HBO Max: 10 بهترین فیلم برای پخش در این هفته

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 shiva-baby-online-05

شیوا بیبی ستاره های Dianna Agron و بیشتر است.


آرمانشهر

این هفته در HBO Max می توانید شیوا بیبی (۲۰۲۱) را ببینید ، اولین فیلم اما سلیگمن که داستان تازه ای در مورد زن جوان یهودی دوجنسیتی می گوید که با خانواده اش شیوا شرکت می کند. استیپ های ایجاد کننده اضطراب ، با امتیازی که بی شباهت به یک فیلم ترسناک نیست ، توسط گروه بازیگران ستارگانی از جمله راشل سنوت ، مولی گوردون و دیانا آگرون تقویت می شود. شیوا بیبی را چهارشنبه بگیرید.

روز پنجشنبه ، می توانید هیجان انگیز جنجالی The Hunt (2020) ، طنزی اجتماعی را ببینید که چندان مورد توجه قرار نمی گیرد ، اما هیجان های اکشن کافی را برای سرگرم کردن شما در اواسط هفته فراهم می کند. هفته گذشته شاهد ورود No Success Move ، یک تریلر جنایی به کارگردانی استیون سودربرگ بود. درام دهه ۵۰ با حضور گروهی از هیترهای بزرگ در Don Cheadle ، Benicio del Toro ، Amy Seimetz ، Jon Hamm و Matt Damon ، جنایتکارانی را استخدام می کند که برای به دست آوردن یک کار ظاهراً ساده از کنترل خارج می شوند.

با تشکر از برنامه اکران همزمان تئاتر و استریم WarnerMedia ، اکران عمده ۲۰۲۱ در HBO Max از جمله موسیقی در Heights و فیلم ترسناک The Conjuring: The Devil Made Me Do It پخش گردیده است. اگر هیچ یک از موارد مورد علاقه شما نیستند ، HBO Max تعداد زیادی کلاسیک از مجموعه معیارها و مجموعه کوچکی از نمونه های اصلی با کیفیت دارد که می توانید در زیر آنها را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید : ۱۵ بهترین نمایش های تلویزیونی برای تماشای HBO Max | هر آنچه برای ورود به سیستم HBO Max باید بدانید

درام

Superhero

Wonder Woman 1984 (2020)

 http://www.cnet.com/

طرفدار دهه ۸۰؟ از جمله آن سبک فیلم سازی؟ عاقبت Wonder Woman به گردیدت الهام گرفته از الهامات آن است ، که شما را به نسخه های ساده دلچسب ماجراجویی و قهرمانی بازمی گرداند ، یا واقعاً شما را با یک طرح مزخرف و سرعت پایین آزار می دهد. دیانا پرنس ، گال گدوت ، هنوز از مرگ استیو ترور (کریس پاین) دور نگردیده است و در اسمیتسونیان کار می کند ، جایی که یک اثر باستانی دنیای دردسر را شروع می کند و او را مجبور می کند چند تصمیم سخت بگیرد. کریستن ویگ و پدرو پاسکال موارد جدید اضافه گردیده به بازیگران هستند. فرار از رنگارنگ و سبک.

HBO Max

Aka The Snyder Cut. این یکی برای هواداران هواداران زک اسنایدر است که پس از اینکه مجبور گردید قبل از اتمام کار به دلیل فاجعه شخصی ، مجبور به ترک شود ، کارگردان این کمپین بود تا در پایان لیگ عدالت دومین ضربه را بگیرد. در جاس ودون پا گذاشت ، اما نسخه تئاتری ۲۰۱۷ یک شکست مهم و گیشه ای بود. اکنون ، بریدگی چهار ساعته کارگردان اسنایدر در HBO Max با تعداد زیادی صحنه جدید ، دو شرور جدید و داستان آخر تماشایی آماده است. اگر از سبک اسنایدر اسنایدر استفاده می کنید ، ارزش دیدن دید متفاوت و متفاوت او را دارد.

هیجان انگیز

تنت (۲۰۲۰)

 http://www.cnet.com/
ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت