کیا جزئیات بیشتری در مورد SUV Sportage 2023 را به اشتراک می گذارد

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

SUV Sportage جدید کیا ظاهری واقعی دارد.


KIa

طراحی مجدد کیا اسپورتیج ماه گذشته رونمایی گردید ، اما روز سه شنبه خودروساز کره جنوبی برخی جزئیات فنی در مورد این SUV را به اشتراک گذاشت. همانطور که انتظار می رفت ، هیچ چیز پیشگامانه نیست ، اما خبر خوب این است که واقعاً لازم نیست.

اولین چیزی که احتمالاً در مورد طراحی مجدد Sportage مشاهده خواهید کرد ، سبک قاطعانه تر آن است که از سال ۱۹۴۵۹۰۱۲ الهام گرفته گردیده است ] EV6 هاچ بک برقی / کراس اوور / هرچه می خواهید صدا کنید. در جلوی وسط ، Sportage اکنون نسخه تجدیدنظر گردیده از مشبک Tiger Nose با نام تجاری را می پوگردید ، که شبیه همان چیزی است که ما در سایر طراحی مجدد کیا ، از جمله Seltos و Sorento مشاهده کرده ایم. SUV ها و همچنین سدان جدید K5 . با وجود تنش بصری اضافی در بدنه ، این SUV بسیار کاشته گردیده و از نظر ظاهری محکم تر از مدل خارج گردیده است.

Sportage جدید یک تلاش مشترک بود که توسط استودیوهای این شرکت در کره ، چین طراحی گردیده است ، آلمان و ایالات متحده با وجود ورودی های زیاد ، خودرو متمایز و خوش تیپ است (حداقل در این عکس ها). برای پیتزاف بصری اضافه گردیده ، Sportage با سقف مشکی در دسترس خواهد بود ، در حالی که طیف وسیعی از چرخ های مختلف از ۱۷ تا ۱۹ اینچ ارائه می شوند. فضای داخلی Sportage با پیروی از سایر کیا های اخیر ، تمیز و مدرن است و دارای مساحت مساحت زیادی روی صفحه نمایش است. یک محفظه صفحه نمایش منحنی ظریف بر داشبورد ، محل قرارگیری خوشه ابزار دیجیتال و صفحه اطلاعات و سرگرمی ، که هر دو در ۱۲ اینچ کلاک می شوند ، مسلط است. این وسیله نقلیه از نرم افزار هوا و به روزرسانی نقشه پشتیبانی می کند ، به علاوه یک انتخابگر دنده چرخشی شیفت به سیم وجود دارد. هنگامی که نوبت به عملی بودن می رسد ، كیا ادعا می كند Sportage نسل پنجم خود فضای كلاس ، فضای پا و ظرفیت چمدان را ارائه می دهد ، تقدیرهایی كه حداقل تا حدی به معماری N3 تعبیه گردیده است ، بستری كه با تنوع محصولات دیگر هیوندای و کیا.

باید دید چه پیشرانه هایی در ایالات متحده ارائه می شود ، اما تاکنون دو مورد اعلام گردیده است. با این حال ، کاندیدای اصلی سرویس در آمریکا ، یک موتور ۱٫۶ لیتری توربو-چهار است. باید حدود ۱۷۷ اسب بخار قدرت و ۱۹۵ پوند فوت گشتاور تولید کند. این موتور با یک گیربکس اتوماتیک هفت کلاچه دو کلاچه یا یک گیربکس شش سرعته تطبیق داده می شود ، موتور دوم تقریباً مطمئناً در 'موریکا موجود نخواهد بود.

این فضای داخلی … به نظر لطیف است و باید یک اتاق پیشرو را ارائه دهد.


کیا

Sportage همچنین از یک میوه ممنوع صحبت می کند ، یک دیزل ۲٫۰ لیتری نیز ارائه می دهد ، یکی با قدرت ۱۸۳ اسب بخار و پیچش ۳۰۷ پوند فوت. این روغن سوز با یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک جفت می شود. فراتر از دو پیشرانه احتراق داخلی ، اسپورتیج جدید همچنین با پیشرانه های هیبریدی و پلاگین هیبریدی ارائه می شود. برای کشش بیشتر ، چهار چرخ متحرک نیز در فهرست گزینه ها قرار دارد.

همگام با رقبا ، طیف وسیعی از کمکهای راننده در دسترس خواهد بود. ترمز اضطراری خودکار می تواند از برخورد با وسایل نقلیه دیگر ، دوچرخه سواران یا حتی عابران پیاده جلوگیری کند. Highway Driving Assist سرعت Sportage را به طور خودکار تنظیم می کند در حالی که مسافت زیر را حفظ می کند و به مرکز گردیدن خط کمک می کند. Blind-Spot Collision-Avoidance Assist راننده را از سایر ترافیک آگاه می کند و می تواند به طور فعال از برخورد جلوگیری کند. Cruise Control مبتنی بر پیمایش به حفظ سرعت مطمئنه کمک می کند و هنگام حرکت در پیچ های جاده ، سرعت خودرو را به سرعت کاهش می دهد. سرانجام ، دستیار پارکینگ هوشمند از راه دور یکی از باهوش ترین ویژگی هایی است که در چند سال گذشته ارائه گردیده است ، به شما امکان می دهد از راه دور Sportage خود را پارک کنید یا هنگام کنترل چیزهای خارج از وسیله نقلیه ، از پارکینگ خارج شوید. این برای فضاهای تنگ شهری فوق العاده مفید است.

این یک وسیله نقلیه زیبا است.


کیا

کیا اسپورتیج که دوباره طراحی گردیده است قرار است در اواخر سال جاری به فروش جهانی برسد ، هرچند هنوز نه جدول زمانی رسمی و نه جزئیات خاص بازار به اشتراک گذاشته نگردیده است. Roadshow را برای به روزرسانی در مورد این SUV هیجان انگیز جدید و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد صرفه جویی در مصرف سوخت ، ویژگی ها و قیمت ها هنگام دستیابی به این مشخصات ، زیر نظر داشته باشید.

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت