تغییر اندروید به آیفون به من نشان می دهد که دوستان واقعاً چه فکر می کنند

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 apple-iphone-to-android-facetime-video-call-ios-15-006

اکنون که FaceTime دارم ، دوستانی دارم که ناگهان می خواهند با آنها تماس ویدیویی بگیرند.


Sarah Tew / CNET

هنگامی که من تصمیم گرفتم ماه گذشته از استفاده از تلفن Android به iPhone استفاده کنم ، فکر نمی کردم این موضوع خیلی مهم باگردید. در طول چند سال گذشته هنگام استفاده از تلفن های اندرویدی ، برقراری ارتباط با دوستان و خانواده آسان بوده است زیرا بسیاری از سرویس های غیر اپل وجود دارند که به شما امکان می دهند در سال ۲۰۲۱ با شما گپ ویدیویی و نوشتاری ارسال کنید. در حالی که قصد دسترسی به iMessage را داشتم ] و FaceTime با سوئیچ ، من آن را فقط مزیت داشتن دستگاه iOS در نظر گرفتم. مطمئناً ، فکر کردم ، ما از کنار اینکه کسی یک “حباب سبز” یا “یک حباب آبی” در یک پیام متنی است عبور می کنیم. اما پس از آنکه من شروع به استفاده از آیفون جدید کردم ، پیام های زیر از طریق چندین دوست ارسال می شود: صفحه

 screen-shot-2021-06-07-at-1-14-29-pm-2.png

iMessage خوب است ، اما نباید حیاتی باگردید.


Apple

“من خیلی خوشحالم که تو الان آبی هستی !!!”

“Bienvenue a la Club Apple!”

“زمان آن فرا رسیده است.”

اینها همه اظهارات واقعی است ، خواه از طریق ارسال پیام کوتاه یا شخصاً ، دوستانی که از سوئیچ من مطلع گردیده اند به من گفته اند … و من به راحتی نمی دانم چرا.

بله ، iMessage راحت است. بله ، FaceTime نیز همینطور است. در حالی که من شخصاً تصمیم گرفتم برای کنترل طراحی حریم خصوصی برنامه و iPhone 12 Pro Max در iOS 14.5 برای خرید iPhone 12 Pro Max بخرم ، انتظار نداشتم که تفاوتی ایجاد کند برای هرکسی که در حلقه اجتماعی من باگردید من مخصوصاً انتظار نداشتم که این مسئله تا حدی نشان دهد که تسکین و نشاط نسبتاً گردیدید باگردید.

در طول سه سال گذشته با استفاده از Android در Moto Z2 Play و Pixel 3 XL ، همان دوستان به سادگی در خدمات دیگر “ملاقات” کردند. بسیاری از WhatsApp برای ارسال پیام کوتاه استفاده می کنند. Google Duo روش مورد علاقه من برای گپ ویدیویی است – و صادقانه بگویم بسیاری از پیشرفت های جدیدی که FaceTime در پاییز iOS 15 از جمله پیوندهای دعوت ، حالت پرتره و چت در داخل انجام می دهد از هر مرورگر وب. ترکیبی از فیس بوک مسنجر و اسکایپ مایکروسافت بیشتر مخاطبین دیگری را که در WhatsApp یا Duo نیستند می زند. و حتی یک گپ گروهی اخیر که در MMS فراگیر بود به اینستاگرام منتقل گردید. (افسوس: ای کاش افراد بیشتری به پیام های RCS دسترسی پیدا می کردند ….]

علی رغم راحتی راحتی که مردم برای این سرویس های غیر اپل دارند ، در هفته های منتهی به دستگاه من چندین مورد من را تعویض می کنید دوستان به من گفتند كه پس از انتقال به iOS ، برنامه های خود را برای ترك آن سرویس های دیگر اعلام كردند.

“شما تنها کسی هستید که در WhatsApp با او صحبت می کنم ، “یکی از دوستان نزدیک دانشگاهی که قبلاً به من گفت بسیار راحت بود اعتراف کرد.

دو دوست که من در وهله اول در پیام رسان فیس بوک با آنها صحبت می کنم از هیجانشان برای انتقال چت ما به iMessage به من گفتند و بعد فهمیدم که یکی از آنها حتی شماره تلفن آنها را به من بدهید.

 سیگنال و پیام واتساپ

سیگنال و واتس اپ هر دو از آیفون استفاده می کنید یا نکنید پیام رمزگذاری گردیده ارائه می دهند.


جیمز مارتین / CNET

و یکی دیگر از دوستان هنگام استفاده از Android به ندرت علاقه ای به انجام گپ های ویدئویی با من داشت ، اما اکنون که آنها می توانند FaceTime را انجام دهند ، من تماس های غیرمستقیم می گیرم.

اعضای خانواده ام ، با کمال لطف ، به من توجه نکرده اند یا نه متر با استفاده از آی فون. در حالی که من می دانم استفاده از FaceTime برای آنها اولویت است ، اما یک چیز مهمتر بود: آیا کار می کند؟ حداقل با آنها ، گپ های ویدئویی از طریق واتس اپ و اسکایپ هنوز هم قابل استفاده هستند.

حتی اپل نیز تصدیق می کند که مهمترین مسئله تسهیل مکالمه سریع و آسان ، مهم نیست که مردم در چه دستگاهی هستند. FaceTime کمی باز می شود و شامل شرکت کنندگان در Android ، Windows و هر کجا که یک مرورگر وب بارگیری می کند ، یک مرحله نیمه است: در حالت ایده آل ، هنگامی که راه اندازی می شود ، به افراد iOS اجازه می دهد هر کسی را که می خواهند در یک مکالمه قرار دهند ، اما در واقع شروع تماس FaceTime به نظر می رسد منحصر به دستگاه های اپل باشید. کریگ فدریگی ، معاون ارگردید اپل در مصاحبه ای با UrAvgConsumer اذعان کرد که باز کردن FaceTime به خواسته مشتری تبدیل گردیده است.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

WWDC21: iOS 15 و همه بهترین ویژگی های آن۹:۵۶

“خیلی اوقات شخصی در یک گروه بزرگ شخصی بود که شاید دستگاه اپل نداشت و شما نمی خواهید آنها را از مهمانی خارج کنید ، و با این حال ما نمی خواستیم از چیز دیگری استفاده کنیم فدتایم و بنابراین ما به عنوان مشتری اپل فکر کردیم ، شما چه می خواهید ، شما می خواهید بتوانید همه دوستان خود را جذب کنید. “فدریگی در مصاحبه با کانال YouTube گفت.

و گرچه این عالی است ، اما همچنین در مورد رقابتی بودن اپل می داند که اگر نتواند خدمات رقیبی مانند Zoom را جبران کند ، حتی وفادارترین مشتریان اپل نیز ممکن است از خدماتی مانند FaceTime روی گردان شوند.

در مورد من ، ایجاد سوئیچ تغییر چندانی نکرد. من هنوز در زندگی ام با همه ارتباط برقرار می کنم. فقط اکنون به دلیل “حباب آبی” من ، برای دوستان و خانواده ام که استفاده از آیفون را ترجیح می دهند کمی راحت تر است.

برنامه مورد علاقه شما برای ارسال پیام کوتاه و گفتگوی ویدیویی چیست؟ و آیا استفاده از iMessage یا FaceTime برای دوستان و خانواده شما اهمیت ویژه ای دارد؟ در نظرات به ما بگویید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت