استفان دورف ، ستاره تیغه می گوید ، بیوه سیاه مارول “به نظر می رسد مانند زباله”

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 gettyimages-1080654502

استیون دورف در مورد آخرین ابرقهرمانی مارول صحبت کرد.


عکس از اسلاون ولاسیچ / گتی ایماژ

استیون دورف نظرات خود را درباره آخرین ابرقهرمان مارول بیوه سیاه مانع نمی شود. این بازیگر که در فیلم Blade در سال ۱۹۹۸ نقش شرور دیکن فراست را بازی می کرد ، در فیلم با بازی اسکارلت جوهانسون حضور پیدا کرد.

او گفت: “من هنوز هم چیزهای خوب را شکار می کنم ، زیرا نمی خواهم در بیوه سیاه باشم.” مستقل در مصاحبه ای که روز دوشنبه منتشر گردید. “به نظر من مثل زباله است. به نظر می رسد یک بازی ویدیویی بد است. من برای آن افراد خجالت می کشم.”

“من برای اسکارلت خجالت می کشم!” او ادامه داد. “من مطمئن هستم که او پنج ، هفت میلیون دلار دستمزد دریافت كرده است ، اما من برای او خجالت می كشم. من نمی خواهم در آن فیلم ها حضور داشته باشم. من واقعاً اینطور نیستم. بعدی کوبریک است و من به جای او برای او اقدام خواهم کرد. “

این مرد ۴۷ ساله بیشتر به خاطر بازی در فیلم SFW شناخته می شود (۱۹۹۴) ، Cecil B Demented (2000) ، Sofia Coppola's Somewhere (2010) و فصل ۳ سریال True Detective HBO (2019). آخرین پروژه او “جنگیدن” است ، یک درام ورزشی در مورد یک مبارز MMA.

طرفداران مارول در مورد بازبینی بیش از ماه نیستند.

Black Widow ، با تمرکز بر ریشه های ابر جاسوسی ناتاشا رومانوف ، در تاریخ ۹ ژوئیه وارد سینما ها و دیزنی پلاس در ایالات متحده می شود .

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت