۲۰۲۱ نیسان Rogue SUV به دلیل مشکل صندلی ایمنی کودک به یاد می آید

2021-07-06
به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت ...

به گزارش سرویس فناوری موتور جستجوی خبری آک تک به نقل از سی نت

نیسان در حال فراخوانی SUV Rogue 2021 محبوب خود از لنگرهای بالقوه معیوب صندلی کودک است. طبق یک پرونده اداره ایمنی راهنمایی و رانندگی در بزرگراه ملی ، حدود ۴۷،۰۹۸ دستگاه از کراس اوور جمع و جور در معرض جوشکاری نامناسب اتصالات صندلی کودک ردیف دوم خود بر روی قاب های صندلی خودرو قرار دارند. صندلی های کودک نصب گردیده به طور ناامن می تواند احتمال آسیب دیدگی را هنگام توقف یا سقوط ناگهانی افزایش دهد.

با توجه به اعلامیه های مربوط به کمپین فراخوان ، تحقیقات یک منبع دهنده کشف کرد که “مکانیزم های بستن روی قسمت عقب صندلی کمی شل بوده و اجازه حرکت می دهد از قاب نشیمن ، که باعث گردیده سیمهای اتصال دهنده در هنگام عمل جوش از موقعیت خود خارج شوند. ” نیسان می گوید از هرگونه حادثه ایمنی مشتری مربوط به جوشکاری بد اطلاع ندارد.

مدل های متضرر ۲۰۲۱ Rogue در تاریخ ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۰ در نیسان Smyrna ، کارخانه تنسی جمع آوری گردیدند و ۲۰ آوریل ۲۰۲۱٫ نیسان از ۳۰ جولای از طریق پست به صاحبان خود فراخوان را اعلام می کند و به دارندگان وسایل نقلیه آسیب دیده توصیه می شود نمایندگی ها صندلی های عقب خود را بررسی کنند. اگر یک جوشکاری بد کشف شود ، تکنسین های خدمات در صورت لزوم بدون هیچ گونه هزینه ای برای صاحب خود ، صندلی های عقب خودرو را تعویض می کنند.

برای سال ۲۰۲۱ طراحی مجدد گردیده و مدل هایی مانند Ford Escape ، را دریافت می کند ] هوندا CR-V ، هیوندای توسان و تویوتا RAV4 ، نسل سوم نیسان مدل Rogue با بازبینی های بسیار خوبی روبرو گردید و فروش بسیار خوبی داشت و پرفروش ترین مدل این برند گردید. (در شماره Q2 تازه منتشر گردیده این شرکت ، فروش ۹۵۵۶۹ وسیله نقلیه Rogue تقریباً از هفت خط اتومبیل نیسان به صورت ترکیبی فروش داشته است].

با این حال ، Rogue نیز مورد نگرانی های ایمنی قرار گرفته است ، از جمله درجه آزمون تصادف اولیه دو ستاره جلو و غیر منتظره ضعیف از NHTSA . به دنبال امتیازات ناخوشایند فاش گردیده در فوریه ، خودروساز ژاپنی به سرعت در ماه مارس با اعلام پاسخ داد که یک کیت تعویض مهار مسافر که برای بهبود عملکرد تست تصادف طراحی گردیده است ، قبلاً در مدل های ساخته گردیده پس از ۲۸ ژانویه ایجاد گردیده است. ] http://www.cnet.com/ ” height=”110″ width=”196″/>


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

۲۰۲۱ نیسان روگ: ارزش خانوادگی با لبه۷:۳۶

منبع : cnet
به صفحه اخبار فناوری بروید و دیگر خبرها را مشاهده نمایید.

ساخت رزومه انگلیسی
© تمامی حقوق برای آک تک محفوظ است. نقشه سایت