تاریخ انتشار لوکی: قسمت ۵ نمایش مارول چه زمانی به دیزنی پلاس رسید؟

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 screen-shot-2021-04-23-at-2-51-12-pm.png

انتظار برای لوکی تمام گردید.


دیزنی پلاس

بیش از دو ماه از آخرین سریال مارول در دیزنی پلاس گذشته است ، اما انتظار برای سری بعدی به پایان رسیده است. لوکی ، با بازی تام هیدلستون به عنوان خدای شیطانی مورد علاقه همه ، برای اولین بار در ۹ ژوئن به نمایش درآمد و هر چهارشنبه یک قسمت جدید از راه می رسد.

آن تاریخ اکران هفتگی با شیطنت دو روز زودتر از آنچه پیش بینی گردیده بود ، ادعا می کند که جای چهارشنبه به جای جمعه ، مانند سری دیگر مارول دیزنی پلاس منتظر شش قسمت از فصل اول لوکی باشید که انتظار می رود ۴۰ تا ۵۰ دقیقه زمان اجرا داشته باگردید. فصل دوم در حال توسعه است.

جزئیات مربوط به نحوه تماشا را در زیر بیابید.

تاریخ و زمان پخش قسمت Loki

در اینجا جدول اکران لوکی با زمان اکران آمده است. این مجموعه به یک موضوع timey-wimey مطرح گردیده در Avengers: Endgame ، زمانی که نسخه جایگزین لوکی Tesseract را می دزد و یک جدول زمانی جدید ایجاد می کند ، می پردازد. لوکی در نهایت به سازمانی عالی طراحی می شود که تحت عنوان Time Variance Authority شناخته می شود ، جایی که حافظان زمان ، از جمله موبیوس اوون ویلسون ، از او برای حل و فصل آشفته ای که پشت سر گذاشته است کمک می گیرند.

گردآوری بازیگران اعضای بیشتر وقت هستند سازمان واریانس ، از جمله Gugu Mbatha-Raw در نقش Ravonna Renslayer و Wunmi Mosaku در نقش Hunter B-15. ساشا لین ، ریچارد ای. گرانت ، سوفیا دی مارتینو و اریکا کلمن نیز نقش دارند.

نحوه تماشای لوکی در دیزنی پلاس

برای تماشای سریال لوکی ، به اشتراک در دیزنی پلاس احتیاج دارید این هزینه ماهانه ۸ دلار است که ارزان تر از Netflix ، Hulu بدون تبلیغات و HBO Max است. چند ویژگی شامل بدون تبلیغات ، بارگیری تلفن همراه ، ۴K و HDR است. شما می توانید تا چهار جریان مستقیم داشته باشید و به فیلم های جدید مانند Cruella دسترسی برتر داشته باشید ، اگرچه این هزینه ۳۰ دلار اضافی بابت هزینه اشتراک برای شما هزینه دارد. دیزنی پلاس یک مرکز برای جنگ ستارگان و مارول است ، از جمله مجموعه های تلویزیونی جدید آینده ، مانند Hawkeye و خانم مارول . اگر همچنان در حال اشتراك در مورد اشتراك هستید ، بررسی عمیق ما را در اینجا مشاهده كنید .

آخرین تیزر

در این مرحله ، مارول احتمالاً تعداد بیشتری تریلر از قسمت های موجود به ما داده است. این تیزرها اخیراً با عنوان Tick، Chance، Team، Path and Escape به صورت روزانه پخش می شوند. آخرین مورد یک اوج دزدکی حرکت در فصل فصلی و یک تبلیغ تبلیغاتی کوچک دیگر با عنوان شرور است.

آنچه در این بین تماشا کنید

تقریباً به نظر می رسد این برنامه برای رسیدن به کمال برنامه ریزی گردیده است ، جنگ ستارگان: دسته بد در Disney Plus در تاریخ ۴ مه. به عبارت دیگر ، یک نمایش بزرگ دیگر برای کمک به از بین بردن شکاف بین شاهین و سرباز زمستانی و لوکی وارد صحنه گردیده است. در اینجا برنامه کامل اکران وجود دارد که قسمت های جدید آن هر جمعه می رسد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت