با رفع محدودیت های COVID ، واقعیت مجازی بازگشت در بازار محلی شما است

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 001-blue-fullres

Sandbox VR برای گروه های کوچک ساخته گردیده است تا واقعیت مجازی را با هم تجربه کنند.


Sandbox VR

برای به روز ترین اخبار و اطلاعات در مورد بیماری ویروس کرونا ، به وب سایت های WHO و CDC مراجعه کنید.

تجارت استیو ژائو تا سال گذشته امیدوار کننده بود. شرکت وی ، Sandbox VR ، تعدادی از فضاهای خرده فروشی را تصرف کرده بود ، و مردم می توانستند از آنجا بازدید کنند تا بتوانند در اطراف تیراندازی به زامبی ها ، عبور از شمشیر با دزد دریایی های تعقیب کننده گنج یا کاوش در سیارات دوردست ، دویدن کنند. به عنوان اعضای خدمه Star Trek. آنها همه این کارها را با جمع گردیدن در گروه های حداکثر شش نفره در اتاق های ۶۰۰ فوت مربع انجام می دادند. در آنجا ، آنها از هدست های واقعیت مجازی ، کوله پشتی متصل گردیده و آرایه ای از حسگرها بر روی دست و پایشان استفاده می کردند.

ویروس کرونا همه اینها را تغییر داد ، در نتیجه تجارت وی را در قرنطینه متوقف کرد. http://www.cnet.com/ “ژائو گفت:” ما فکر کردیم ، “اوه پسر ، این تمام گردید ، ما کار خود را تمام کردیم”. بیش از یک سال بعد ، در حالی که اقتصادهای جهان با هر واکسن به آرامی در آغوش مردم دوباره باز می شوند ، تجارت ژائو بار دیگر در حال رگردید است.

Sandbox VR شما را با کوله پشتی ، تفنگ اسباب بازی و سنسورهای دست / بازو در VR تمام بدن می چسباند. بازی ها همزمان تا شش بازیکن را در خود جای می دهند.


Scott Stein / CNET

ژائو گفت ، از زمان بازگشایی در بهار همزمان با شروع رفع محدودیت ها در ایالت ها ، ۱۱ فروشگاه وی در ایالات متحده ، كانادا و آسیا شاهد فروش بلیط و افزایش ترافیك پا نسبت به قبل از همه گیری بوده اند. و اکنون شرکت او در مسیر سودآوری در سال آینده است.

ژائو ۳۸ ساله که شروع به ساخت بازی در کرد: “من معتقدم که این پلتفرم چیزی است که مردم می خواهند – تجارب همه جانبه ، اجتماعی و تمام بدن”. دانشکده. “ما در تلاشیم تجربه هایی را ایجاد کنیم که در آن شما با دوستان خود روابط معناداری برقرار می کنید.”

معاملات تجاری ژائو آخرین مورد از نشانه های حکایتی است که نشان می دهد صنعت بازی های ویدیویی و به ویژه VR می تواند قول تازه ای در بازگشایی دهد. اقتصاد در طول یک سال و نیم گذشته ، بسیاری از کسانی که در حالت قفل هستند به عنوان وسیله ای برای فرار و سرگرمی به بازی های ویدیویی مراجعه کرده اند. طبق نظرسنجی های محقق بازار IDC ، از ماه مه ، مردم هنوز مشغول بازی بودند و حدود ۴۰٪ بیشتر از قبل از شیوع بیماری های تلفن های هوشمند و تبلت ها برای بازی های تلفن های هوشمند و تبلت هزینه می کردند. و در یک نظرسنجی جداگانه ، فقط حدود ۲۵٪ از گیمرها گزارش دادند که انتظار دارند با کاهش بیماری همه گیر COVID-19 ، عادت های بازی خود را کاهش دهند.

به نظر می رسد مردم علاوه بر بازی به دنبال سرگرمی های دیگر هستند. اقدام اکتان بالا Fast and the Furious 9 آخر هفته افتتاحیه خود ۷۰ میلیون دلار فروش بلیط داشته است که بالاترین میزان برای یک فیلم از دسامبر ۲۰۱۹ است (اگرچه برداشت کلی از باکس آفیس هنوز کمتر از همه گیری است) ) اقتصاد بزرگتر نیز علائم مثبتی را نشان می دهد ، با بازگرداندن مشاغل و جهش خرده فروشی.

اگرچه بسیاری از مشاغل کوچک و متوسط ​​بسته گردیده اند در سال گذشته ، از جمله رقیب ژائو The Void ، Sandbox VR قصد دارد مکان هایی را که اکنون در مکان هایی مانند شیکاگو ، لس آنجلس ، سانفرانسیسکو و هنگ کنگ دارد ، گسترش دهد. در اواخر ماه ژوئیه ، آنها شانگهای و لاس وگاس را اضافه می کند ، و تعداد کل مکانهای تجاری و حق رای دادن را به ۱۳٫ می رساند. این شرکت برای هر نفر بلیط برای تجربه های ۱٫۵ ساعته ، شامل آموزش و

لوئیس وارد ، تحلیلگر IDC ، اظهار داشت كه در مورد بسیاری از شركتهای مستقر در VR كه قبل از همه گیری در مورد آنها شنیده بود ، بدبین بوده است ، اساساً به این دلیل كه درآمدزایی از آنچه به نظر می رسید سخت است کمی حیله اما وی همچنین گفت که عنصر اجتماعی مورد تمرکز شرکتهایی مانند Sandbox می تواند تغییراتی ایجاد کند.

وارد گفت: “ایده یک گردش اجتماعی با دوستانتان که شبیه پینت بال یا هر چیز دیگری است ، می تواند هیجان انگیز باگردید.” اما آنچه در طولانی مدت تفاوت ایجاد خواهد کرد تکرار مشتری است. “این باید به اندازه کافی متمایز باگردید تا مردم را به عقب برگرداند.”

گزارشگر تلویزیونی KTLA مستقر در لس آنجلس ، ریچ دمورو اخیراً عمارت Deadwood Sandbox VR را امتحان کرد ، که گروه شما را در برابر گروه های مختلف زامبی قرار می دهد. وی در گزارشی که در ۴ ژوئیه منتشر گردید ، گفت: “شما به سرعت فراموش می کنید که داخل یک اتاق در مرکز خرید هستید”. وی با در دست داشتن هدست VR خود در دست پس از ۲۵ دقیقه رو به پایین با ارواح دیجیتال ، گفت که این تجربه “بسیار گردیدید” است.

 sandbox-vr-2

Gear شامل یک کامپیوتر کوله پشتی برای تأمین انرژی هدست است.


Scott Stein / CNET

Surviving VR

Sandbox VR سال گذشته بیش از ۷۵۴،۰۰۰ دلار وام برنامه حمایت از حقوق و دستمزد ایالات متحده در دوره همه گیری برای پرداخت بیشتر حقوق كارمندان با تعطیل گردیدن اقتصاد جهان درخواست كرد. این شرکت همچنین برای کمک به پرداخت قبوض ، کدگذاری کار قراردادی را برای سایر سازندگان بازی آغاز کرد. ژائو گفت که او با صاحبخانه ها نیز کار می کند و شروع به آزمایش حق رای دادن در تجارت خود می کند. با این وجود ، او در نهایت مجبور به اعلام ورشکستگی گردید ، حدود ۸۰٪ از کارمندان تقریباً ۱۰۰ نفره خود را در یک مرحله اخراج کرد و حقوق افراد باقی مانده را کاهش داد. این شرکت در ماه مارس ، برای پرداخت حقوق و دستمزد ، ۲۴۱،۰۰۰ دلار دیگر وام PPP درخواست كرد.

 Sandbox VR-299-49096746503-o

مجموعه توپ های حسگر به فیلم Sandbox كمك می كنند. بازی ها مکان شما در دنیای واقعی را ردیابی می کنند.


Sandbox VR

کارکنان Sandbox VR برای کمک به مشتریان از ایده استفاده از هدستی که شخص دیگری در وسط بیماری همه گیر استفاده کرده است احساس راحتی کنند ، شرکت ماسک و دستکش می پوگردید ، و شرکت گفت که با استفاده از دولت ضد عفونی و ضد عفونی می کند ضد عفونی کننده های توصیه گردیده این شرکت همچنین می گوید: در صورت عدم واکسیناسیون ، مشتریان باید از ماسک استفاده کنند. کارمندان بدون در نظر گرفتن ماسک استفاده می کنند.

Sandbox VR همچنین در ابتدا قرارهای مشتری را بیشتر کاهش می داد تا احتمال تماس بین گروه ها کاهش یابد ، و ایستگاه های ضدعفونی کننده را برای استفاده قبل و بعد از هر تجربه اضافه کرد.

“ما می خواستیم مهمانان احساس کنند این یک فضای امن است ، “ژائو گفت.”

او همچنین امیدوار است که بتواند انواع تجربیات Sandbox VR را گسترش دهد. در حال حاضر ، پنج بازی دارد ، از یک بازی بقا وحشت گرفته تا یک بازی آینده نگرانه مبارزه با شمشیر. اما او همچنین علاقه مند به ایجاد بازیهایی است که مشتریان بتوانند با استفاده از جادوگر یک جادوگر باشند ، یا اینکه هیولا بودن با چندین بازو را دوست داشته باشند وی گفت ، “توسعه لازم است “مدتی طول می کگردید.”

در همین حال ، او امیدوار است که مردم همچنان که به زندگی خارج از قرنطینه عادت می کنند به جستجوی انواع جدید سرگرمی ادامه دهند. و او فکر می کند ارائه تجربه هایی مانند او ، در گروه های کوچک ، کلیدی خواهد بود.

ژائو گفت: “ما خودمان را به عنوان VR تبلیغ نمی کنیم.” “ما مردم را وارد دنیاهای مختلف می کنیم.”

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت