معاملات Prime Day Apple Watch: در سری ۶ تا ۱۲۰ دلار پس انداز کنید ، در حال حاضر در Apple Watch SE تا ۳۹ دلار پس انداز کنید

2021-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

این داستان بخشی از Amazon Prime Day 2021 است ، راهنمای CNET در مورد همه چیزهایی که باید بدانید و اینکه چگونه مطمئن شوید بهترین معامله را می کنید.

روز نخست آمازون فقط چند ساعت مانده است – امشب رسماً از نیمه شب PT آغاز می شود – اما فروش عمده از جمله تخفیف های بزرگ در Apple Watch در سطح جهانی در حال حاضر آغاز گردیده است. Apple Watch با یکپارچه سازی با آیفون خود ، از دسترسی راحت تری به موسیقی و اعلان ها گرفته تا ارائه ابزاری به شما کمک می کند تا متناسب باشید و سبک زندگی سالم تری داشته باشید.

در حال حاضر ، می توانید ۱۲۰ دلار در حال حاضر Series 6 در Amazon و Best Buy صرفه جویی کنید – البته فقط نسخه قرمز محصول ۴۰ میلیمتری. سایر نسخه های سری ۶ با قیمت ۷۰ دلار با قیمت Apple Store تخفیف می خورند که – از نظر تاریخی – قیمت بسیار خوبی است. آمازون همچنین تخفیف های گردیدیدی در هر دو اندازه اپل واچ SE دارد.

ما با تغییر قیمت و ظهور یا انقضا معاملات این داستان را به روز می کنیم ، بنابراین مطمئن شوید که بهترین قیمت ها را بررسی کنید.

اپل

آخرین ساعت اپل با ۱۲۰ دلار تخفیف در بهترین خرید و آمازون در مدل ۴۰ میلی متری محصول قرمز و در مدل های دیگر تا ۷۰ دلار در فروش است. سری ۶ علاوه بر نمایشگر همیشه روشن و نوار قلب ، میزان اکسیژن خون را نیز کنترل می کند (البته در آنجا انتظار نتایج پزشکی ندارید). بررسی Apple Watch Series 6 را بخوانید.

Vanessa Hand Orellana / CNET

همچنین می توانید ۷۹ دلار پس انداز کنید. در مدل بزرگتر ۴۴ میلیمتری سری ۶ در آمازون. تخفیف فقط در مدل قرمز محصول موجود است. در Best Buy و Walmart ، می توانید ۷۰ دلار در قیمت Apple صرفه جویی کنید ، Best Buy تخفیف در همان پنج رنگ حالت ۴۰ میلی متر و Walmart در قرمز و سفید ارائه می دهد.

Vanessa Hand Orellana / CNET

Watch SE مدل نزولی در سری ساعت های هوشمند ۲۰۲۰ اپل است. این شبیه سری ۵ ۲۰۱۹ است ، اما بدون صفحه نمایش همیشه روشن و عملکرد ECG است. Watch SE همچنین دارای پردازنده قدرتمندتر و نمایشگر Retina است که ۳۰٪ بزرگتر از سری ۳ قدیمی تر است. بهترین معامله ای که اکنون شاهد آن هستیم ۴۰ دلار تخفیف در آمازون با برخی از رنگ های نسخه ۴۰ میلی متری است.

بررسی Apple Watch SE ما را بخوانید.

Vanessa Hand Orellana / CNET

آمازون تخفیف های خوبی را برای برخی از رنگ های اپل واچ SE 44 میلی متری هم اکنون. با یک کوپن فوری می توانید ۳۹ دلار از قیمت فروشگاه اپل صرفه جویی کنید.

بررسی Apple Watch SE ما را بخوانید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت