Hulu: 38 بهترین مجموعه تلویزیونی برای پخش این هفته

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 rekg1517-1

توبیاس منزیس بازی تاج و تخت در این راه با درخشان Aisling Bea بازی می کند.


Hulu

این هفته در Hulu شاهد تماشایی برای طرفداران طنز فیلم ۲۰۰۱ – ۲۰۰۵ همسر من و بچه ها – سریال کامل از روز پنجشنبه پخش می شود. بزرگترین ورود این هفته ، فصل دوم کامل این راه Up است ، درام تحسین برانگیز هوشمندانه با بازی Aisling Bea (بازیگر سریال Netflix with Living with Yourself). این سریال یک زن ایرلندی را دنبال می کند که دچار اختلال عصبی گردیده و خواهر بزرگتر نگران کننده اش ، با بازی شارون هورگان. جمعه را از دست ندهید ، همراه با اولین نمایش ۴ سریال sitcom Grown-ish ، اسپین آف بزرگسال ستایش گردیده Black-ish.

هفته گذشته شاهد ورود فصل ۲ انیمیشن سورئال بودیم سریال The Mighty Ones ، به همراه سه نفر از نمایش های کره جنوبی – وقتی هوا خوب است ، بیشتر از دوستان و گل شیطانی به تو خواهم رفت. از دیگر ورودهای اخیر می توان به فصل ۲ درام محبوب طبیعی Motherland: Fort Salem اشاره کرد. کمدی دیو؛ عشق ، ویکتور ؛ آقای Inbetween؛ و نوع پررنگ برای اطلاعات بیشتر ، به پایین پیمایش کرده و سایر نمایش های اصلی را در Hulu مرور کنید. امیدوارم یک جواهر شگفت آور پیدا کنید.

بیشتر بخوانید : ۱۰ فیلم خوب برای تماشای در هولو | هر آنچه برای ورود به سیستم Hulu

بهترین سریال تلویزیونی اصلی Hulu

کمدی

هولو

از نویسنده The Favorite یک درام دوره منحصر به فرد دیگر می آید که اعضای سلطنتی جملاتی را می گویند ، “همیشه من از قلب لطیف و خروس بزرگ هستم.” اِل فانینگ در روزهای نخست زندگی اش در نقش کاترین بزرگ در حال عزیمت به روسیه برای زندگی در کنار همسر جدیدش ، که اثبات می کند بسیار کمتر از آنچه قلب ساده لوحانه اش انتظار داشت ، عاشقانه بازی می کند. The Great از آنجا که The Favorite متوقف گردیده است ، با خطوط شگفت آور ناشایستی که توسط غیر منتظره ترین شخصیت ها تحویل داده گردیده اند ، پر می شود.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت