غول های فناوری تهدید به ترک هنگ کنگ به دلیل پیشنهاد قانون ضد داکسینگ می کنند

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 بندر هنگ كونگ

هنگ كنگ از قانون پیشنهادی ضد داکسینگ دفاع كرده است.


D3sign / Getty

هنگ کنگ از حمله به ائتلاف نماینده شرکت های بزرگ فناوری ایالات متحده ، از جمله فیس بوک ، گوگل ، توییتر و اپل ، در برابر قانون حریم خصوصی پیشنهادی خود دفاع کرده است. تمرکز تغییر در این قانون برای جلوگیری از doxxing است – انتشار اطلاعات شخصی افراد از جمله آدرس و شماره تلفن به صورت آنلاین.

Doxxing از اواسط سال ۲۰۱۹ ، همان زمان شروع اعتراضات ، یک مشکل بزرگ برای هنگ کنگ بوده است. در برابر تغییرات پیشنهادی در قوانین استرداد محلی. در بیانیه روز دوشنبه ، دولت گفت که افزایش عظیم doxxing “محدودیت های اخلاقی و قانون را آزمایش کرده است.”

روز دوشنبه ، ائتلاف اینترنت آسیا مستقر در سنگاپور نامه ای را که در پایان ماه گذشته به دولت هنگ کنگ ارسال کرد ، علنی کرد و در آن اظهار داشت که اعضای آن ترس دارند مجبور شوند از هنگ خارج شوند در صورت تغییر قانون ، کنگ چون مسئولیت کیفری آنها در قبال انتشار محتوای کاربران را بر عهده خواهد گرفت.

در این نامه آمده است که اعضای ائتلاف نگرانی های هنگ کنگ را درباره سرزنش کردن به اشتراک می گذارند و موضوع را جدی می گیرند ، اما راهی برای ادامه کار نمی بینند. اگر در این منطقه تحریم هایی برای سیستم عامل های فناوری اعمال شود ، فعالیت می کنند. در این مقاله آمده است: “تنها راه جلوگیری از این تحریم ها برای شركت های فناوری پرهیز از سرمایه گذاری و ارائه خدمات آنها در هنگ كنگ است ، در نتیجه از مشاغل و مصرف كنندگان هنگ كنگی محروم می شود ، در عین حال موانع جدیدی برای تجارت ایجاد می شود.”

در پاسخ ، دولت نگرانی های ائتلاف را رد كرد و گفت كه این قانون پیشنهادی فقط اعمال مخرب غیرقانونی را هدف قرار داده و كمسیونرهای حریم خصوصی را قادر به انجام تحقیقات و پیگرد قانونی از افراد خاطی می كند – تغییراتی كه به گفته وی با حمایت عموم مردم همراه بود. این روزنامه افزود: “هرگونه پیشنهادی را كه اصلاحیه ها به هر طریقی می توانند بر سرمایه گذاری خارجی در هنگ كنگ تأثیر بگذارد” رد می كند ، اما این شركت به زودی با اعضای ائتلاف دیدار خواهد كرد تا دیدگاه های آنها را بهتر بشناسد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت