نرخ های فعلی پالایش مجدد در ۶ ژوئیه ۲۰۲۱: نرخ ها کاهش می یابد

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 026-cnet-finance-finance-رهن-خانه-خرید

جیم لین / گتی

نرخ های refinance بسیاری از معیارها امروز کاهش یافت.

هر دو پالایشگاه ثابت ۱۵ ساله و ۳۰ ساله ثابت رکود متوسط ​​نرخ خود را مشاهده کردند. در همین زمان ، نرخ های متوسط ​​برای پالایش مجدد ثابت ۱۰ ساله نیز کاهش یافته است.

اگرچه نرخ های پالایش مجدد پویا است ، اما اخیراً بسیار پایین بوده است. به همین دلیل ، در حال حاضر زمان خوبی برای صاحبان خانه است تا بتوانند نرخ پالایش مالی خوبی را بدست آورند. اما مثل همیشه ، اطمینان حاصل کنید که قبل از سرمایه گذاری مجدد در ابتدا به اهداف و شرایط شخصی خود فکر کنید و برای خرید وام دهنده ای که بتواند به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده کند ، در این بازار خرید کنید.

نرخ های سرمایه گذاری ثابت ۳۰ ساله

در حال حاضر نرخ متوسط ​​وام ۳۰ ساله برای بازپرداخت ثابت ۳٫۱۴ درصد است که ۶ واحد پایه نسبت به آنچه در یک هفته قبل شاهد بودیم ، کاهش دارد. (یک نقطه مبنا معادل ۰٫۰۱٪ است.)

سرمایه گذاری مجدد به وام ثابت ۳۰ ساله با مدت زمان کوتاه تر وام می تواند پرداخت های ماهانه شما را کاهش دهد. اگر در حال حاضر در پرداخت ماهانه خود مشکل دارید ، بازپرداخت ۳۰ ساله می تواند گزینه خوبی برای شما باگردید. البته توجه داشته باشید که نرخ بهره در مقایسه با بازپرداخت ۱۵ ساله یا ۱۰ ساله معمولاً بالاتر خواهد بود و وام خود را با نرخ کمتری پرداخت خواهید کرد.

پالایش ۱۵ ساله با نرخ ثابت

در حال حاضر متوسط ​​نرخ پالایش مجدد ثابت ۱۵ ساله ۲٫۴۵٪ است که نسبت به هفته گذشته ۵ واحد پایه کاهش یافته است.

سرمایه گذاری مجدد به وام ثابت ۱۵ ساله از طریق وام ثابت ۳۰ ساله احتمالاً پرداخت ماهانه شما را افزایش می دهد. اما به مرور زمان پول بیشتری پس انداز خواهید کرد ، زیرا سریعتر وام خود را پرداخت می کنید. نرخ های پالایش مجدد ۱۵ ساله به طور معمول کمتر از نرخ های سرمایه گذاری ۳۰ ساله است که به شما کمک می کند در دراز مدت حتی بیشتر پس انداز کنید.

پالایش مجدد ۱۰ ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ بهره فعلی برای یک پالایش مجدد ۱۰ ساله ۲٫۴۷٪ است که نسبت به آنچه در هفته گذشته شاهد بودیم ، ۴ واحد پایه کاهش یافته است.

در مقایسه با بازپرداخت ۳۰ ساله و ۱۵ ساله ، بازپرداخت ۱۰ ساله معمولاً نرخ بهره کمتری دارد اما پرداخت ماهانه بیشتری دارد. بازپرداخت ۱۰ ساله می تواند به شما کمک کند خیلی سریع خانه خود را پرداخت کنید و در طولانی مدت در هزینه های خود صرفه جویی کنید. اما باید تأیید کنید که با ارزیابی بودجه و وضعیت کلی مالی خود می توانید هزینه ماهانه بالاتری را پرداخت کنید.

کجا نرخ ها هدایت می شوند

ما با استفاده از داده های جمع آوری گردیده توسط Bankrate ، که متعلق به شرکت مادر CNET است ، روند نرخ بهره مجدد را ردیابی می کنیم. در اینجا جدولی با متوسط ​​نرخ بازپرداخت ارائه گردیده توسط وام دهندگان در سراسر کشور آورده گردیده است:

میانگین نرخ بهره مجدد
محصول نرخ هفته گذشته تغییر
اصلاح ۳۰ ساله ۳٫۱۴٪ ۳٫۲۰٪ -۰٫۰۶
تعمیرات ثابت ۱۵ ساله ۲٫۴۵٪ ۲٫۵۰٪ -۰٫۰۵
اصلاح ۱۰ ساله ثابت ۲٫۴۷٪ ۲٫۵۱٪ -۰٫۰۴

نرخ تا ژوئیه ۶ ، ۲۰۲۱٫

نحوه دستیابی به نرخ بهره شخصی (۱۹۴۵۹۰۱۱)
هنگام جستجوی آنلاین نرخ بهره برای بازپرداخت ، مهم است که به یاد داشته باشید که وضعیت مالی خاص شما بر نرخ پیشنهادی شما تأثیر می گذارد. نرخ بهره شما تحت تأثیر شرایط بازار و همچنین تاریخچه اعتبار و کاربرد شما خواهد بود.

برای دریافت بهترین نرخ بهره ، معمولاً به یک امتیاز اعتباری بالا ، ضریب استفاده کم اعتبار و سابقه پرداخت های مداوم و به موقع نیاز خواهید داشت. برای دریافت نرخ های بازپرداخت شخصی خود ، باید با یک متخصص وام مسکن صحبت کنید ، زیرا ممکن است نرخ های واجد شرایط شما با نرخ تبلیغات آنلاین متفاوت باگردید. همچنین بخاطر داشته باشید که هزینه های احتمالی و هزینه های بسته گردیدن را حساب کنید

همچنین باید بدانید که در مورد تصویب وام ها در چند ماه گذشته ، بسیاری از وام دهندگان الزامات سختگیرانه تری داشته اند. اگر نمره اعتباری پایینی داشته باشید یا سابقه اعتباری ضعیفی داشته باشید ، ممکن است در گرفتن سرمایه مجدد با پایین ترین نرخ بهره با مشکل روبرو شوید.

یکی از راه های دریافت بهترین نرخ های بازپرداخت ، تقویت برنامه وام گیرنده شما است. بهترین راه برای بهبود رتبه بندی اعتباری شما نظم بخشیدن به امور مالی ، استفاده مسئولانه از اعتبار و نظارت منظم بر اعتبار شما است. فراموش نکنید که با چندین وام دهنده صحبت کرده و برای خرید بهترین نرخ خرید می کنید.

چه زمان برای بازپرداخت وام مسکن در نظر بگیرید

به طور کلی ، اگر می توانید نرخ بهره کمتری نسبت به نرخ بهره فعلی خود دریافت کنید یا نیاز به تغییر دوره وام دارید ، ایده خوبی برای سرمایه گذاری مجدد است. درست است که در سال گذشته ، نرخ بهره در پایین ترین سطح تاریخی قرار داشته است. اما هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری مجدد ، حتماً به غیر از نرخ بهره بازار ، فاکتورهای دیگری را نیز در نظر بگیرید.

مطمئن شوید که اهداف و وضعیت مالی خود را در نظر بگیرید ، از جمله اینکه چه مدت قصد دارید در خانه فعلی خود بمانید. داشتن یک هدف خاص برای بازپرداخت مالی – مانند کاهش پرداخت ماهانه یا تنظیم مدت وام – مفید است. همچنین به خاطر داشته باشید که بسته گردیدن هزینه ها و سایر هزینه ها ممکن است نیاز به سرمایه گذاری اولیه داشته باگردید.

توجه داشته باشید که برخی از وام دهندگان از ابتدای شیوع همه گیر ، شرایط خود را سخت تر کرده اند. اگر نمره اعتباری مطلوبی نداشته باشید ، ممکن است بهترین نرخ را نداشته باشید. اگر می توانید نرخ بهره کمتری دریافت کنید یا وام خود را زودتر پرداخت کنید ، سرمایه گذاری مجدد می تواند یک حرکت عالی باگردید. اما ابتدا نکات مثبت و منفی را به دقت بسنجید تا مطمئن شوید مناسب شرایط شماست.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت