بهترین دستگاه های تهیه نان برای نانوایان خانگی در سال ۲۰۲۱

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

تمام آن نان های خوشمزه نان خمیرمایه که در هنگام همه گیری در اینستاگرام مشاهده کردید ، بسیار ناخوشایندتر از آن است که تصور کنید. نان فرانسوی ، رول شام ، نان شیرین و نان سریع همگی پختهای مختلفی هستند که نیاز به مجموعه مهارتهایی دارند که برای تهیه آنها زمان و تلاش لازم است. اگر نمی دانید با یک دستورالعمل اساسی نان از کجا شروع کنید و لزوماً نمی خواهید در صنعت کار غرق شوید ، یک دستگاه نان آخرین میانبر برای پخت نان ها را به طور مداوم کامل ارائه می دهد.

اگر آرزوهای صنعتگری دارید و عشق گرم ، نان خانگی اما پروژه های آشپزی وقت گیر و پیچیده ای نیست ، دستگاهی وجود دارد که تمام کارهایی را که برای شما مفید است انجام می دهد – یا حداقل بیشتر آن. همه صبر لازم برای ورز دادن ، تصحیح و پخت و پز لازم برای تهیه نان تازه از ابتدا را ندارند و این کاملاً خوب است.

اما ، دستگاه نان چگونه کار می کند؟ تمام کاری که شما واقعاً انجام می دهید ترکیب مواد خشک و مرطوب در داخل دستگاه است و بقیه کارها را انجام می دهد. یافتن بهترین دستگاه نان برای نوع نانی که دوست دارید درست کنید ، میزان بازدهی که به دنبال آن هستید و آنچه متناسب با بودجه سازنده نان شماست ، نیاز به کمی کار بیشتر دارد. اکثر دستگاه های تولید نان به گونه ای ساخته گردیده اند که نان های مختلفی را تولید می کنند و برنامه ها و برنامه هایی برای کمک به شما در میخ چاودار ، خمیر مایه یا چند دانه دارند اما تفاوت هایی بین مارک ها و مدل های مختلف وجود دارد که جای بررسی دارد اگر سکه اضافی دور و برتان داشته باشید می توانید بارهای زیادی را روی ماشین نان صرف کنید ، اما دستگاه های ارزان قیمت نان وجود دارد که بسیار عالی کار می کنند ، بنابراین هنوز کل بررسی محرک را پس نگیرید.

بیشتر بخوانید : ۱۵ کاربرد غیرمنتظره برای دستگاه نان شما

اگر در بازار تهیه یک نان ساز با کیفیت هستید ، ما این لیست از بهترین دستگاه های تهیه نان را جمع آوری کرده ایم. در حالی که هر مدل از طریق دست اول آزمایش نگردیده است ، اما ما پیشنهادات خود را بر اساس تحقیقات عمیق ، از جمله بررسی کاربران و مقایسه مشخصات ارائه می دهیم. ما به صورت دوره ای این لیست را با بهترین دستگاه های تهیه نان ، از جمله مدل های جدیدی که به بازار عرضه می شوند ، به روز می کنیم. از این گذشته ، هیچ کس نان تازه را خسته نمی کند.

 بهترین دستگاه تهیه نان برای خرید سال 2020 </p>
<figure class= ویلیامز سونوما
                        </span></figcaption>
</figure>
<p><strong> توجه: </strong> با افزایش محبوبیت نان خانگی و تازه پخته گردیده در طی همه گیر جهانی ، <strong> ممکن است موجودی برخی از این دستگاه های نان تمام شود </strong> – اما همه آنها هنوز در حال تولید هستند ، بنابراین نگه دارید </p>
<h2> هنگام خرید دستگاه تهیه نان به دنبال چه چیزی بگردید </h2>
<p> با شروع مراحل انتخاب دستگاه تهیه نان ، متوجه می شوید که از نظر شکل ، اندازه و قیمت تفاوت قابل توجهی دارند. چند عامل در ایجاد این تفاوت ها در گزینه های دستگاه تهیه نان نقش دارد و شما می خواهید در نظر بگیرید که کدام ویژگی برای نیاز پخت نان از همه مهمتر است. </p>
<p> اول ، سازندگان اتوماتیک نان در اندازه های مختلف ارائه می شوند. این نه تنها به فضای فیزیکی دستگاه برای پخت نان (که می تواند قابل توجه باگردید) ، بلکه به اندازه نان پخت آن نیز اشاره دارد. اندازه های رایج نان ساز شامل مدل نان های ۱ و ۲ پوندی است – اگر فقط یک لقمه نان برای خود می پزید ، یک نان ساز کوچکتر ممکن است خوب کار کند ، در حالی که خانواده های بزرگتر ممکن است به نان های بزرگتری نیاز داشته باشند تا همه راضی باشند کربوهیدرات. </p>
<p> همچنین می خواهید در مورد شکل ظرف داخلی نان دستگاه فکر کنید ، زیرا این امر شکل یک نان را تعیین می کند. بسیاری از دستگاه های تولید نان دارای تابه های مربعی شکل هستند که نان های مربعی تولید می کنند ، اما شما همچنین می توانید مدل های نان سازی را که نان های افقی درست می کنند نزدیک به آنچه که در فروشگاه می خرید تهیه کنید. </p>
<p> آیا می خواهید نان های مختلفی تهیه کنید؟ سازندگان نان بسته به آرد و تنظیمات نان فقط می توانند انواع خاصی از نان را از بین ببرند ، بنابراین اگر می خواهید گندم ، غلات کامل ، نان فرانسوی ، بدون گلوتن یا انواع دیگر تهیه کنید ، به دستگاهی نیاز دارید که تنظیمات مناسب را داشته باگردید . برخی از دستگاه های تولید نان حتی از تنظیمات نان مانند تنظیم کیک نیز برخوردار نیستند. </p>
<p> سرانجام ، سازندگان نان غالباً ویژگی های دیگری دارند که به شما امکان می دهد محصول نهایی را سفارشی کنید. تنظیمات محبوب شامل رنگ پوسته ، شروع تاخیر ، مخلوط کن و حتی اندازه های مختلف نان است. فکر کردن بسیار است ، بنابراین برای اینکه تصمیم گیری دستگاه نان شما کمی راحت تر باگردید ، ما با در نظر گرفتن مشخصات ، محبوبیت ، رتبه بندی خریداران و بررسی های حرفه ای ، اینترنت را برای بهترین دستگاه های تهیه نان شانه کرده ایم. </p>
<div class=

Zojirushi

همانطور که گفته گردید در بالا ، سازندگان نان سطح بالایی می توانند بسیار گران قیمت باشند ، و گرچه نان آور ساز خانگی Zojirushi Home Bakery Maestro مطمئنا ارزان نیست ، ارزش آن را دارد. این دستگاه نان ۱ پوندی ارزش شستشو با طیف گسترده ای از گزینه های نان ، تنظیمات حافظه سفارشی و حتی یک مخلوط کن مخلوط خودکار مواد تشکیل دهنده ، همه این کارها را انجام می دهد.

این دستگاه نان با دقت طراحی گردیده می تواند هر نوع نان درست کند – – ما در حال صحبت با چند دانه ، گندم کامل ، گندم کامل ، فاقد گلوتن ، بدون نمک ، بدون قند و وگان – و همچنین خمیر نان ، خمیر پیتزا و خمیر ماکارونی هستیم. حتی می تواند کیک یا مربا درست کند. علاوه بر این ، Zojirushi Maestro دارای سه تنظیم حافظه است که به شما امکان می دهد زمان خمیر ، پخت و پخت را برای ایجاد یک دستورالعمل نان شخصی تنظیم کنید. این همچنین دارای یک توزیع کننده مواد تشکیل دهنده است که به طور خودکار مغزها ، میوه ها یا سایر مواد افزودنی را در زمان مناسب به نان شما می ریزد.

نان آور ساز خانگی Zojirushi Home Baker Maestro دارای یک تایمر تاخیر ۱۳ ساعته ، کنترل پوسته و تنظیم سریع است ، و همچنین همراه با یک فنجان اندازه گیری مایع و قاشق اندازه گیری. اگر اعتقاد دارید که خریدهای درخشان خریدار ، این وسیله نان پخته گردیده می تواند زندگی شما را تغییر دهد و به شما اجازه دهد نان های خوشمزه ای ایجاد کنید که خانواده و دوستانتان را به دردسر بیندازد.

Oster

برای مخلوط کردن ، ورز دادن و پختن یک قرص نان در حدود سه ساعت زمان لازم است ، اما اگر گزینه سریع تری می خواهید ، نان آور ساز Oster 2-Pound Expressbake بهترین دستگاه نان برای شماست. همانطور که از نام آن پیداست ، این مدل با تنظیم Expressbake خود نان های ۲ پوندی را در کمتر از یک ساعت خرد می کند. همچنین می توان از آن برای ایجاد انواع مختلفی از نان استفاده کرد ، با این حال ، مانند نان سفید ، گندم کامل ، شیرین و نان فرانسوی.

این مدل دستگاه پخت نان اکسپرس دارای ۱۲ نان و سه تنظیم پوسته است و از ویژگی های آن برخوردار است یک صفحه LCD بزرگ ، پنجره مشاهده شیشه و تایمر تاخیر ۱۳ ساعته. حتی برای گرم نگه داشتن نان تا زمانی که آماده خوردن نباشید ، یک محیط گرم کننده دارد. Oster Expressbake با یک فنجان و قاشق اندازه گیری ارائه می شود و بازرسان می گویند این یک دستگاه نان اساسی جامد برای افرادی است که نمی خواهند هزینه زیادی خرج کنند.

Cuisinart

اجاق های همرفت بهترین دوست یک نانوا هستند ، بنابراین تعجب آور نیست که سازندگان نان عاشق نان ساز همرفت ۲ پوندی Cuisinart. هنگامی که با این دستگاه بی نظیر نان پخت می کنید ، ویژگی همرفت هوای گرم را در اطراف نان شما گردش می دهد تا رنگ و بافت پوسته برتر داشته باگردید. بعلاوه ، این دستگاه پخت نان دارای ویژگی هایی است ، از جمله سه اندازه نان ، سه رنگ پوسته و ۱۶ تنظیم ، از جمله گزینه های کم کربوهیدرات و گلوتن.

سایر ویژگی های قابل توجه نان ساز Cuisinart Convection شامل ۱۲- شروع تاخیر ساعت ، صدای قابل شنیدن برای مخلوط کردن و پنجره مشاهده شیشه. بازرسان می گویند این دستگاه نان به لطف نمای بیرونی از جنس استنلس استیل ، از نظر زیبایی شناسی خوشایند است و اکثر آنها موافقند که استفاده از آن آسان است و نان های خوشمزه نان تازه تولید می کند.

موارد بیشتر برای آشپزخانه شما

این داستان برای اولین بار توسط Camryn Rabideau برای Chowhound منتشر گردید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت