پلی آف NBA: تماشا کنید ، امروز کلیپرز در مقابل سانز ، هاوکس در مقابل ۷۶ers استریم کنید

2021-06-20
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

بازی های مرحله پلی آف NBA 2021 کاملاً در جریان است و تقریباً هر روز بازی های محوری بین تیم های برتر انجام می شود. آنها به صورت زنده از شبکه های ملی و کابلی – یعنی TNT ، ESPN و ABC – پخش می شوند ، اما به لطف خدمات پخش مستقیم تلویزیونی ، طرفداران NBA برای تماشای آن نیازی به اشتراک کابل ندارند. شنبه شب که میلواکی باکس در یک بازی هیجان انگیز ۷ بروکلین نتز را سقوط داد ، یکشنبه دو مسابقه سرگرم کننده به ارمغان می آورد.

در بازی اولیه بازی ۱۲ مسابقه فینال کنفرانس غربی بین لس آنجلس کلیپرز و ققنوس سانز در ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر برگزار می شود. PT (3:30 بعد از ظهر ET) در ABC. بازی دیرهنگام یک بازی ۷ دیگر است ، این بار ساعت ۵ بعد از ظهر بین Atlanta Hawks و Philadelphia 76ers. PT (8 بعد از ظهر ET) در TNT.

در اینجا همه مواردی است که شما برای جریان دادن به این کار باید بدانید ، بدون نیاز به کابل.

 gettyimages-1233534149

جوئل امبیید و تیم های فیلادلفیا ۷۶ers باید یکشنبه برنده شوند تا امیدهای قهرمانی خود را زنده نگه دارند.


دیوید داو / NBAE از طریق گتی ایماژ

برنامه پلی آف NBA به چه صورت است؟

پلی آف NBA 2021 از شنبه ۲۲ مه آغاز گردید و مرحله اول در روز یکشنبه ، ۶ ژوئن به پایان رسید و دورهای موفقیت آمیز تا اوایل تابستان ادامه دارد و فینال NBA 2021 برنامه ریزی گردیده است از ۸ ژوئیه شروع کنید. مانند سالهای گذشته ، هر سری از بازی های حذفی برای پیروزی به چهار بازی نیاز دارد و تا هفت بازی انجام می شود.

امروز برنامه امروز است.

یکشنبه ، ۲۰ ژوئن

  • شماره ۴ لس آنجلس کلیپرز در شماره ۲ ققنوس سانز ، بازی ۱ فینال کنفرانس غربی. ساعت ۱۲:۳۰ شب PT / 3: 30 بعد از ظهر ET در ABC
  • شماره. ۵ آتلانتا هاوکس در شماره ۱ فیلادلفیا ۷۶ers ، بازی ۷٫ ۵ بعد از ظهر PT / 8 بعد از ظهر ET on TNT (سری ۳-۳ مساوی گردید)

برنامه کامل پلی آف NBA 2021 را در NBA.com ببینید.

چگونه می توانم پلی آف NBA را از طریق تلویزیون و بدون کابل به صورت زنده تماشا کنم؟

چهار از پنج عمده سرویس های پخش مستقیم تلویزیون ESPN ، TNT و ABC را ارائه می دهند (همه به جز تلویزیون Sling) ، اما هر سرویس ایستگاه ABC محلی شما را حمل نمی کند ، بنابراین برای اطمینان از اینکه در منطقه شما موجود است پیوندهای زیر را بررسی کنید. Sling ، به اعتبار خود ، بازی هایی را که از ABC پخش می شود ، همزمان پخش می کند.

اگر FuboTV دارید ، برای گرفتن بازی ها در TNT به چیز دیگری احتیاج دارید. برترین انتخاب های ما؟ برای کاملترین گزینه – و یک برنامه بهتر – YouTube TV را ببینید. اگر می خواهید همه بازی ها را با ارزان ترین نرخ بدست آورید ، Sling TV بهترین انتخاب است.

سرویس پخش مستقیم تلویزیون Google همه کانال های مورد نیاز شما برای بازی های NBA را با پرداخت ۶۵ دلار در ماه ارائه می دهد.

بررسی YouTube TV ما را بخوانید.

بسته نارنجی تلویزیون Sling با قیمت ۳۵ دلار در ماه ESPN و TNT را ارائه می دهد. در حالی که ABC را حمل نمی کند ، Sling می گوید که بازی هایی را که از طریق ABC از طریق ESPN3 پخش می شوند ، همزمان پخش می کند.

بررسی تلویزیون Sling ما را بخوانید.

بسته اصلی سرگرمی AT&T TV 70 دلار هزینه دارد و تمام کانال های مورد نیاز برای پلی آف NBA را حمل می کند.

بررسی تلویزیون AT&T ما را بخوانید.

FuboTV ABC و ESPN را به عنوان بخشی از برنامه اولیه ماهانه ۶۵ دلار خود ارائه می دهد اما TNT ندارد.

بررسی FuboTV ما را بخوانید.

آیا هواداران در این بازی ها مجاز هستند؟

در حالی که بازی های پلی آف ۲۰۲۰ با حباب جهانی والت دیزنی در اورلاندو ، فلوریدا برگزار گردید ، NBA فصل ۲۰۲۰-۲۰۱ خود را در میادین منظم بازی کرده است و هواداران به طور فزاینده ای دوباره به این بازی برگشتند. به دلیل کاهش محدودیت های محلی COVID-19 ، به ورزشگاه ها وارد می شود. امسال هواداران در بازی های پلی آف مجاز هستند ، اگرچه تعداد دقیق آنها در هر مکان متفاوت خواهد بود.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت