بهترین مایکروویو برای سال ۲۰۲۱ – CNET

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

مایکروویو ابزاری اساسی در هر آشپزخانه است. خواه در حال گرم کردن غذاهای باقیمانده ، تهیه پاپ کورن ، ذوب شکلات یا بخار پز سبزیجات باشید ، مایکروویو مخصوص میز می تواند زمان با ارزشی را در تهیه غذا صرفه جویی کند – و این لوازم آشپزخانه مفید سالهای زیادی را طی کرده است.

اگر با داستان اصلی مایکروویو آشنایی ندارید ، یک خلاصه سریع: هنگام کار روی تولید مگنترون برای ارتش در جنگ جهانی دوم ، پرسی اسپنسر ، یک کارمند و فیزیکدان ریتون ، کشف کرد که یک آب نبات در او وجود دارد جیب ذوب گردید اسپنسر به سرعت اختراع اختراع مبتنی بر این حادثه عجیب را ثبت کرد و اجاق مایکروویو متولد گردید.

امروزه گزینه های مایکروویو مدرن با اندازه ، قدرت ، رنگ و عملکرد زیادی برای انتخاب ارائه می شوند. شما حتی گزینه هوشمند مانند مایکروویو پیشخوان هوشمند GE و مایکروویو AmazonBasics را دارید که با دستورات صوتی Alexa کار می کنند. ما نه مدل محبوب را آزمایش کردیم تا بهترین مایکروویو موجود را پیدا کنیم.

 20200413-161759-01

مولی قیمت / CNET

مولی پرایس / CNET

در تمام آزمایش های ما ، این ۱٫۶ فوت مکعب ، ۱۱۰۰- وات مدل Farberware بهترین مایکروویو از نظر عملکرد بود. من توانستم در کمتر از سه دقیقه آب را بجوشانم و حالت Popcorn به طور متوسط ​​فقط ۲۶ هسته پاپ کورن را بدون نسخه باقی گذاشت ، این آزمایشات ما را با سهولت انجام داد.

با فرکانس ۱٫۶ فوت مکعب ، ظرفیت اجاق مایکروویو آن برای اکثر مواردی که می خواهید مایکروویو باگردید و به اندازه کافی قدرتمند است ، به اندازه کافی بزرگ است. این شامل فن آوری پختن حسگر است ، بنابراین هر ظرف را برای مدت زمان کمی مایکروویو نمی کند ، در عوض از یک حسگر نابغه برای تشخیص زمان انجام کار استفاده می کند.

توابع ویژه شامل پاپ کورن ، گرم گردیدن مجدد سنسور ، پیتزای یخ زده ، گوشت ، ماهی ، سبزیجات منجمد ، سبزیجات تازه ، غذای منجمد و یخ زدایی از وزن. در هر آزمایش ما شام های غذایی یخ زده و پیتزاهای شخصی را به خوبی پخته است. سیب زمینی های بزرگ به اندازه ۱۱٫۷۶ اونس نیز کاملاً پخته بیرون آمدند. تنها نکته منفی این مدل فقدان عملکرد اختصاصی نوشیدنی برای گرم کردن مجدد قهوه یا گرم کردن آب برای چای است.

مطمئناً با ۱۷۰ دلار مقرون به صرفه ترین مایکروویو در لیست ما نیست (برای انتخاب بودجه ما به زیر مراجعه کنید) ، اما وقتی به دنبال اجاق مایکروویو با اندازه خوب هستید ، این مدل Farberware بهترین گزینه است. قدرتمند و باهوش.

مولی پرایس / CNET

اگر به دنبال انتخاب بودجه با فضای کافی و قدرت ، این مدل Oster 2.0 فوت مکعبی بهترین اجاق مایکروویو برای خرید است. با دریافت ۹۰ دلار برای تهیه مایکروویو خوب نیازی به شکستن بانک نیست.

این دستگاه آشپزخانه با داشتن ۱۰۰۰ وات توان می تواند از پخت و پز مایکروویو برای غذاهای بزرگ و سیب زمینی ضخیم استفاده کند. این مدل Oster در حالت Popcorn عملکرد فوق العاده ای داشت و فقط ۱۱ هسته بدون نسخه باقی مانده است. این بهترین مدل از مدلهای اجاق مایکروویو پیشخوان است که ما آزمایش کردیم.

همچنین شامل عملکرد نوشیدنی است که آب را به دمای ۲۰۰ درجه فارنهایت گرم می کند. یک طراحی ساده ، جلو صاف و حاشیه ضد زنگ بدان معنی است که این مایکروویو چشم نیست.

مولی پرایس / CNET

درست است ، این مدل مایکروویو رومیزی پاناسونیک برنده هیچ زیبایی نیست مسابقات ، اما به نظر می رسد آنچه از نظر فقدان برخوردار است ، در طراحی قدرتمند ۱،۲۵۰ وات ، ۲٫۲ فوت مکعب جبران می شود.

این مدل مایکروویو ۱۴۹ دلاری پاناسونیک بزرگترین و قدرتمندترین مدل در مجموعه ما ، سیب زمینی های سنگین و شام های منجمد را به خوبی پخت. دوستداران پاپ کورن مراقب باشید ، زیرا این مدل بیشترین تعداد هسته سوخته را در هر دسته به ما می دهد. این احتمالاً به دلیل توان اضافی است ، اما حتی تنظیم ۳٫۰ اونس (کوچکتر از کیسه های ذرت بو داده ۳٫۲ اونسی) باز هم منجر به سوختگی گردید.

آب جوش ، پختن لازانیا و پخت سیب زمینی در این مایکروویو جوش خورده بود. اگر قصد دارید برای پخت و پز به مایکروویو خود بسیار اعتماد کنید ، مدل قدرتمند پاناسونیک وظیفه شما را بر عهده دارد. همچنین وقتی بدنبال فضای زیادی هستید بهترین مایکروویو است.

Molly Price / CNET [19659011] همه به مایکروویو غول پیکر احتیاج ندارند. بسیاری از افراد به راحتی فضا ندارند و به یک گزینه مایکروویو جمع و جور نیاز دارند. این مدل ۱۰۰۰ وات با یک فشار کوچک ، اما کاربردی ۱٫۱ فوت مکعب ، توانایی انجام بیشتر کارها را دارد.

با اندازه ۲۰٫۳ در ۱۲ در ۱۵٫۶ اینچ ، این مایکروویو کوچک تعداد زیادی از فضای پیشخوان را اشغال نخواهد کرد. هنوز هم گزینه های آشپزی از پیش تعیین گردیده زیادی را پیدا خواهید کرد ، از جمله بشقاب شام ، سبزیجات منجمد ، نوشیدنی ، پاپ کورن ، سیب زمینی پخته ، پیتزا ، یخ زدایی از زمان و یخ زدایی وزن.

در تمام آزمایشات ما عملکرد مطلوبی داشت و در اکثر سناریوها آستانه های دما و حساسیت را عبور می داد. این کمی شبیه یک جک در همه معاملات است ، استاد هیچ مایکروفر. در طراحی یا نتایج کاملاً توانمند ، در عین حال استثنایی. با این حال ، اگر فضا مطرح باگردید ، مایکروویو مجیک سرآشپز کار را با حداقل رد پا انجام می دهد.

مدل های دیگری که ما آزمایش کردیم

چهار مایکروویو فوق در بالای کلاس کار می کردند ، اما ما در مجموع ۹ دستگاه را آزمایش کردیم تا بهترین مایکروویو را پیدا کنیم. در اینجا مدلهای دیگری وجود دارد که کاملاً برش ایجاد نکرده اند.

  • GE JES2051SNSS: این مایکروویو استیل ضدزنگ رقیب قدرتمندی است ، اما وقتی صحبت از پاپ کورن گردید ، کوتاه آمد و چند سیب زمینی نیمه پخته برای ما باقی ماند. گرم کردن مجدد نوشیدنی ها ، آب جوش و پختن وعده های غذایی منجمد به خوبی انجام گردید. این مدل همچنین گرانترین مدل مورد آزمایش ما با ۲۸۰ دلار است.
  • LG LMC0975ST : این مدل مایکروویو ۱۶۰ دلاری ال جی ظرفیت داخلی کمی فقط ۰٫۹ فوت مکعب دارد. همچنین این تنها مایکروویو اینورتر است که ما آزمایش کردیم و در سیگنال Wi-Fi ما تداخل ایجاد می کند. صداهای مبهم و طراحی زیبا برای جلب نظر ما کافی نبود.
  • Hamilton Beach EM031M2ZC-X3 : مایکروویو سیاه و سفید ۷۳ میلیون دلاری Hamilton Beach 1.1 فوت مکعب و ۱۰۰۰ وات نیرو ارائه می دهد ، اما نتایج پخت و پز ضعیف است ، به خصوص هنگامی که صحبت از پخت کامل سیب زمینی است.
  • Toshiba EM131A5C-BS : این مایکروفر توشیبا با قیمت ۱۲۰ دلار نتایج متوسطی را به بار آورد. فضای داخلی برای تمیز کردن آسان و عملکردهای ویژه بسیار آسان بود ، اما در مورد گرم کردن پیتزای باقیمانده یا پخت غذاهای کوچک منجمد خوب عمل نکرد.

نحوه آزمایش

نحوه یافتن بهترین مایکروویو چیزی بیشتر از فقط دکمه سریع ۳۰ ثانیه ای که برای گرم کردن ناهار استفاده می کنیم. مایکروویوها ده ها عملکرد ویژه و سطح تنظیم دارند که می تواند آنها را به ابزارهای واقعاً مفیدی در آشپزخانه تبدیل کند.

توابع ویژه

برای هر مایکروویو ، سیب زمینی ، غذای منجمد ، پیتزا منجمد ، نوشیدنی ، پاپ کورن و دوباره حرارت را در صورت وجود این گزینه ها آزمایش کردیم. آزمایش از پیش تعیین گردیده سیب زمینی به سه دور پخت و پز سیب زمینی سوراخ گردیده در هر مایکروویو با استفاده از آن عملکرد نیاز دارد. سپس ، دما را گرفته و لطافت سیب زمینی را ثبت می کنیم.

 potatotemp

سیب زمینی داغ!


مولی قیمت / CNET

برای پاپ کورن ، ما در هر مایکروویو سه کیسه پاپ کورن ۳٫۲ اونسی بیرون آوردیم ، تعداد مغزهای خرد نگردیده و سوخته را ثبت کردیم. موارد منجمد ، با ضبط درجه حرارت مشابه و یادداشت های مربوط به مهربانی ، دنبال می شوند. در مورد نوشیدنی ها ، ما بعد از گرم گردیدن با گزینه Beverage ، دمای ۱ فنجان آب را نیز ثبت می کنیم.

ما برای آزمایش توانایی پخت و پز به طور مساوی و دقیق هر مایکروویو از پیتزاهای منجمد شخصی و غذاهای خوراکی لازانیا یخ زده استفاده می کنیم. اگر مثل من هستید ، من وقتی مایعات را گرم می کنم بیشتر از مایکروویو استفاده می کنم ، بنابراین هر یک از تست ها را با یک تکه پیتزای باقیمانده تحویل جمع می کنیم.

ما زمان و دما را برای هر آزمون ثبت کردیم ، بنابراین می توانستیم ببینیم کدام مایکروویوها کار خود را با کارآیی بیشتری انجام می دهند.

 popcornkernelcount

این مایکروویو نتایج متوسط ​​ذرت بو داده داشت.


Molly Price / CNET

در پایان جمع آوری تمام این داده ها ، ما تصویر خوبی از قدرت پخت و کارایی عملکردهای ویژه هر مایکروویو داریم. و ما ذرت بو داده داریم. بسیاری از ذرت بو داده البته موارد دیگری بیش از موارد از پیش تنظیم گردیده ویژه وجود دارد که باید در نظر گرفت.

چه چیز دیگری باید در نظر گرفت

در این دور از آزمایش مایکروویو ، ما بر روی مایکروویوهایی با توان ۱۰۰۰ وات یا بالاتر تمرکز کردیم. این مدل ها برای افرادی که برای پخت و پز اغلب از مایکروویو استفاده می کنند یا تمایل به گرم کردن وعده های غذایی بزرگ دارند ایده آل است. به احتمال زیاد ، شکار مایکروویو خود را با فکر کردن در مورد اندازه مناسب شما شروع می کنید. مایکروویو ۲٫۲ فوت مکعب و ۱۲۵۰ وات لزوما بهترین گزینه برای همه نیست.

اگر در فضای محدودی هستید و یا محدودیت وات ندارید (خوابگاه دانشگاه من ۹۰۰ وات را محدود کرد) ، بهترین کار این است که به دنبال گزینه های مدل جمع و جور زیر ۱۰۰۰ وات باشید. هنگامی که اندازه خود را تعیین کردید ، در نظر بگیرید که کدام توابع برای شما بیشترین معنی را دارند. اگر هرگز پاپ کورن نمی خورید اما مقدار زیادی پیتزای باقی مانده می خورید ، اطمینان حاصل کنید که مدلی که انتخاب کرده اید گزینه تک برش را دارد.

آن را به اندازه مناسب ، سطح قدرت و مجموعه عملکرد محدود کنید ، و تنها چیزی که باقی می ماند انتخاب رنگ است. هر یک از مدل هایی که ما آزمایش کردیم چندین بار به پایان می رسد ، بنابراین اگر مایکروویو شما بخشی از فضای آشپزخانه شما می شود ، باید بتوانید رنگ مناسب را پیدا کنید.

نکته آخر: به محض بازکردن جعبه ، کتابچه را پرتاب نکنید! دفترچه راهنمای مایکروویو شما یک منبع عالی برای دقیقاً نحوه استفاده از هر حالت پخت و پز است. به نظر می رسد که هر سازنده کارها را کمی متفاوت انجام می دهد و در هر کتابچه راهنمای کاربر و توضیحات مفید در هنگام آزمایش وجود دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد مایکروویو

سایر ملزومات آشپزی

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت