Animal Crossing Monopoly بازی نینتندو سوییچ را به یک سفر پرش جزیره تبدیل می کند

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

 انحصار-حیوان-عبور-از-بسته بندی-1

Monopoly's Animal Crossing: New Horizons edition.


Hasbro

تام نوک ، با آقای انحصار دیدار کنید. Hasbro از Monopoly Animal Crossing: New Horizons Edition سه شنبه رونمایی کرده است و دقیقاً مانند بازی Island-hopping Nintendo Switch بازیکنانی را در جستجوی جزایر جستجو می کنند که منابع خود را بدست می آورند و برای بدست آوردن Nook Miles پول جمع می کنند.

بازی به شما امکان می دهد به عنوان روستایی دلخواه خود بازی کنید و به جای خرید ملک ، هنگام فرود در جزایر آنها “کشف” می کنید. هنگامی که شما اولین کسی هستید که فضایی را کشف می کنید ، منابع آن را جمع می کنید – اشکالات ، ماهی ها ، فسیل ها یا میوه ها – هر بار که توسط خودتان یا بازیکن دیگری وارد زمین می شوید. سپس این منابع را می گیرید و آنها را برای Bells ، واحد پول بازی به بانک می فروشید ، که پس از آن می توان برای خرید Decorations از فروشگاه Nook's Cranny استفاده کرد.

 animal-cross-monopoly-board.png

نسخه Animal Crossing از Monopoly به شما امکان می دهد به جای خرید ملک ، هنگام دور زدن در هیئت مدیره منابع را جمع آوری کنید.


Hasbro

در حالی که بازی Nintendo Switch از Decorations به عنوان راهی برای بیان سبک شخصی شما استفاده می کند ، بازی Monopoly آنها را برای پیروزی مهم می کند. هر دکوراسیون به ارزش Nook Miles است و بازیکنی که در پایان بازی بیشترین Nook Miles را کسب کند برنده خواهد گردید.

کالاهای اصلی انحصاری مانند زندان ، پارکینگ رایگان و کارت های Chance همچنان بخشی از نسخه Animal Crossing هستند ، در حالی که هواپیمایی دودو با اجازه دادن به بازیکنان برای رسیدن به یک مکان دیگر ، راه آهن را جایگزین می کند. به جای جمع آوری ۲۰۰ دلار از فضای Go ، بازیکنان این فرصت را خواهند داشت که Bells را در فروشگاه Nook's Cranny صرف کنند و از آن تزئینات بسیار مهم استفاده کنند. برای پیش سفارش موجود است.

 http://www.cnet.com/


در حال پخش:
این را تماشا کنید:

هر تریلر نمایش داده گردیده در Nintendo's E3 Direct را تماشا کنید۱۷:۳۸

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت