۲۰۲۲ جنسیس G80 Sport نشان داد ، قول می دهد گوشه ها را محکم تر کند

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

G80 Sport با ظاهری براق تر و رنگ کانادایی برمی گردد.


پیدایش

جنسیس 'G80 با جلوپنجره ای از نوع سپر سوپرمن تحمیل كننده و چراغ های جلوی علامت هش دوقلو ، یکی از جذاب ترین سدان های لوکس بازار است. اکنون ، آماده است که با این نسخه اسپرت G80 که به تازگی آشکار گردیده است ، جنبه دارتر و پویاتر شود.

مدل جدید دارای یک سپر جلو طراحی گردیده است که جلو پنجره مشبک کرومی دودی-هنوز براق را تنظیم می کند – همان رنگ تیره ای که در تزئینات تابلو تخته سنگ و جزئیات دریچه گلگیر مشاهده خواهید کرد. این چراغ های جلویی حاشیه های تیره ای نیز دارند تا قسمت جلویی آن را به هم گره بزنند. به عقب ، یک سپر مشابه طراحی گردیده با دیفیوزر یکپارچه ، همراه با تغییرات جزئی در تریم خواهید دید. جالب اینجاست که قابل توجه ترین ویژگی G80 Sport ممکن است آلیاژهای ۲۰ اینچی “پراکنده تیره” آن باگردید. به نظر می رسد این چرخ های پیچیده طرح همان الگویی است که قبلاً در GV80 SUV جنسیس پیدا گردیده است و در G80 Sport با کولیس های ترمز سیاه یا قرمز در زیر موجود است.

فضای داخلی G80 Sport به نظر می رسد که عمدتا بدون تغییر است ، اما این چیز بدی نیست ، زیرا این کابین رقیب BMW 5 Series یک کار کاملاً مجلل است. فرمان سه پره قابل توجه ترین به روزرسانی است و تفاوت های اضافی آن شامل دوخت های خاکستری یا قرمز است (دومی که باعث ایجاد زیبایی در چرم قرمز اختصاصی Sport Sevilla می شود) و همچنین تزئینات آلومینیومی و کربنی اصل. اگر از مبلمان اثاثه یا لوازم داخلی استفاده شود ، این پوست ها به صورت مخصوص الماس و یا به شکل الماس یا V شکل در حالت لحافی در دسترس خواهند بود.

جنسیس در حال حاضر جزئیات مکانیکی زیادی را نشان نمی دهد ، اما نسل های گذشته G80 Sport دقیقاً دور از فرمول مدل استاندارد نبوده است. با پایان این زمان ، این خودروساز حداقل تأیید می کند که G80 Sport فرمان فرمان عقب را ارائه می دهد ، که نشان می دهد باید هندل واضح تری را به نمایش بگذارد ، اما مشخص نیست که آیا تعلیق اضافی یا تنظیمات پیشرانه نیز این مدل جدید را همراهی می کند.

همانطور که گفته گردید ، نشان نشان داده گردیده در این تصاویر رسمی نشان می دهد که ماشین حداقل با پیشرانه تمام چرخ ، در صورت استاندارد نبودن ، در دسترس خواهد بود. اینکه G80 Sport با توئین توربو ۳٫۵ لیتری V6 یا ۲٫۵ لیتری توربوشارژ I4 ارائه خواهد گردید ، باید منتظر ماند ، اما با توجه به نامگذاری اسپورت ، به نظر می رسد که بزرگتر از این دو موتور حداقل ارائه خواهد گردید. (در تریم های غیر اسپورت ، V6 منفجر گردیده برای ۳۷۵ اسب بخار قدرت و ۳۹۱ پوند فوت گشتاور مناسب است ، در حالی که این چهار محرک با قدرت ۳۰۰ اسب بخار و ۳۱۱ پوند فوت ، هر دو با سوخت ممتاز.) Genesis اخیراً G80 Electrified ، اما انتظار نمی رود پیشرانه آن مدل باتری مجهز به معادله G80 Sport باگردید ، حتی اگر نوع EV در نهایت برای بازار ایالات متحده وعده داده شود.

آخرین خبر – سرخ رنگ سرخ رنگ سرمه ای Cavendish که در اینجا نشان داده گردیده است ، اختصاصی G80 Sport نیز می باگردید ، که این رنگ نام خود را از صخره های زیبا پیدا کرده است که در سواحل شمالی جزیره پرنس ادوارد کانادا قرار دارد.

مشخصات و قیمت کامل ۲۰۲۲ جنسیس G80 Sport قریب به تاریخ فروش سه ماهه سوم مدل وعده داده گردیده است.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت