HBO Max: 17 بهترین برنامه تلویزیونی برای تماشای این هفته

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 تصویر

مجموعه دنباله Gossip Girl این هفته وارد می شود.


HBO Max

این هفته چند سریال HBO Max Original در استریم پخش می شود. بزرگترین آنها Gossip Girl است ، دنباله ای از نسخه ۲۰۰۷ Blake Lively. با وجود همان افرادی که نمایش اصلی را ساخته اند ، همراه با کریستن بل به عنوان صدای “دختر شایعه” ، این مجموعه جدید در دستان محکمی است ، اگرچه برخی از بررسی ها می گویند که چیز جدیدی ارائه نمی دهد. خودتان تصمیم بگیرید – شش قسمت اول را هر هفته از روز پنجشنبه بگیرید.

همچنین روز پنج شنبه: فینال فصل ۱ سریال Genera + ion ، پس از اینکه نوجوانان در مورد جنسیت خود در اورنج کانتی کالیفرنیا تحقیق می کنند. همچنین می توانید اولین فصل پخش سری کارتون های Looney Tunes ، شورت های متحرک زیبایی را بر اساس شخصیت های Looney Tunes و Merrie Melodies دریافت کنید.

سرانجام ، روز یکشنبه ، The White Lotus ، یک مینی سریال تحسین گردیده و طنز هجو درباره اتفاقات در یک استراحتگاه به ظاهر عالی هاوایی که در طی یک هفته باز می شود را بگیرید. این یک بازیگر ستاره ای ، از جمله کانی بریتون ، جنیفر کولیج ، الکساندرا دادداریو و مولی شانون است. برای حتی گزینه های بیشتر ، بهترین HBO Max Originals را در زیر ببینید.

بیشتر بخوانید : ۱۰ بهترین فیلم برای تماشای HBO Max | هر آنچه برای ورود به سیستم HBO Max

بهتر است بدانید بهترین سریال تلویزیونی اصلی HBO Max

Crime

HBO Max

با پنجمین و آخرین فصل خود ، این درام جنایی ایتالیایی بر اساس یک داستان واقعی ، جایی را در میان نمایش های بزرگ مافیایی حک کرده است. این به خاطر تصویر واقع گرایانه از دنیای زیرین ناپل ، پس از جنگ داخلی قدرت برای قبیله پس از دستگیری رئیس آن ، برجسته است. گومورا با فضایی تاریک ، کلاستروفوبیک و شخصیت های باورپذیر قطعه ای تازه و کامل از تلویزیون است. //www.cnet.com/cepts19659020 برگزیده HBO Max

Starstruck یک کمدی اسلحه کلاسیک است ، با بازی رز ماتافئو دوست داشتنی مسخره. او در نقش جسی ، یک بازیکن بیست ساله لندنی بازی می کند که در شب سال نو آن را مهمانی می کند ، سپس بعداً فهمید که یک شب با تام کاپور ، مشهور با بازی نیکش پاتل ، یک شب ایستاده است. جسی را دنبال کنید ، در حالی که او مشغول مشاغل عجیب و غریب ، از کارگر سینما گرفته تا پرستار بچه و روابط شکوفایی او با یک ستاره سینما است که هیچ گونه خطری ندارد. مراقب سرقت صحنه مینی درایور به عنوان نماینده تام در این بسته طنز لطیف و منظم باشید.

Hacks (2021—)

 http://www.cnet.com/
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت