بهترین لیوان قهوه مسافرتی برای سال ۲۰۲۱

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

اگر نوشیدنی قهوه هستید ، آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که از مراسم کافئین صبحگاهی خود صرف نظر کنید. و هنگامی که در حال حرکت هستید ، هنوز هم می خواهید بدون استفاده از یک فنجان کاغذی یکبار مصرف ، از غذای صبحانه خود لذت ببرید – و آن را گرم نگه دارید. یک لیوان سفارشی قابل استفاده است. لیوان قهوه قابل حمل و قابل استفاده ، راهی است که آگاهانه از محیط زیست برای نوشیدن قهوه به طور منظم و بدون از بین بردن عملکرد و لذت آن است. جایزه: بسیاری از کافی شاپ ها برای آوردن فنجان قهوه خود تخفیف می دهند.

مانند بسیاری از افراد ، احتمالاً قبلاً از بطری آب قابل استفاده مجدد استفاده کرده اید ، بنابراین لیوان قهوه قابل استفاده مجدد مرحله منطقی بعدی است. اما آیا شما به دنبال لیوان استیل ضد زنگ هستید؟ برای لیوان مسافرتی سرامیکی با درب تلنگر؟ گزینه های زیادی وجود دارد.

به همین دلیل ما همه مارک های برجسته را آزمایش کرده ایم تا بهترین سفر را تعیین کنیم لیوان قهوه برای شما خواه به دنبال چیزی باشید که در جا لیوانی استاندارد باگردید یا لوازم جانبی با استعداد مدرن ، این لیوان های مسافرتی شیک چای و قهوه شما را برای ساعت ها گرم نگه می دارند ، و یک نوشیدنی یخ زده ] به همان مدت سرد گردیده است.

 http://www.cnet.com/


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

Atomo: قهوه ساخته گردیده بدون دانه های قهوه۷:۵۴

بیشتر بخوانید: هدایای عالی برای دوستداران قهوه

آمازون

نوشندگان قهوه شاد می شوند ! قدرت عایق بندی گردیده شگفت آور یک کولر یتی را تصور کنید – این استاندارد برای ماهیگیران و افرادی است که خارج از منزل را دوست دارند – اما به عنوان یک لیوان عایق در کف دست شما هستند. این تابلو ضد زنگ عایق خلاuum دو جداره عایق بندی فوق العاده ای دارد. لوله کشی قهوه صبحگاهی شما را به خوبی بعد از ظهر گرم و ایمن نگه می دارد و درب کشویی آهنربا نبوغ از هم جدا می شود که وقت آن است که همه آن را در ماشین ظرفشویی بیندازید تا تمیز شود (بله ، این کودک از ماشین ظرفشویی مطمئن نیست) ، اگر این یک گزینه باگردید. این لیوان قهوه عایق بندی گردیده همچنین برای اکثر دارندگان لیوان اتومبیل هنگام رانندگی در فضای باز بسیار عالی – یا فقط ، هوم ، به دفتر مناسب است. در اندازه لیوان استاندارد و دسته دار نیز موجود است.

آمازون

اگر در انتخاب خود سخت گیر هستید قهوه ، احتمالاً در مورد لیوان های قهوه قابل استفاده مجدد نیز نظر دارید. این لیوان مخصوص دوچرخه سواری با دوام در سایه های خنثی وجود دارد و دارای یک فنجان عایق بندی گردیده از جنس استنلس استیل است که قهوه یا چای را در همان دمای حداکثر تا شش ساعت ایمن نگه می دارد. یاسس درب آن می چرخد ​​تا دریچه ای را که می توانید از هر زاویه ای بخورید آشکار کنید و طراحی براق این لیوان سفر قهوه کاملاً موزه ای است.

آمازون

این لیوان مسافرتی است برای زمانی که کیف کار شما قبلاً با دفترچه یادداشت ، یک iPad ، لپ تاپ شما و یک میلیون رسید تصادفی از بهشت ​​شناخته گردیده است. این فنجان قهوه مسافرتی ساخته گردیده از سیلیکون فوق العاده سبک و بدون نشت BPA ، به ضخامت فقط ۲٫۵ اینچ فرو می ریزد ، به این معنی که می توانید آن را عملاً در هر جایی بدون افزودن عمده به کیف خود حمل کنید. بعلاوه ، هنگامی که نوشیدنی شما به گرما احتیاج دارد ، از نظر مایکروویو ایمن است. نکته داغ: این فنجان تاشو Stojo همچنین با نی برای زمان شروع فصل یخ قهوه همراه است و شما می خواهید یک نوشیدنی گرم لوله ای مانند جاوا گرم را به یک نوشیدنی سرد مانند دم کرده سرد ، قهوه سرد یا لاته یخ زده مبدل کنید.

]

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت