانه تیز و محکم نیاز دارید ، J.A. Henckels یک شرط بندی مطمئن است و این مجموعه شش تکه با تمام ملزومات و ملزومات اساسی در Macy's به ۱۰۰ دلار کاهش می یابد.

آمازون

مطمئناً فصل تابستان است و این مجموعه از دو جفت در ۹،۶۰۰ بررسی آمازون امتیاز تقریباً مطلوبی دارد. همچنین در زمان فروش قبل از Prime Day ، هم اکنون به ۷ دلار کاهش می یابد.

آمازون

شما می توانید به طور حتم از این لیوان های شراب مدرن برای شراب استفاده کنید ، اما من فکر می کنم آنها می توانند ظروف حتی بهتری برای کوکتل های فانتزی هایبال یا یک اسپریتز آپرول تهیه کنند.

NutriBullet

این بلندر مخلوط کننده تاشو از قبل تقریباً به همه زمان ها رسیده بود کم ۶۰ دلار در HSN.com و سپس یک کد تبلیغاتی فعال HSN2021 کشف کردیم که ۲۰ دلار دیگر در شما صرفه جویی می کند. این مخلوط کن شخصی ۹۰۰ واتی را به اندکی ۴۰ دلار کاهش می دهد و این صادقانه کاملاً خوب است که بتواند از آن بگذرد. ​​

Ninja

این یک مخلوط کن کاملاً جامد است که هم قدرتمند است (۱۰۰۰ وات) و هم کاربرد آسانی دارد. هر از چند گاهی با چند دلار پایین تر از ۷۰ دلار کاهش می یابد اما معمولاً در حدود ۹۰ یا ۱۰۰ دلار معامله می شود.

Insignia

این جانبی نهایی تابستانی دو اندازه مختلف یخ پلت ایجاد می کند ، در هر روز ۲۶ پوند از آن را خنک می کند و در هر زمان معادل ۱٫۵ پوند آب منجمد را نگه می دارد. اگر شما یک میزبان سریال هستید یا به هر دلیلی دوست دارید یخ اضافی در دست داشته باشید ، این تقریباً به همان اندازه کم گردیدن یخ ساز است که مشاهده می کنید.

AeroGarden

این کوچکترین باغ داخلی AeroGarden است و بهترین راه برای نگهداری گیاهان تازه در طول بازو است.

بهترین خرید

این قیمت تقریباً ارزان است که هر سرخ کن هوا را پیدا خواهید کرد و اگر کاملاً با این ایده فروخته نگردیده اید اما کمی هوا را کنجکاو کنید ، این یک روش کم خطر برای فرو بردن انگشت پا در آب است. رابط دیجیتال را ترجیح می دهید؟ معامله بعدی را ببینید.

بلا

دیجیتال با بالاترین امتیاز ۲-quart سرخ کن هوا نیز تا ۲۰ دلار کاهش یافته است. این ۳۰ دلار تخفیف از قیمت عادی و معامله ای کاملاً خوب در مورد سرخ کن دیجیتال هوا با برنامه های از پیش تنظیم گردیده و برنامه های آشپزی رایانه ای است. سرخ کن هوا بلا نیز ممکن است یک هدیه عالی برای یک دانشجوی دانشگاهی یا دانشجویی که به دنیا می رود.

نینجا

این مقدار زیادی مخلوط کن است که هزینه زیادی ندارد. سیستم نینجا پرو البته شامل مخلوط کن قدرتمند ۱۴۰۰ واتی است ، اما همچنین دو فنجان مخلوط سازی شخصی برای استفاده و یک کاسه ۶۴ اونسی دارد که همه چیز را به یک غذاساز با اکتان بالا تبدیل می کند.

ساحل همیلتون

جایی برای کباب کردن وجود ندارد؟ مشکلی نیست این اجاق گاز بدون دود داخلی که دارای پنجره مشاهده است ، بدون اینکه آشپزخانه شما را به سونا تبدیل کند ، علائم کباب پز را به شما می دهد. به علاوه ، در حال حاضر ۱۰٫۵۰ دلار تخفیف دارد.

Bella Pro

پول زیادی نیست زمرد دارای ۵٫۲ لیتر ظرفیت پخت و پز است تا کل باند را با سیب زمینی سرخ کرده بدون روغن ، انگشتان مرغ و سایر تنقلات ترد تغذیه کند. همچنین دارای یک رابط دیجیتال و ایستگاه از پیش تنظیم گردیده برای پخت و پز آسان با یک دکمه است. مانند پینا کولاداها و جنجال در ساحل ، کنار استخر – یا واقعاً هرجای دیگر – این مخلوط کن شخصی ، قابل حمل و بی سیم BlendJet یک تابستان است که باید از آن استفاده کنید. BlendJet One در حال حاضر در Macy's فقط ۲۵ دلار (معمولاً ۴۰ دلار) پایین آمده است. این رنگ در رنگین کمان با این قیمت فروش موجود است و به صورت رایگان ارسال می شود.

Anova Culinary

اگر هنوز آشپزی sous vide را امتحان نکرده اید ، این خوب است زمان ربودن یک واحد با کیفیت رستوران است. نانو مدل اجاق گاز دقیق سطح ابتدایی Anova است اما هنوز هم نظرات بسیار خوبی را ارائه می دهد و در حال حاضر ۳۰ دلار تخفیف دارد.

AeroGarden

این باغ های غلاف داخلی کاملاً عصبانی هستند و AeroGarden پیشرو در این زمینه است. این یک سیستم رگردید مستقل است که آب و نور را از طریق LED تأمین می کند ، بنابراین می توانید آرام بنشینید و از گیاهان تازه ، کاهو ، پیازچه و گوجه فرنگی گیلاس لذت ببرید. این قیمت به همان میزانی است که برای باغ شش دانه مشاهده کرده ایم.

نینجا

] این یک قیمت مناسب برای یک مخلوط کن شخصی قدرتمند از یک مارک دارای بالاترین قیمت است. عملکرد Auto-IQ به صاف نگه داشتن مخلوط ها حتی در صورت استفاده از مواد متراکم و منجمد کمک می کند.

Williams Sonoma [19659009] اگر من مجبور گردیدم كه یك تكه ظروف را برای نجات در آتش انتخاب كنم ، قطعاً این كاكوت ۴ استارت Staub من است (برای فرهای هلندی صحبت می كند). در حال حاضر همان موردی که من استفاده می کنم و کاملاً آن را دوست دارم فقط ۲۰۱ دلار در رنگ فیروزه ای است.

Staub هنگام صحبت از ظروف ظریف فرانسوی ، با صنعتگرانی مانند Le Creuset و Mauviel در بالای انبار قرار دارد ، و این یک قطعه همه کاره است که شما (یا فرد خوشبختی که برای آن گیر می آورید) برای دهه ها استفاده خواهید کرد ، اگر طولانی تر نیست این یک معامله مهم در مورد یک قطعه ظروف خوب ، مناسب برای دم کردن ، خورشت ، سس و کباب کوره است. چدن میناکاری نمی تواند راحت تر تمیز شود و به نظر می رسد برای دامنه شما بسیار مطرود است گلدان روستایی با رنگ های کم و با این قیمت پایین موجود است.

Yummly

این گوشت دیجیتالی فانتزی دماسنج به تلفن شما متصل می شود بنابراین می توانید در حالی که بوقلمون بزرگ ، کباب یا بریان می پزد ، در اطراف خانه چرت بزنید. وقتی کار تمام گردید به شما هگردیدار می دهد تا هر بار آن دما داخلی را میخ بزنید. در مورد یک هدیه بزرگ روز پدر برای پدر pitmaster صحبت کنید ، مخصوصاً اگر آن را در فروش ربوده باشید.

Blendtec

گرچه Vitamix عزیز دنیای مخلوط کن های خانگی است ، اما Blendtec از نظر قدرت و عملکرد عقب نیست. اگر می دانید به کجا مراجعه کنید ، می توانید قیمت آن را با قیمت بسیار کمتری تهیه کنید. صحبت از این است که در حال حاضر هوم دپو دارای یک Blendtec Classic 570 بسیار قدرتمند با قیمت ۲۰۰ دلار است.

سرآشپز

اگر خواهان سرخ کن هوا هستید ، می گویم سطح آن را بیشتر کنید اجاق گاز همرفت کامل که دارای عملکرد سرخ کردن هوا است. اگر مثل من باشید ، تقریباً هر روز از آن استفاده خواهید کرد.

وینک

وقتی شما برای خدمات اشتراک محبوب شراب ثبت نام می کنید ، وینک با معامله کاملاً خوبی در مورد بطری های وینو شروع به کار می کند. در اولین سفارش وینک خود ۳۰ دلار پس انداز صرفه جویی می کنید یا چهار بطری را به قیمت ۳۰ دلار کیسه می کنید. حتی با لذت بیشتر ، نام تجاری دقیقاً درون سر شما قرار می گیرد و با تجزیه و تحلیل کام کام ، بهترین بطری ها را برای شما پیدا می کند قبل از اینکه جعبه شراب خود را بسازید.

Keurig

با كمتر از ۵ اینچ عرض ، قهوه ساز باریك اتوماتیک غلاف تقریباً در هر جایی مناسب خواهد بود. از صدها مارکی که نوشیدنی های خود را با Keurig سازگار کرده اند ، غلاف می گیرد ، از رستوران های کوچک ایندی تا لباس های بزرگتر مانند Dunkin 'و Starbucks. به دلیل مخزن ۴۶ اونسی ، کمی عمیق تر از K-Mini است ، اما در غیر این صورت ، ابعاد اساساً یکسان است. Best Buy آن را به صورت رایگان ارسال می کند یا می توانید از طریق فروشگاه وانت بدون تماس را انتخاب کرده و بعداً امروز آن را بگیرید.

بلا

هر روز با این سرخ کن عمیق ۱۵ دلاری روز را درست کنید.

Insignia

من قبلاً نگاه كردم و اين ارزان تر است به عنوان بزرگ سطل آشغال من بررسی ها را اسکن کردم و به نظر می رسد که یک مدل محکم با شکایت های گاه به گاه در مورد سنسور کند است.

نسخه ۸ گالنی ، مناسب برای حمام یا اتاق خواب نیز ۳۰ دلار است.

KitchenAid

KitchenAid بهترین میکسرهای پایه بازی را می سازد و این یکی از قدرتمندترین مدل های آن است. میکسر بالابر کاسه ای شامل یک کوبنده تخت روکش دار ، یک اتصال ضمیمه کننده خمیر ، یک قلاب خمیر مارپیچ و یک شلاق سیم ، همراه با کاسه فولاد ضد زنگ است. بیش از ۱۰ پیوست وجود دارد (به طور جداگانه فروخته می شود) که این اسب کار آشپزخانه را با صداقت به چرخ آسیاب ، بستنی ساز ، مارپیچ سبزیجات و موارد دیگر تبدیل می کند. این میکسر ایستاده Pro دارای مرمت و بازسازی گردیده است و جدید نیست ، اما با توجه به اینکه این لوازم در طول زمان چقدر مقاومت می کنند ، باید ارزش زیادی برای پول خود بدست آورید. توجه داشته باشید که ممکن است رنگ های خاصی به فروش برسد.

این قیمت ناسازگاری برای سازنده نان مهم نیست شما آن را برش می دهید مواد تشکیل دهنده چاودار ، خمیر مایه ، چند دانه یا سفید را در بدنه این پسر بچه بد ریخته و نان ساز بلا بقیه کارها را انجام می دهد. بدون نیاز به انتظار در صف در بازار کشاورز یا پخت و پز ، باید آرام بنشینید و از تازه ترین نان ممکن لذت ببرید.

توصیه های بیشتر برای غذا و آشپزخانه

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت