اپل شایعه می کند که با نام آیفون ۱۳ و نسخه های Mini ، Pro و Pro Max همراه است

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 apple-iphone-11-0011

آنجلا لنگ / CNET

اپل ظاهراً نوع خرافاتی نیست ، حداقل وقتی که به عدد ۱۳ می رسد. غول فناوری با نامگذاری سنتی خود ، با استفاده از آیفون ۱۳ برای ترکیب ۲۰۲۱ خود ، مطابق با گزارش از روزنامه تایوانی اخبار اقتصادی روزانه. گفته می شود که اپل نسخه های Mini ، Pro و Pro Max آیفون ۱۳ را ارائه می دهد ، مشابه نسخه آیفون ۱۲ .

این گزارش ، كه قبلاً توسط MacRumors مشاهده گردید ، به دنبال شایعات قبلی مبنی بر اینكه اپل ممكن است از عدد ۱۳ جلوگیری كند ، كه برخی از آنها بدشانسی می دانند. برخی از نام های جایگزین پیشنهادی شامل آیفون ۱۲S و آیفون ۲۰۲۱ هستند.

بر اساس این گزارش ، اپل قصد دارد آیفون ۱۳ را در ماه سپتامبر راه اندازی کند که منابع زنجیره تأمین را ذکر می کند. اپل هنوز اشاره ای به تاریخ رویداد آیفون ۱۳ نکرده است ، اما این شرکت به طور سنتی از آیفون های جدید در ماه سپتامبر رونمایی می کند. همه گیر روند معمول برای سال ۲۰۲۰ را تغییر داد ، اما شایعات و گزارش ها نشان می دهد که اپل امسال به روند معمول خود باز خواهد گشت.

ظاهراً آیفون بعدی به آیفون ۱۲ شباهت دارد ، هرچند ممکن است کمی ضخیم تر باگردید و در برخی از نسخه های آن دوربین بزرگتر باگردید. همچنین گمانه زنی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه اپل می تواند درگاه لایتنینگ را از بین ببرد و به جای آن شارژ MagSafe را انتخاب کند ، اگرچه تحلیلگر مینگ-چی کو پیش از این پیش بینی می کرد که فقط یک آیفون ۲۰۲۱ کاملاً بی سیم باگردید. برای اطمینان از این موضوع باید منتظر بمانیم تا اپل از آیفون بعدی خود رونمایی کند.

شرکت بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت