بهترین مخلوط کن های سال ۲۰۲۱ – CNET

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

بلندر برای دهه های گذشته یکی از لوازم اصلی لوازم آشپزخانه بوده است ، به طور مداوم در لیست های آرزو برای عروسی ، فارغ التحصیلی و مهمانی های خانه دار در صدر قرار دارد. اگر می خواهید میوه های منجمد و کلم پیچ را به یک اسموتی سریع ، دسر منجمد یا یک نوشیدنی منجمد مانند نوشیدنی با طراوت piña colada تبدیل کنید ، این وسیله کلاسیک بهترین گزینه شماست. حتی می توانید از مخلوط کن برای تهیه سوپ گرم یا غذای کودک یا خرد کردن ، آسیاب کردن و مخلوط کردن مواد خشک کره مغز استفاده کنید.

مخلوط کنها لزوماً یک کالای لوکس نیستند ، اما شروع به جستجو می کنید و می بینید که در کنار مدلهای ۵۰ دلاری ، مدلهای دیگری نیز هستند که ۵۰۰ دلار قیمت دارند. فهمیدن بهترین مخلوط کن برای نیازهای شما نیاز به درک این دارد که چه کسی هزینه بیشتری را صرف می کند و چه چیزی بهتر است که یک چیز اساسی را انتخاب کنید ، مانند وقتی که فقط می خواهید اسموتی های آسان ، خوشمزه یا شیک های پروتئینی درست کنید و نیازی به آن ندارید قدرتمندترین مخلوط کن در قفسه.

ما ۱۰ مدل محبوب را آزمایش کردیم تا بفهمیم کدام یک از کارهای آشپزخانه را نسیم می دهد. ما همه خصوصیات مهم را در یک مخلوط کن شخصی در نظر گرفتیم ، از توانایی آن در تهیه یک نوشیدنی منجمد (یک موتور قدرتمند ضروری است!) گرفته تا اینکه به سرعت می تواند بادام زمینی را به کره بادام زمینی تبدیل کند. آماده ترکیب هستید؟ به خواندن ادامه دهید. ما این لیست را به صورت دوره ای به روز می کنیم تا قیمت و موجود بودن آن را منعکس کند.

Molly Price / CNET

NutriBullet نگهداری می کند ساده با سه سطح قدرت ، تنظیم پالس و ۱۲۰۰ وات نیرو. در همه آزمایشات ما عملکرد خوبی داشت. خمیرهای صاف ، یخ خرد گردیده ، اسموتی های کف و پنیر رنده گردیده خوب (آزمایش شکنجه ما) دستیابی به همه آسان بود. برچسب قیمت مناسب به این معنی است که برای تهیه مخلوط کن خوب مجبور به شکستن بانک نخواهید گردید.

NutriBullet با قدرت بیشتر از مدل های Ninja و Oster زیر ، کار را به سرعت انجام می دهد. شیشه مخلوط کن ۶۴ اونس برای اکثر دستور العمل ها به اندازه کافی بزرگ است. مخلوط کن به همراه یک کتاب دستورالعمل مفید و یک دستکاری همراه است تا مطمئن شوید تمام مواد تشکیل دهنده شما با تیغه ها تماس دارند. همچنین در ماشین ظرفشویی ایمن است و دارای یک سال ضمانت است. NutriBullet به راحتی به عنوان بهترین مخلوط کن در جنگ مدل مخلوط کن ما در جایگاه اول قرار می گیرد.

مولی پرایس / CNET

ما یک مدل ۳۵ دلاری ساحل هامیلتون و یک مدل ۵۰ دلاری Black & Decker را آزمایش کردیم ، اما هیچکدام به اندازه کافی مناسب برای توصیه نبودند. هنوز هم ، زیر ۱۰۰ دلار قابل تحسین است و نینجا حرفه ای بلندر عملکرد بسیار خوبی داشت.

مانند مخلوط کن NutriBullet ، این مخلوط کن نینجا دارای سه سرعت کم ، متوسط ​​و زیاد است. همچنین دارای عملکرد پالس و قدرت ۱۰۰۰ وات است. با شش تیغه در سه سطح ارائه می شود. این برای اسموتی ها و خمیرها بسیار خوب بود اما هنگام تلاش برای قرار دادن وسایل بزرگتر در ظرف ۶۴ اونس ، مسئله ای ایجاد گردید. به طور کلی ، این مخلوط کن شخصی مقرون به صرفه یک خرید عالی است ، به خصوص اگر آن را در فروش بگیرید.

Molly Price / CNET

این مدل Oster عملکرد خوبی دارد و شامل چند ویژگی اضافی است واقعاً مفید واقع گردید در سمت گرانتر است ، اما این قیمت شامل یک ظرف نوشیدنی و مجموعه ای از کاسه ها و تیغه ها برای فرآوری مواد غذایی است. تقریباً دو دستگاه در اینجا تهیه می کنید. مارک های دیگر نیز کیت هایی از این دست را ارائه می دهند ، بنابراین این تنها دلیل کسب عنوان بهترین مخلوط کن با ویژگی های اضافی نیست.

آنچه من در مورد این Oster دوست داشتم دکمه Reverse Blend آن بود ، چیزی که در مدل آزمایشی دیگری با آن روبرو نبودم. این دکمه را پایین نگه دارید و تیغه ها در خلاف جهت چرخش قرار می گیرند و مواد غذایی را به سمت مرکز جمع می کنند. وقتی من یخ را خرد می کردم و آرد مغز درست می کردم ، خیلی خوب کار کرد. موادی که دور رانده می گردیدند برای خرد کردن و مخلوط گردیدن بهتر دوباره وارد آن گردیدند.

Oster دارای یک برنامه Smoothie ، مجموعه ای از ترکیبات و پالس ها است که نوشیدنی عالی را ارائه می دهد. حالت Dip / Mix به ترکیب مواد خشک و مرطوب کمک می کند. علاوه بر آن حالت های خاص ، سرعت استاندارد پایین ، متوسط ​​و زیاد را نیز خواهید داشت. این مدل گران قیمت است ، اما لوازم جانبی اضافی و آن ویژگی فوق العاده مفید ترکیب معکوس نیز دارد.

مدلهای دیگری که ما آزمایش کردیم

KitchenAid K400 : این مخلوط کن ۲۵۰ دلاری KitchenAid زیبا است ، اما چیزی به وقتی عملکرد به نسبت آن قیمت در آمد ، مطلوب باگردید. دارای پنج سرعت ، نبض و سه پیش تنظیم است. اگر قلب خود را روی مخلوط کن رنگارنگ و با کیفیت قرار داده اید ، KitchenAid هنوز گزینه خوبی است.

Vitamix 5200 : سرعت متغیر و طراحی محکم ، این مخلوط کن ۴۴۹ دلاری Vitamix 5200 را به مدل محبوب مخلوط کنهای لوکس تبدیل کرده است. اگرچه به عنوان مخلوط کن با کارایی بالا در نظر گرفته می گردید ، اما با چنین قیمت بالایی ، من به اندازه کافی عجب نبودم که آن را توصیه کنم. با رنده گردیدن پنیر دست و پنجه نرم می کند و به نظر من بلندتر از مدل های دیگر است.

Vitamix Exploreorian E310 : استفاده از این مخلوط كن Vitamix 350 دلاری به لطف یك گزینه اختصاصی نبض ، آسانتر بود. هنوز هم در تست هایم گران و با عملکردی متوسط ​​، نمی توانم آن را به شخصی با بودجه توصیه کنم. این شامل یک کتاب دستور العمل عالی و دستکاری سفارشی است.

Blendtec Total Classic : این مخلوط کن محبوب Blendtec 350 دلاری ، اسموتی های عالی ایجاد کرد و یخ خرد کرد. با این حال ، Blendtec نتوانست پنیر را رنده کند و از قبل تنظیم مخلوط خمیر کمتر از مخلوط کردن معمول با سرعت موثر بود.

Hamilton Beach Power Elite : اگر بخواهیم از قیمت مناسب صرف نظر کنیم ، این مخلوط کن ۳۵ دلاری عملکرد مناسبی برای توصیه ندارد. در حالی که یک کاسه شیشه ای خوب داشت ، درب آن بسیار عصبانی بود. این فقط از پیش تنظیم گردیده است ، بنابراین باید رمزگشایی کنید که کدام یک در واقع کم ، متوسط ​​یا زیاد هستند.

Black & Decker Crush Master : این مخلوط كن با صرف ۲۹ دلار ، اگر واقعاً به یك چیز ارزان قیمت خرج كنید ، كار خواهد كرد. اما انتظار تعالی نداشته باشید. قادر به اداره توت فرنگی های بزرگ منجمد یا مخلوط یکنواخت خمیر پنکیک نبود. هنوز هم می تواند برای مشاغل کوچک کافی باگردید.

Breville Fresh & Furious : ظاهر عالی و امتیازات عالی برای یک اسم زیبا ، اما برای توصیه این مخلوط کن ۲۰۰ دلاری کافی نیست. عملکرد متوسط ​​بود و به سختی می توانست مواد خشک و مرطوب را مخلوط کند.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

چگونه غذاسازها را آزمایش می کنیم۱:۴۹

نحوه آزمایش

آزمایش میکسر فقط اسموتی و خرد کردن یخ نیست. بسیاری از دستور العمل های دیگر وجود دارد که مخلوط کن ها به خوبی برای آنها کار می کنند و این آزمایشات نشان می دهد که هر مدل در مورد مواد خشک ، بزرگ و درشت چقدر توانایی دارد.

یخ

در یک آزمایش قدرت خرد کردن خالص ، ما ۲ فنجان مکعب یخ را در هر مخلوط کن قرار دادیم. شمارش تعداد پالس های لازم برای رسیدن به یخ خرد گردیده و ریز ، نشانه خوبی از قدرت خرد گردیدن در دنیای واقعی است. سه مخلوط کن که در بالا توصیه کردیم عملکرد خوبی دارند.

نینجا و NutriBullet فقط چهار پالس گرفتند تا به یک قوام یخی بسیار ریز و تقریبا تراشیده برسند. مخلوط کن Oster با شش ضربان نزدیک بود. مدل های دیگر خیلی خوب نبودند. بعضی از آنها یک دقیقه طول کشید تا یخ خرد گردیده بدست آوردند و بعد از آن حتی چند مکعب کامل باقی ماند.

اسموتی

اسموتی میوه ای کلاسیک ، اسموتی های میوه در لیست دستورالعمل های من برای آزمایش قرار داشتند. من برای تهیه اسموتی های آزمایش از ۲ فنجان آب پرتقال و ۱ فنجان توت فرنگی یخ زده استفاده کردم.

در حالی که بسیاری از این آزمایشات نتایج بسیار مشابهی داشتند ، تعدادی از آنها سریعتر از دیگران کار کردند. همه مخلوط کن ها از پیش تنظیم نگردیده اند ، اما ترکیباتی که تقریباً همیشه شامل عملکرد اسموتی هستند. در صورت امکان ، این روشی است که ما استفاده کردیم. اگر عملکرد مخلوط کن اسموتی وجود نداشت ، ما از توصیه دستی مخلوط کن برای تهیه اسموتی پیروی می کردیم. این معمولاً در حدود یک دقیقه بالاتر بود. اسموتی

 اسموتی

آزمایش اسموتی با توت فرنگی منجمد و آب پرتقال شروع می شود.


مولی قیمت / CNET

این یک آزمایش نسبتاً آسان است و اکثر مخلوط کن ها به خوبی از پس آن برآمدند. بعضی از آنها کفگیرتر و بعضی از آنها نازک تر بودند ، اما فقط مدل Black & Decker تکه های بزرگی از توت فرنگی منجمد را بدون عیار ترک کرد.

آرد و کره آجیل

مخلوط کن ها همه چیز در مورد نوشیدنی ها نیستند. بسیاری از موارد دیگر وجود دارد ، از جمله آسیاب کردن مواد خشک. برای آزمایش مواد تشکیل دهنده خشک ، در هر مخلوط کن ۱ فنجان قطعه بادام (رست نگردیده) قرار داده و آنقدر پالس می کنیم تا آن قطعات به آرد ریز تبدیل شوند. برای برخی از مخلوط کن ها کمی چالش برانگیز است ، اما اکثر آنها توانستند این کار را در حدود ۱۰-۲۰ پالس انجام دهند ، با مدل ساحل همیلتون نتایج قابل ملاحظه ای خشن.

کره مغز داستان متفاوت است. بیشتر مخلوط کن ها برای مدت زمان طولانی و سطح پردازش لازم برای تهیه کره ای مانند کره بادام یا کره بادام زمینی طراحی نگردیده اند. در واقع ، بسیاری توصیه می کنند که بلندر را بیش از چند دقیقه در یک زمان اجرا نکنید.

 20200616-112003

این آرد مغز کمی درشت است.


مولی قیمت / CNET

فقط یک مدل Vitamix در آزمایش ما با آرد مغز ، علائم واقعی پیشرفت به سمت کره بادام را نشان داد و قبل از رسیدن به قوام خوب ، هنوز آن را صاف کرد. اکثر مدل ها به راحتی مواد خشک را به سمت بالا و در شکاف های درب قابل شستشو چرخانده اند. اگر قصد تهیه کره مغزهای خشکبار را دارید ، من مدلی مانند Oster را به همراه یک جعبه پردازش یا یک غذاساز جداگانه پیشنهاد می کنم.

پنیر

آیا می دانید مخلوط کن ها می توانند پنیر را خرد کنند؟ درسته؛ برخی از مخلوط کن ها می توانند ما در هر مخلوط کن یک بلوک ۸ اونسی پنیر قرار دادیم و آنقدر پالس زدیم که کل بلوک خرد شود. این چند انتخاب جالب طراحی را در بین برخی از مدل ها به وجود آورد. به عنوان مثال Ninja ، پنیر را دور خود از دست داد زیرا چندین سطح تیغه مخلوط کن جای دادن بلوک پنیر را در مخلوط کن غیرممکن کرد. مجبور گردیدم آن را قطعه قطعه کنم.

 20200616-111351

بلندرها می توانند پنیر را خرد كنند و این NutriBullet در زمان ركورد این كار را انجام داد. فقط چهار پالس.


مولی قیمت / CNET

هر دو مدل Vitamix سوراخ هایی را در بلوک پنیر ایجاد کردند بدون اینکه آن را مخلوط کنند ، و همزمان با گرم گردیدن دستگاه ، مقدار کمی پنیر خرد گردیده ذوب شود. در همین حال ، NutriBullet دسته بندی پنیر را در سه پالس صاف انجام داد. Oster موفق گردید کار را در هشت انجام دهد.

خمیر پنکیک

اگر لیست بهترین سازنده وافل ما را دیده باشید ، تعجب آور نیست که خمیر پنکیک در آزمایش مخلوط کن ما ظاهر می شود. در حالی که من خوشحال گردیدم که توری را آتش زدم و چند کیک را ورق زدم ، مخلوط کردن خمیر یک آزمایش مهم است. این اندازه گیری آسان و دشوار بودن مخلوط کن برای مخلوط کن مواد خشک و مرطوب را اندازه گیری می کند.

اختلاط معمولاً با سرعت کم انجام می شود ، اما چند مدل مخلوط کن با تنظیمات ایستگاه از پیش تنظیم گردیده وجود دارد ، مانند مدل Breville که ما آزمایش کردیم. هنوز هم بعد از سه دقیقه تکه های خشک بدون ترکیب باقی مانده است. بهترین میکسر خشک / مرطوب NutriBullet بود. این فقط در ۱۷ ثانیه مخلوط کردن یک خمیر صاف و بدون گل داشت.

نکات خرید مخلوط کن

مانند اکثر لوازم خانگی ، باید فکر کنید که چند بار از آن استفاده می کنید و برای چه کارهایی. بسیاری از مخلوط کن های بودجه هر تابستان می توانند چند اسموتی را اداره کنند. ارزش ندارد ۲۰۰ دلار برای مخلوط کنی که هر سال دو بار استفاده می کنید ، هزینه کنید. اگر به طور منظم خمیر را مخلوط می کنید ، مواد خشک را خرد می کنید و یخ را خرد می کنید ، سرمایه گذاری در یک مدل با کیفیت عاقلانه است. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید بخاطر بسپارید.

لوازم جانبی

با یک مخلوط کن معمولی ، لوازم جانبی می توانند تفاوت ایجاد کنند. مخلوط کنی که همراه با دستکاری باگردید برای وارد کردن آخرین بیت های لجباز به داخل تیغه های مخلوط کن عالی است و این یکی از مواردی است که من توصیه می کنم هنگام خرید مخلوط کن بررسی کنید. چندین مدل که آزمایش کردم یکی در جعبه بود. می توانید آنها را جداگانه خریداری کنید ، اما غالباً مختص مدل بوده و دارای یک محافظ حلقه ای در قسمت بالایی است تا شما را درگیر تیغه های مخلوط کن نکنید.

 20200617-132507

دستکاری با برخی از مخلوط کنها همراه است و ابزاری مفید برای انتقال ایمن مواد به سمت تیغه ها است.


مولی قیمت / CNET

اگر اسموتی و نوشیدنی های یخ زده درست می کنید ، یک مخلوط کن با مجموعه خاصی از ظروف فنجان مخلوط کن مسافرتی ، بیرون رفتن از درب را یک قدم راحت تر می کند. اگر غذاهای بزرگتر و متراکم تری را برای تهیه دستورات ترکیب می کنید ، مدلی را در نظر بگیرید که دارای یک کاسه پردازش غذا و گزینه تیغه چرخ یا یک مورد با توان بالا باگردید. Ninja و NutriBullet ، در میان مارک های دیگر ، این کیت ها را برای ظروف مسافرتی و پردازنده ها نیز تهیه می کنند.

اولویت از پیش تعیین گردیده

بعد ، اولویت خود را برای حالت های خاص در مقابل سرعت در نظر بگیرید. به نظر من برخی از حالت ها م andثر و مفید هستند ، در حالی که سایر مخلوط کن ها وقتی من کار را به عهده گرفتم بهتر کار می کردند و برای مواد اولیه خود سرعت انتخاب می کردم و مراقب زمان متوقف گردیدن آن بودند. بعضی از مدل ها حالت های کم ، متوسط ​​و زیاد را ارائه می دهند. سایر مدل ها ، مانند بسیاری از مدل های Vitamix ، متغیر بوده و سرعت ۱-۱۰ را روی صفحه دارند. مدل هایی با حالت های خاص کار مانند Smoothie ، Mix ، Ice Crush و Self Clean نیز وجود دارند. مهمتر از ایستگاه از پیش تنظیم گردیده ، یک مخلوط کن با گزینه نبض تضمین می کند که می توانید آخرین قطعات مزاحم را با هم مخلوط کنید.

اگرچه به ترجیح می رسد ، به نظر من ، شما کنترل بیشتری بر نتیجه خود خواهید داشت بدون از پیش تعیین گردیده بله ، شما باید مراقب باشید و کمی بیشتر عملی باشید ، اما اطمینان از اینکه همه چیز خیلی مخلوط نشود ، بیش از حد گرم نشود یا متوقف نشود ، آسان تر است.

طراحی

مخلوط کن ها لازم نیست که خسته کننده باشند. مدل های KitchenAid دارای رنگین کمان رنگی هستند. Oster Versa Pro فوق العاده زیبا به نظر می رسد و مدل Breville که ما آزمایش کردیم دارای زیبایی های زیبا و حس خوبی است. فراموش نکنید که اگر این دستگاه روی میز شما زندگی می کند ، زیبایی را در نظر بگیرید.

اگر مخلوط کن روی پیشخوان آشپزخانه شما باگردید ، توصیه می کنم ارتفاع بین میز و میزهای بالا را اندازه بگیرید. چند مدل که تست کردم در زیر کابینت های من جای نمی گیرد و ترجیح شخصی من این است که وسایل خواب را هنگام استفاده از آن به پشت پیشخوانم بکشانم. برخلاف وسایل بزرگ ، لوازم کوچک اندازه گیری استاندارد ندارند ، بنابراین چند دقیقه اندازه گیری می تواند سردرد ذخیره شما را از بین ببرد.

مهم نیست که کدام مخلوط کن متناسب با نیاز شما باگردید ، یک ترکیب خوب می تواند جهانی از دستور العمل های جدید را باز کند ، کار آماده سازی آشپزی شما را ساده کند و غذاهای خوشمزه را در روزهای گرم تابستان ارائه دهد.

روش های بیشتر برای بالا بردن مهارت های آشپزی

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت