Verizon در حال کار بر روی یک نمایشگر هوشمند است. سوال ها دارم

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

طبق یک گزارش FCC از چند هفته پیش ، ورایزون یک نمایشگر هوشمند در دست کار دارد. به طور خلاصه در کنار لوازم جانبی دیگر در مارس به نمایش درآمد ، اکنون می توانم چند جزئیات دیگر در مورد ابزار آینده بیاورم. در ویدئوی اجرا گردیده فوق ، مشخصات دستگاه و پتانسیل آن را برای مطابقت با رقبا تجزیه می کنم.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

Verizon با یک بازی هوشمند وارد بازی سخت افزار می شود نمایش دادن۵:۵۲

پرونده برای اولین بار توسط پروتکل وبلاگ فناوری مشاهده گردید. صفحه نمایش هوشمند Verizon ظاهراً با استفاده از برنامه دستیار سفارشی آمازون در بالای یک مدل آمازون ساخته خواهد گردید. Verizon از کلمات بیدار سفارشی “Hey Verizon” استفاده خواهد کرد و به طور بالقوه می تواند دستورات خاصی برای دستگاه داشته باگردید ، اما دستیار آمازون Alexa هسته زیرین را تشکیل می دهد.

 screen-shot-2021-07-05 -at-6-23-13-pm.png

FCC / Verizon

علاوه بر زنگ ها و سوت های انتظار یک صفحه نمایش هوشمند – کنترل های صوتی ، کنترل های لمسی ، تماس های ویدیویی – Verizon دارای ۴G داخلی است تا بتوانید بدون Wi-Fi به اینترنت متصل شوید. شاید ابزار Verizon قابل حمل باگردید ، اما پرونده نشان نمی دهد که از باتری استفاده می کند.

اگر قابل حمل نباگردید ، هدف ۴G چیست؟ چگونه می تواند امیدوار باگردید که ضمن استفاده از نرم افزار آمازون به عنوان پایه ، با یک دستگاه شخص اول مانند مارک جدید Echo Show 8 رقابت کند؟ آیا زاویه منحصر به فرد دیگری خواهد داشت؟ آیا این همان چیزی است که آمازون هنگام راه اندازی برنامه دستیار سفارشی در ذهن داشت؟

هنوز تعداد زیادی سوال بی پاسخ در مورد این اسباب وجود دارد. برای جزئیات بیشتر فیلم را ببینید. ورایزون به درخواست CNET برای اظهار نظر پاسخ نداد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت