فروش بهترین خرید در تاریخ ۴ ژوئیه امروز نیز انجام می شود ، از جمله جعبه دنده ۸۰ دلاری

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

Best Buy همیشه فروش عالی در تعطیلات ۴ جولای را دارد و برخی از بهترین تخفیف ها هنوز هم موجود است. ما همه معاملات را غربال کردیم تا بهترین فروش ۴ جولای را که هم اکنون در Best Buy اتفاق می افتد به شما ارائه دهیم.

بیشتر بخوانید : بهترین فروش در ۴ جولای که اکنون اتفاق می افتد [۱۹۶۵۹۰۰۳] http://www.cnet.com/ ” height=”425″ width=”756″/>

بهترین خرید

این یخچال فریزر رو به بالا و جمع و جور ۱۱٫۶ فوت مکعب برای فضای کوچکتر مناسب است مثل یک آپارتمان یا لانه. این یخچال کوچک با قابلیت تنظیم آسان تنظیم دمای الکترونیکی ، درب های برگشت پذیر و یخ ساز کیت اختیاری ، دارای تمام نیازهای شما بدون برچسب قیمت بزرگ است. مدل های سیاه و سفید اکنون فقط ۴۳۰ دلار است.

Insignia

اگر شنیده اید همه دوستان شما در مورد عالی بودن سرخ کن هوا صحبت می کنند اما شما مطمئن نیستید که ارزش سرمایه گذاری را دارد ، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که یک محصول خوب را برای فروش خریداری کنید. Insignia در حال حاضر یک مدل مبتدی خوب را برای نیمه کاره ارائه می دهد و از آن شیرین تر نمی شود.

بهترین خرید

هوا گرم است و این بهترین چیز برای خنک نگه داشتن بچه های شماست. بچه ندارید؟ نوشیدنی مورد علاقه خود را بگیرید و بگذارید همسایگانتان به شما خیره شوند زیرا از گرم گردیدن کمتر از آنها لذت می برید. در حال حاضر ۱۵۰ دلار ارزان تر از حد معمول است ، بنابراین در آخر شما خواهید خندید.

بهترین خرید

چه در تابستان در جاده باشید یا آماده بازگشت باشید دفتر کاملاً منطقی است که روی یک دوربین داشبورد خوب سرمایه گذاری کنیم. با استفاده از این کیت X700 cam cam از Thinkware ، سردرد معامله با شرکت های بیمه و سایر درام های خودرو را از خود دور کنید. این دوربین ترکیبی از یک دوربین جلو ۱۰۸۰p کامل ، دوربین عقب ، صفحه نمایش ۲٫۷ اینچی LCD و آنتن GPS فقط با ۱۷۰ دلار بهره می برد. X700 حتی با محافظت حرارتی اضافی برای آنهایی که گرمتر از حالت عادی هستند ، طراحی گردیده است.

بهترین خرید [۱۹۶۵۹۰۰۶] این امر رایج است که درایوهای حالت جامد برتر هستند – خنک ، خاموش و بسیار سریعتر از نمونه های دیسک خود. اگر شما منتظر ارتقا desktop آن دسکتاپ ، لپ تاپ یا حتی کنسول بازی کسل کننده هستید ، اکنون زمان آن است که درایو SATA Samsung 860 EVO 500GB فقط ۶۰ دلار بخرید. این یکی از کمترین قیمت هایی است که در سال گذشته برای درایوهایی با ظرفیت مشابه مشاهده کرده ایم.


Cheapskate CNET برای خرید محصولات فن آوری و سایر موارد ، وب را جستجو می کند. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، Cheapskate را در Facebook و Twitter دنبال کنید. خریدهای جالب دیگری را در صفحه معاملات CNET پیدا کنید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن های CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ ها را در صفحه FAQ ما پیدا کنید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت